Nové díly Teď vaří šéf!jsou ve vysílání

Kuchařské show jsou stále velkým tahákem. Zvláště potom v případě, kdy jsou spojeny s někým známým. A to je případ TV Prima, která už roky vsází na velmi známého kuchaře, kterým je Zdeněk Pohlreich. A právě ten je hlavní postavou show s názvem Teď vaří šéf! To jenom potvrzuje, že i když už nebude tváří pořadu Ano, šéfe, tak z televize definitivně rozhodně neodchází a diváci se s ním mohou na obrazovkách vídat i nadále.

Nové díly jsou tady

Pro všechny jeho fanoušky, ale i pro všechny fanoušky vaření je to velmi dobrá zpráva. Co? Že nové díly Teď vaří šéf! byly zařazeny do vysílání TV Prima. Už podle prvního dílu je jasné, že je pořad i lehce tematicky zaměřený. A to s ohledem na toto roční období, jelikož by se v pořadu měla objevit řada receptů na klasická, ale i odlehčená podzimní jídla.

Škola pro začátečníky

Zajímavostí pořadu Teď vaří šéf! je určitě i to, že v něm nevystupuje jenom Zdeněk Pohlreich. Unikátem pořadu je také fakt, že se jedná o jakousi školu pro začátečníky. Ti jsou součástí vysílání a tak se přípravu jídla učí před televizními kamerami. A to pod vedením jednoho z nejzkušenějších kuchařů u nás. Je to dobrá zpráva i pro amatéry doma, kteří tak mohou mnohem lépe vidět, co a jak. V rukou amatéra totiž vše vypadá zcela jinak, než u profesionálů, kteří stejný úkon mohou mít hotový za několik vteřin.

Kdy? Každou neděli

A kdy se na pořad Teď vaří šéf! můžete těšit? Jak jsme již zmínili, první díl byl již odvysílán. Pokud jste ho neviděli, není důvod zoufat. Čeká na vás ještě dalších 7. A to pravidelně každou neděli na hlavním kanále TV Prima. Co je však celkem netradiční, to je určitě samotný čas, kdy je pořad zařazený. Zatímco řada jiných kuchařských show byla vysílána večer nebo odpoledne, v tomto případě si budete dost možná muset přivstat. Start pořadu je každou neděli v 10:15.

Aktuálně v tv světě
V posledních letech se s novými seriály v rámci českých televizí doslova roztrhl pytel. Vedení televizních stanic ..
19.05.2019
Diváci v České republice jsou pravidelně zásobováni skvělými kriminálními seriály, z nichž nad ostatními bezesporu ..
16.05.2019
Generální ředitel Petr Dvořák podal návrh, aby ředitelem Ostravského studia ČT zůstal dosavadní ředitel Tomáš ..
12.05.2019
Skupina Prima v loňském roce učinila zásadní rozhodnutí. Kromě upravení programu Prima Love spustila i vysílání ..
11.05.2019
Česká televize se poslední roky poměrně intenzivně zaměřuje na kvalitní seriálovou tvorbu. A to jak v podobě té, ..
06.05.2019
Již několik let slaví TV Prima úspěch se svou improvizační show, která nese název Partička. Ta dlouhodobě baví diváky ..
05.05.2019
Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága ..
28.04.2019
Česká televize chystá projekty, které jsou nové svým obsahem, ale už ne tolik žánrem. Vsadila totiž na osvědčenou ..
24.04.2019
Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž ..
21.04.2019
Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou ..
17.04.2019