Nové díly Teď vaří šéf!jsou ve vysílání

Kuchařské show jsou stále velkým tahákem. Zvláště potom v případě, kdy jsou spojeny s někým známým. A to je případ TV Prima, která už roky vsází na velmi známého kuchaře, kterým je Zdeněk Pohlreich. A právě ten je hlavní postavou show s názvem Teď vaří šéf! To jenom potvrzuje, že i když už nebude tváří pořadu Ano, šéfe, tak z televize definitivně rozhodně neodchází a diváci se s ním mohou na obrazovkách vídat i nadále.

Nové díly jsou tady

Pro všechny jeho fanoušky, ale i pro všechny fanoušky vaření je to velmi dobrá zpráva. Co? Že nové díly Teď vaří šéf! byly zařazeny do vysílání TV Prima. Už podle prvního dílu je jasné, že je pořad i lehce tematicky zaměřený. A to s ohledem na toto roční období, jelikož by se v pořadu měla objevit řada receptů na klasická, ale i odlehčená podzimní jídla.

Škola pro začátečníky

Zajímavostí pořadu Teď vaří šéf! je určitě i to, že v něm nevystupuje jenom Zdeněk Pohlreich. Unikátem pořadu je také fakt, že se jedná o jakousi školu pro začátečníky. Ti jsou součástí vysílání a tak se přípravu jídla učí před televizními kamerami. A to pod vedením jednoho z nejzkušenějších kuchařů u nás. Je to dobrá zpráva i pro amatéry doma, kteří tak mohou mnohem lépe vidět, co a jak. V rukou amatéra totiž vše vypadá zcela jinak, než u profesionálů, kteří stejný úkon mohou mít hotový za několik vteřin.

Kdy? Každou neděli

A kdy se na pořad Teď vaří šéf! můžete těšit? Jak jsme již zmínili, první díl byl již odvysílán. Pokud jste ho neviděli, není důvod zoufat. Čeká na vás ještě dalších 7. A to pravidelně každou neděli na hlavním kanále TV Prima. Co je však celkem netradiční, to je určitě samotný čas, kdy je pořad zařazený. Zatímco řada jiných kuchařských show byla vysílána večer nebo odpoledne, v tomto případě si budete dost možná muset přivstat. Start pořadu je každou neděli v 10:15.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019