Nové díly Teď vaří šéf!jsou ve vysílání

Kuchařské show jsou stále velkým tahákem. Zvláště potom v případě, kdy jsou spojeny s někým známým. A to je případ TV Prima, která už roky vsází na velmi známého kuchaře, kterým je Zdeněk Pohlreich. A právě ten je hlavní postavou show s názvem Teď vaří šéf! To jenom potvrzuje, že i když už nebude tváří pořadu Ano, šéfe, tak z televize definitivně rozhodně neodchází a diváci se s ním mohou na obrazovkách vídat i nadále.

Nové díly jsou tady

Pro všechny jeho fanoušky, ale i pro všechny fanoušky vaření je to velmi dobrá zpráva. Co? Že nové díly Teď vaří šéf! byly zařazeny do vysílání TV Prima. Už podle prvního dílu je jasné, že je pořad i lehce tematicky zaměřený. A to s ohledem na toto roční období, jelikož by se v pořadu měla objevit řada receptů na klasická, ale i odlehčená podzimní jídla.

Škola pro začátečníky

Zajímavostí pořadu Teď vaří šéf! je určitě i to, že v něm nevystupuje jenom Zdeněk Pohlreich. Unikátem pořadu je také fakt, že se jedná o jakousi školu pro začátečníky. Ti jsou součástí vysílání a tak se přípravu jídla učí před televizními kamerami. A to pod vedením jednoho z nejzkušenějších kuchařů u nás. Je to dobrá zpráva i pro amatéry doma, kteří tak mohou mnohem lépe vidět, co a jak. V rukou amatéra totiž vše vypadá zcela jinak, než u profesionálů, kteří stejný úkon mohou mít hotový za několik vteřin.

Kdy? Každou neděli

A kdy se na pořad Teď vaří šéf! můžete těšit? Jak jsme již zmínili, první díl byl již odvysílán. Pokud jste ho neviděli, není důvod zoufat. Čeká na vás ještě dalších 7. A to pravidelně každou neděli na hlavním kanále TV Prima. Co je však celkem netradiční, to je určitě samotný čas, kdy je pořad zařazený. Zatímco řada jiných kuchařských show byla vysílána večer nebo odpoledne, v tomto případě si budete dost možná muset přivstat. Start pořadu je každou neděli v 10:15.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018