Nové pořady na TV Óčko – jak se jim daří?

Milovníci hudby mají zase důvod jásat, jelikož naše největší hudební televize, a to TV Óčko, uvedla několik zcela nových pořadů, které tak mají za cíl ještě více zaujmout diváky, kteří hudbu milují. Pokud bychom si měli jednotlivé pořady představit, potom tím hlavním je jistě ROCKCAST. Ten televize vysílá každou sobotu od 19:00, a jak název napovídá, bude se týkat hlavně tvrdších hudebních stylů. Celý hodinový blok je poté zaměřen na rock, punk, metal a další tvrdší žánry, kterých se divákovi na této televizi zatím moc nedostávalo. Takto televize alespoň dává drobnou šanci těm, kteří tuto hudbu chtějí prostřednictvím televize vídat.

Pobavte se u těch nejlepších záběrů

Dalším novým pořadem, se kterým Óčko přichází, je pořad ShowREC. Ten má na starost již stálice této televize, a to MatYES. Pořad bude určen všem milovníkům zábavy, a jeho hlavní a stěžejní částí budou ty nejzajímavější videa z MIXXXER SHOW, která budou dále doplněna také o ty nejvtipnější kousky z internetových videokanálů. Pořad bude vysílán každý pátek, a začne v poněkud zajímavém čase, a to pátek od 15:05. Pro všechny milovníky zábavy bude tato dvouhodina jistě téměř povinností.

Seznamte se s nejlepšími singly světa

Hitparády jsou pro mnohé možností, jak zůstat v obraze a sledovat, jaké klipy a songy vlastně hýbou aktuální hudební scénou. Něco podobného nabídne i nový pořad, a to MAXIM CHART. Kromě singlů, které jistě znáte, se budete moci těšit i z velmi exotických, nebo skutečně neobvyklých hitparád. A tím vším diváky provede Maxim Mededa. A jelikož máte jako diváci možnost zapojit se do vysílání, určitě i vy budete moci přijít se zajímavým tipem. Zkrátka to vše aktuálně TV Óčko svým divákům nabízí. A jak je patrné, snaží se o osvědčenou kombinaci, kterou je spojení hudby a samozřejmě také většího množství humoru.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018