Nové pořady na TV Óčko – jak se jim daří?

Milovníci hudby mají zase důvod jásat, jelikož naše největší hudební televize, a to TV Óčko, uvedla několik zcela nových pořadů, které tak mají za cíl ještě více zaujmout diváky, kteří hudbu milují. Pokud bychom si měli jednotlivé pořady představit, potom tím hlavním je jistě ROCKCAST. Ten televize vysílá každou sobotu od 19:00, a jak název napovídá, bude se týkat hlavně tvrdších hudebních stylů. Celý hodinový blok je poté zaměřen na rock, punk, metal a další tvrdší žánry, kterých se divákovi na této televizi zatím moc nedostávalo. Takto televize alespoň dává drobnou šanci těm, kteří tuto hudbu chtějí prostřednictvím televize vídat.

Pobavte se u těch nejlepších záběrů

Dalším novým pořadem, se kterým Óčko přichází, je pořad ShowREC. Ten má na starost již stálice této televize, a to MatYES. Pořad bude určen všem milovníkům zábavy, a jeho hlavní a stěžejní částí budou ty nejzajímavější videa z MIXXXER SHOW, která budou dále doplněna také o ty nejvtipnější kousky z internetových videokanálů. Pořad bude vysílán každý pátek, a začne v poněkud zajímavém čase, a to pátek od 15:05. Pro všechny milovníky zábavy bude tato dvouhodina jistě téměř povinností.

Seznamte se s nejlepšími singly světa

Hitparády jsou pro mnohé možností, jak zůstat v obraze a sledovat, jaké klipy a songy vlastně hýbou aktuální hudební scénou. Něco podobného nabídne i nový pořad, a to MAXIM CHART. Kromě singlů, které jistě znáte, se budete moci těšit i z velmi exotických, nebo skutečně neobvyklých hitparád. A tím vším diváky provede Maxim Mededa. A jelikož máte jako diváci možnost zapojit se do vysílání, určitě i vy budete moci přijít se zajímavým tipem. Zkrátka to vše aktuálně TV Óčko svým divákům nabízí. A jak je patrné, snaží se o osvědčenou kombinaci, kterou je spojení hudby a samozřejmě také většího množství humoru.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018