Nové pořady na TV Óčko – jak se jim daří?

Milovníci hudby mají zase důvod jásat, jelikož naše největší hudební televize, a to TV Óčko, uvedla několik zcela nových pořadů, které tak mají za cíl ještě více zaujmout diváky, kteří hudbu milují. Pokud bychom si měli jednotlivé pořady představit, potom tím hlavním je jistě ROCKCAST. Ten televize vysílá každou sobotu od 19:00, a jak název napovídá, bude se týkat hlavně tvrdších hudebních stylů. Celý hodinový blok je poté zaměřen na rock, punk, metal a další tvrdší žánry, kterých se divákovi na této televizi zatím moc nedostávalo. Takto televize alespoň dává drobnou šanci těm, kteří tuto hudbu chtějí prostřednictvím televize vídat.

Pobavte se u těch nejlepších záběrů

Dalším novým pořadem, se kterým Óčko přichází, je pořad ShowREC. Ten má na starost již stálice této televize, a to MatYES. Pořad bude určen všem milovníkům zábavy, a jeho hlavní a stěžejní částí budou ty nejzajímavější videa z MIXXXER SHOW, která budou dále doplněna také o ty nejvtipnější kousky z internetových videokanálů. Pořad bude vysílán každý pátek, a začne v poněkud zajímavém čase, a to pátek od 15:05. Pro všechny milovníky zábavy bude tato dvouhodina jistě téměř povinností.

Seznamte se s nejlepšími singly světa

Hitparády jsou pro mnohé možností, jak zůstat v obraze a sledovat, jaké klipy a songy vlastně hýbou aktuální hudební scénou. Něco podobného nabídne i nový pořad, a to MAXIM CHART. Kromě singlů, které jistě znáte, se budete moci těšit i z velmi exotických, nebo skutečně neobvyklých hitparád. A tím vším diváky provede Maxim Mededa. A jelikož máte jako diváci možnost zapojit se do vysílání, určitě i vy budete moci přijít se zajímavým tipem. Zkrátka to vše aktuálně TV Óčko svým divákům nabízí. A jak je patrné, snaží se o osvědčenou kombinaci, kterou je spojení hudby a samozřejmě také většího množství humoru.

Aktuálně v tv světě
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018