Nové pořady ovládly sobotní večer

V sobotu večer se na televizních obrazovkách objevily další premiérové pořady. Televize Prima odvysílala první díl seriálu Duch. Nova proti Duchovi nasadila speciál soutěže na Lovu. Obě novinky si získaly dobrou diváckou základnu. Každou z novinek sledovalo více než milion diváků. České televizi díky tomu klesla oproti předešlým týdnům sobotní sledovanost.

Ačkoliv poslední sobotní večery patřily na televizi Nova fantasy sérii HarryPotter, tento týden tomu bylo jinak. HarryPotter a Princ dvojí krve se v programu přesunul až na nedělní večer a v sobotu byl místo něj odvysílán speciální díl vědomostní soutěže Na lovu s moderátorem Ondřejem Sokolem, v kterém účinkovaly české celebrity jako třeba Aleš Háma nebo Jakub Prachař. Tento tah televize Nova byl úspěšný. Hvězdný speciál soutěže sledovalo 1,235 milionu diváků.

Druhým nejsledovanějším pořadem sobotního hlavního vysílacího času byl první díl seriálu Duch. Neprůbojného policejního vyšetřovatele v podání Štěpána Benoniho zde pronásleduje duch mafiána, který se ho snaží naučit všemožným dovednostem, jaké by policista měl mít. Úvodní díl sledovalo 1,156 milionu diváků.

Přestože byly v předešlých týdnech nejsledovanějším pořadem sobotního večera Zázraky přírody, tento týden se jim příliš nedařilo. Diváci dali přednost novým pořadům a Zázraky přírody tak sledovalo pouze 628 tisíc diváků. Po skončení premiérového programu na konkurenčních stanicích vysílala Česká televize dokument o Michalu Davidovi. Ten byl sledovanější než Zázraky přírody, dívalo se na něj 632 tisíc lidí. Proti dokumentu o Davidovi byl vysílán na Primě Kapitán Exner, který měl 570 tisíc diváků a na Nově byl film podle předlohy Michala Viewegha Román pro Ženy. Ten sledovalo 377 tisíc diváků.

Aktuálně v tv světě
Na stanici Očko se pravidelně každé pondělí, úterý a středu vysílá pořad Mixxer. Tento pořad je založený na ..
03.07.2022
Film z roku 2021 s názvem Nezanechat stopy bylo možné vidět pouze v kině nebo online. Nově, ale bude možné tento film ..
29.06.2022
Od roku 2011 se vysílá na stanici Prima talkshow 7 pádů Honzy Dědka v pražském divadle Viola. Do této show si Jan Dědek ..
26.06.2022
Na stanici Joj cinema byla odvysílána premiéra filmu rozhněvaný muž z roku 2021. Film režíroval Guy Ritchie, který ..
23.06.2022
TV Prima zveřejnila na svých sociálních sítích příspěvek kde prozradila podrobnosti o utajeném natáčení nového ..
19.06.2022
Nový film nese název Prezidentka, je režírován Rudolfem Havlíkem, který taky režíroval film Bábovky nebo Po čem muži ..
16.06.2022
Film Nebezpečný nápadník se poprvé objevil na televizních obrazovkách 4.6.2022 a to na stanici Prima. Teno film je z roku ..
13.06.2022
Jedná se o dokumentární film o nejvýznamnějším českém a světovém horolezci Marku Holečkovi. Tento film je možné již ..
07.06.2022
Tento seriál je pouze 8 dílný, v každém díle je jiná žena. Žena která se necítí krásná, potřebuje změnu a zvednout ..
05.06.2022
Tento dokument je pokaždé třiceti minutový a v každém díle se probírá problematika a obtížnost v životním obdobím ..
01.06.2022