Nové stanice TV Barrandov odstartují již brzy

Už dlouho se o tom mluví, ale až dosud nikdo neznal přesnější termíny. Nyní vedení TV Barrandov poodhalilo tajemný závoj a prozradilo, jak to bude s jejími chystanými dceřinými kanály a kdy budou spuštěny. A dobrou zprávou je, že první začne vysílat už v průběhu dubna.

Jak jsme vás již informovali i na Spustit.cz, TV Barrandov se rozhodla rozšířit svou působnost a přinést divákům ještě více filmů, dokumentů, pohádek a dalších pořadů. Jenže ty se na tuto hlavní stanici nemohou nikdy vejít, a tak vznikají hned tři nové programy spadající právě pod TV Barrandov. První z nich, nazvaný Kino Barrandov, začne vysílat už 18. dubna. A další dva ho budou v krátkých rozestupech následovat.

Světově i česky

Kino Barrandov se bude snažit dostát svému jménu, a tak divákům nabídne nepřeberné množství světově uznávaných i českých filmů, a to jak novinek, tak starších, ale divácky oblíbených hitů. A s nimi se na obrazovky dostanou i známí hollywoodští herci, jakými jsou Meryl Streep, Julia Roberts, Tom Hanks, George Clooney a další. Po celý den se můžeme těšit na výjimečné, zábavné, napínavé, vtipné i zádumčivé filmy, na jaké bychom se nezdráhali vyrazit ani do kina.

Pro děti v květnu

Již v květnu pak bude následovat spuštění dalšího nového kanálu, kterým bude Barrandov Plus. Ten bude střídavě nabízet jak dokumentární filmy a seriály, tak i tvorbu pro děti, takže nebude nouze o dětské pořady, pohádky a další vysílání, které nadchne především ty nejmenší diváky. A v plánu je ještě i třetí kanál, hudební Barrandov Muzika, ale u toho ještě datum spuštění není přesně známo – ale podle vedení TV Barrandov by to mělo být do roka. Podstatné je, že všechny tři kanály by měly být dostupné zdarma a naladit by se měly snadno jak v pozemním vysílání, tak i dalšími cestami. Na detaily si ovšem musíme počkat, až skutečně začnou vysílat.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018