Nové stanice TV Barrandov odstartují již brzy

Už dlouho se o tom mluví, ale až dosud nikdo neznal přesnější termíny. Nyní vedení TV Barrandov poodhalilo tajemný závoj a prozradilo, jak to bude s jejími chystanými dceřinými kanály a kdy budou spuštěny. A dobrou zprávou je, že první začne vysílat už v průběhu dubna.

Jak jsme vás již informovali i na Spustit.cz, TV Barrandov se rozhodla rozšířit svou působnost a přinést divákům ještě více filmů, dokumentů, pohádek a dalších pořadů. Jenže ty se na tuto hlavní stanici nemohou nikdy vejít, a tak vznikají hned tři nové programy spadající právě pod TV Barrandov. První z nich, nazvaný Kino Barrandov, začne vysílat už 18. dubna. A další dva ho budou v krátkých rozestupech následovat.

Světově i česky

Kino Barrandov se bude snažit dostát svému jménu, a tak divákům nabídne nepřeberné množství světově uznávaných i českých filmů, a to jak novinek, tak starších, ale divácky oblíbených hitů. A s nimi se na obrazovky dostanou i známí hollywoodští herci, jakými jsou Meryl Streep, Julia Roberts, Tom Hanks, George Clooney a další. Po celý den se můžeme těšit na výjimečné, zábavné, napínavé, vtipné i zádumčivé filmy, na jaké bychom se nezdráhali vyrazit ani do kina.

Pro děti v květnu

Již v květnu pak bude následovat spuštění dalšího nového kanálu, kterým bude Barrandov Plus. Ten bude střídavě nabízet jak dokumentární filmy a seriály, tak i tvorbu pro děti, takže nebude nouze o dětské pořady, pohádky a další vysílání, které nadchne především ty nejmenší diváky. A v plánu je ještě i třetí kanál, hudební Barrandov Muzika, ale u toho ještě datum spuštění není přesně známo – ale podle vedení TV Barrandov by to mělo být do roka. Podstatné je, že všechny tři kanály by měly být dostupné zdarma a naladit by se měly snadno jak v pozemním vysílání, tak i dalšími cestami. Na detaily si ovšem musíme počkat, až skutečně začnou vysílat.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018