Nové stanice TV Barrandov odstartují již brzy

Už dlouho se o tom mluví, ale až dosud nikdo neznal přesnější termíny. Nyní vedení TV Barrandov poodhalilo tajemný závoj a prozradilo, jak to bude s jejími chystanými dceřinými kanály a kdy budou spuštěny. A dobrou zprávou je, že první začne vysílat už v průběhu dubna.

Jak jsme vás již informovali i na Spustit.cz, TV Barrandov se rozhodla rozšířit svou působnost a přinést divákům ještě více filmů, dokumentů, pohádek a dalších pořadů. Jenže ty se na tuto hlavní stanici nemohou nikdy vejít, a tak vznikají hned tři nové programy spadající právě pod TV Barrandov. První z nich, nazvaný Kino Barrandov, začne vysílat už 18. dubna. A další dva ho budou v krátkých rozestupech následovat.

Světově i česky

Kino Barrandov se bude snažit dostát svému jménu, a tak divákům nabídne nepřeberné množství světově uznávaných i českých filmů, a to jak novinek, tak starších, ale divácky oblíbených hitů. A s nimi se na obrazovky dostanou i známí hollywoodští herci, jakými jsou Meryl Streep, Julia Roberts, Tom Hanks, George Clooney a další. Po celý den se můžeme těšit na výjimečné, zábavné, napínavé, vtipné i zádumčivé filmy, na jaké bychom se nezdráhali vyrazit ani do kina.

Pro děti v květnu

Již v květnu pak bude následovat spuštění dalšího nového kanálu, kterým bude Barrandov Plus. Ten bude střídavě nabízet jak dokumentární filmy a seriály, tak i tvorbu pro děti, takže nebude nouze o dětské pořady, pohádky a další vysílání, které nadchne především ty nejmenší diváky. A v plánu je ještě i třetí kanál, hudební Barrandov Muzika, ale u toho ještě datum spuštění není přesně známo – ale podle vedení TV Barrandov by to mělo být do roka. Podstatné je, že všechny tři kanály by měly být dostupné zdarma a naladit by se měly snadno jak v pozemním vysílání, tak i dalšími cestami. Na detaily si ovšem musíme počkat, až skutečně začnou vysílat.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018