Nové stanice TV Barrandov odstartují již brzy

Už dlouho se o tom mluví, ale až dosud nikdo neznal přesnější termíny. Nyní vedení TV Barrandov poodhalilo tajemný závoj a prozradilo, jak to bude s jejími chystanými dceřinými kanály a kdy budou spuštěny. A dobrou zprávou je, že první začne vysílat už v průběhu dubna.

Jak jsme vás již informovali i na Spustit.cz, TV Barrandov se rozhodla rozšířit svou působnost a přinést divákům ještě více filmů, dokumentů, pohádek a dalších pořadů. Jenže ty se na tuto hlavní stanici nemohou nikdy vejít, a tak vznikají hned tři nové programy spadající právě pod TV Barrandov. První z nich, nazvaný Kino Barrandov, začne vysílat už 18. dubna. A další dva ho budou v krátkých rozestupech následovat.

Světově i česky

Kino Barrandov se bude snažit dostát svému jménu, a tak divákům nabídne nepřeberné množství světově uznávaných i českých filmů, a to jak novinek, tak starších, ale divácky oblíbených hitů. A s nimi se na obrazovky dostanou i známí hollywoodští herci, jakými jsou Meryl Streep, Julia Roberts, Tom Hanks, George Clooney a další. Po celý den se můžeme těšit na výjimečné, zábavné, napínavé, vtipné i zádumčivé filmy, na jaké bychom se nezdráhali vyrazit ani do kina.

Pro děti v květnu

Již v květnu pak bude následovat spuštění dalšího nového kanálu, kterým bude Barrandov Plus. Ten bude střídavě nabízet jak dokumentární filmy a seriály, tak i tvorbu pro děti, takže nebude nouze o dětské pořady, pohádky a další vysílání, které nadchne především ty nejmenší diváky. A v plánu je ještě i třetí kanál, hudební Barrandov Muzika, ale u toho ještě datum spuštění není přesně známo – ale podle vedení TV Barrandov by to mělo být do roka. Podstatné je, že všechny tři kanály by měly být dostupné zdarma a naladit by se měly snadno jak v pozemním vysílání, tak i dalšími cestami. Na detaily si ovšem musíme počkat, až skutečně začnou vysílat.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018