Nové stanice TV Prima? Když už, tak placené

TV Prima má v naší zemi zcela jasnou roli, a to takovou, že je televizní dvojkou. Tomu odpovídá nejenom její aktuální sledovanost, ale odpovídá tomu také to, kolik jednotlivých kanálů nabízí. A kromě těch klasických je aktuálně možné sledovat i několik novinek, které se řadí mezi aktuální projekty této televize. O co se jedná? Jedním z příkladů je třeba online magazín, který ponese název Prima Nápady. Očekávat lze ale i nový web televize, který by měl být také plný multimediálního obsahu.

Důraz také na HbbTV

Nesmíme zapomínat ani na to, že TV Prima je ve využívání moderních technologií celkem aktivní. V souvislosti s tím bychom neměli zapomínat především na platformu HbbTV, která je také jednou z cest, kterou se chce tato televize ubírat. Konkrétním příkladem je kanál Mňam TV, která by se měla stát nejenom kulinářským, ale spíše lifestylovým kanálem. Stejně jako všechny předchozí informace, stejně jako tato nejsou žádnou spekulací, jelikož je potvrdil i samotný ředitel TV Prima.

Jak to bude s novými kanály?

Pokud jde o nabídku současných televizních kanálů, které spadají do rodiny TV Prima, je nutné říci, že jsou dostupné v rámci vysílání DVB-T a budou dostupné také v rámci vysílání DVB-T2. Pokud bude v budoucnu spuštěný další kanál, je zde už celkem velká pravděpodobnost, že půjde jenom o placený obsah. Tedy o možnost naladit si daný kanál třeba prostřednictvím satelitního, nebo kabelového, popřípadě oficiálního internetového vysílání.

Podobnou cestou, a to placenou, se Prima chce vydat i v souvislosti se svou videotékou, kterou aktuálně provozuje pod označením Prima Play.  Zde je stále v plánu postupně uvést placené VOD služby. Jedná se ale hlavně o dlouhodobý horizont, jelikož z toho krátkodobého se v tomto případě nic nemění a řada oblíbených pořadů bude i nadále dostupná prostřednictvím internetu stále zcela zdarma.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018