Nové stanice TV Prima? Když už, tak placené

TV Prima má v naší zemi zcela jasnou roli, a to takovou, že je televizní dvojkou. Tomu odpovídá nejenom její aktuální sledovanost, ale odpovídá tomu také to, kolik jednotlivých kanálů nabízí. A kromě těch klasických je aktuálně možné sledovat i několik novinek, které se řadí mezi aktuální projekty této televize. O co se jedná? Jedním z příkladů je třeba online magazín, který ponese název Prima Nápady. Očekávat lze ale i nový web televize, který by měl být také plný multimediálního obsahu.

Důraz také na HbbTV

Nesmíme zapomínat ani na to, že TV Prima je ve využívání moderních technologií celkem aktivní. V souvislosti s tím bychom neměli zapomínat především na platformu HbbTV, která je také jednou z cest, kterou se chce tato televize ubírat. Konkrétním příkladem je kanál Mňam TV, která by se měla stát nejenom kulinářským, ale spíše lifestylovým kanálem. Stejně jako všechny předchozí informace, stejně jako tato nejsou žádnou spekulací, jelikož je potvrdil i samotný ředitel TV Prima.

Jak to bude s novými kanály?

Pokud jde o nabídku současných televizních kanálů, které spadají do rodiny TV Prima, je nutné říci, že jsou dostupné v rámci vysílání DVB-T a budou dostupné také v rámci vysílání DVB-T2. Pokud bude v budoucnu spuštěný další kanál, je zde už celkem velká pravděpodobnost, že půjde jenom o placený obsah. Tedy o možnost naladit si daný kanál třeba prostřednictvím satelitního, nebo kabelového, popřípadě oficiálního internetového vysílání.

Podobnou cestou, a to placenou, se Prima chce vydat i v souvislosti se svou videotékou, kterou aktuálně provozuje pod označením Prima Play.  Zde je stále v plánu postupně uvést placené VOD služby. Jedná se ale hlavně o dlouhodobý horizont, jelikož z toho krátkodobého se v tomto případě nic nemění a řada oblíbených pořadů bude i nadále dostupná prostřednictvím internetu stále zcela zdarma.

Aktuálně v tv světě
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018