Nové stanice TV Prima? Když už, tak placené

TV Prima má v naší zemi zcela jasnou roli, a to takovou, že je televizní dvojkou. Tomu odpovídá nejenom její aktuální sledovanost, ale odpovídá tomu také to, kolik jednotlivých kanálů nabízí. A kromě těch klasických je aktuálně možné sledovat i několik novinek, které se řadí mezi aktuální projekty této televize. O co se jedná? Jedním z příkladů je třeba online magazín, který ponese název Prima Nápady. Očekávat lze ale i nový web televize, který by měl být také plný multimediálního obsahu.

Důraz také na HbbTV

Nesmíme zapomínat ani na to, že TV Prima je ve využívání moderních technologií celkem aktivní. V souvislosti s tím bychom neměli zapomínat především na platformu HbbTV, která je také jednou z cest, kterou se chce tato televize ubírat. Konkrétním příkladem je kanál Mňam TV, která by se měla stát nejenom kulinářským, ale spíše lifestylovým kanálem. Stejně jako všechny předchozí informace, stejně jako tato nejsou žádnou spekulací, jelikož je potvrdil i samotný ředitel TV Prima.

Jak to bude s novými kanály?

Pokud jde o nabídku současných televizních kanálů, které spadají do rodiny TV Prima, je nutné říci, že jsou dostupné v rámci vysílání DVB-T a budou dostupné také v rámci vysílání DVB-T2. Pokud bude v budoucnu spuštěný další kanál, je zde už celkem velká pravděpodobnost, že půjde jenom o placený obsah. Tedy o možnost naladit si daný kanál třeba prostřednictvím satelitního, nebo kabelového, popřípadě oficiálního internetového vysílání.

Podobnou cestou, a to placenou, se Prima chce vydat i v souvislosti se svou videotékou, kterou aktuálně provozuje pod označením Prima Play.  Zde je stále v plánu postupně uvést placené VOD služby. Jedná se ale hlavně o dlouhodobý horizont, jelikož z toho krátkodobého se v tomto případě nic nemění a řada oblíbených pořadů bude i nadále dostupná prostřednictvím internetu stále zcela zdarma.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018