Novinky jarního vysílání na Primě: Einstein, Zlatá maska nebo Tlouštíci

I když se myslelo, že veškeré trumfy televizí pro jarní vysílání již byly odhaleny, nyní přeci jen TV Prima překvapila nabídkou nových pořadů. Ty by měly přitáhnout zase jiné skupiny diváků. Na obrazovky se chystá vkročit například seriál Einstein, show Zlatá maska nebo reality show Tlouštíci.

Jarní program bude ještě nadupanější

Zmíněné pořady v průběhu jara ještě ovlivní skladbu sobotního, pátečního i čtvrtečního prime-time. Na jarní vysílání přitom Prima již dříve ohlásila řadu novinek, mezi které patřily třeba seriál Slunečná, pořad se Zdeňkem Pohlreichem Superšéf: 24 hodin do pekla a zpět a novou talk show s Lukášem Pavláskem Na Pavláska. Zdá se ale, že programovému vedení stále nedošel dech a pořád se snaží diváky lákat novou a neotřelou nabídkou pořadů.

Prima vsází především na zábavu

Seriál Einsterin se bude vysílat od soboty 14. března, vždy od 20:15. V hlavní roli se představí Vojtěch Kotek. Uvidíme jej v roli génia a nejmladšího profesora, který kdy přednášel teorii fyziky na univerzitě, a také pra-pra-pravnuka Alberta Einsteina. Má však jeden problém – trpídědičnou Huntingtonovou nemocí, a když je chycen při pokusu o krádež léků, připlete se k vyšetřování vraždy a celý příběh se začne pěkně zamotávat.

Show Zlatá maska poněkud recykluje předchozí podobné formáty, ale možná si své diváky najde. Představí se vždy dvanáct masek, pod kterými se skrývá šest Čechů a šest Slováků. Z řad celebrit pak budou čtyři osobnosti vystupovat v roli detektivů, kteří budou nejen podle zpěvu hádat, kdo se pod maskami ukrývá. Těšit se můžete například na Jiřinu Bohdalovou či Jakuba Prachaře. Desetidílná show se bude vysílat od 20. března každý pátek ve 20.15.

Jak už název napovídá, Tlouštíci budou sledovat příběhy deseti účastníků, kteří se pokusí zhubnout a propracovat se ke zdravému životnímu stylu pod vedením odborných poradců a koučů. Na tuto reality show se můžete těšit každý čtvrtek ve 21:35.

Aktuálně v tv světě
Televizní produkci současná krize také velmi zasáhla a ovlivnila skladbu vysílání i plánované projekty. V současnosti ..
02.04.2020
Ani Česká televize se změně programu nevyhne. Nouzová opatření už trvají příliš dlouho na to, aby si televize mohly ..
29.03.2020
Společně s tím, jak se prodlužují vládní opatření, tak se také mění programy televizních stanic. Ani ty nečekaly, ..
26.03.2020
Epidemie koronaviru zdaleka nezasáhla jen obchodníky a zaměstnance, vliv má na celou řadu dalších oblastí, a to včetně ..
22.03.2020
Aktuální situace doléhá úplně na všechny, a to včetně televizních stanic. Zatímco doposud diváci většinou žádnou ..
21.03.2020
S jarem přichází změny i na vedoucím pozicích regionálních studií České televize. Resp. změna to bude vlastně jen ..
15.03.2020
Možná jste zaznamenali, že se 7. března odehrálo slavnostní předávání cen Český lev, které každoročně oceňují ..
12.03.2020
Talentové reality show byly dlouhodobě sázkou na jistotu. Lidé prostě rádi sledují výkony nadaných lidí, ale i těch, ..
09.03.2020
Únor byl bezpochyby teplotně nadprůměrný, ale jak to bylo se sledovaností největších českých televizních stanic? ..
06.03.2020
Česko se v posledních letech stalo baštou biatlonu. Úspěchy českých sportovců způsobily, že biatlon sledují celé ..
01.03.2020