Novinky na Nově. Jak se jim dařilo?

TV Nova začala s pořady, které byly připraveny na vysílací období jaro 2017 poměrně brzy. Konkrétně tomu bylo tento týden, co se na obrazovkách objevily dvě hlavní novinky této stanice. Jejich cílem bylo nejenom zaujmout diváky, ale i to, aby dokázaly porazit konkurenční pořady, jako jsou například Četníci z Luhačovic, které už také nasadila ČT1. A jak se novinkám dařilo? Podívejme se.

Kriminálky jsou hitem

I TV Nova v minulosti nabídla několik kriminálek, přičemž jednou z nejúspěšnějších byla zcela určitě Kriminálka Anděl. Ta už definitivně skončila, ale zároveň můžeme říci, že na ni bude volně navazovat nový seriál, který nese název Specialisté. A jeho vysílání Nova odstartovala právě tento týden. Mezi hlavní postavy patří třeba David Prachař, nebo Jakub Štáfek. Jelikož už známe výsledky sledovanosti, je třeba říci, že se Nově v případě tohoto seriálu poměrně dařilo a v rámci hlavního vysílacího času dominoval. A to i přesto, že první epizoda možná nebyla tak zajímavá, jak by mnozí čekali. A to nejenom pro celkem za vlasy přitažený děj, ale i pro dokonalou intuici hlavní postavy, nebo i proto, že napříč všem policejním postupům došlo na řešení problému na vlastní pěst.

Druhým pořadem je Robinsonův ostrov

Pokud vám něco říká reality show známá pod názvem Survivor, je třeba říci, že přesně s ní se aktuálně objevila i TV Nova. Konkrétně ji pojmenovala Robinsonův ostrov. Nutno říci, že v rámci vysílacích schémat ji zařadila nikoliv na hlavní prime-time, ale až do druhého rámce. Pořad tedy začíná ve 21:15. Lákadlem je rozhodně to, že zde najdeme pouze české účastníky. Co je naopak celkem nevýhodou, to je určitě stále pozvolné tempo a častá nuda, kterou protínají mnohdy až nahrané dialogy, nebo jednotlivá rozhodnutí. Tento pořad zatím příliš nevypadá jako ten, který by měl v novinkách pro jaro 2017 dominovat.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018