Novinky na Nově. Jak se jim dařilo?

TV Nova začala s pořady, které byly připraveny na vysílací období jaro 2017 poměrně brzy. Konkrétně tomu bylo tento týden, co se na obrazovkách objevily dvě hlavní novinky této stanice. Jejich cílem bylo nejenom zaujmout diváky, ale i to, aby dokázaly porazit konkurenční pořady, jako jsou například Četníci z Luhačovic, které už také nasadila ČT1. A jak se novinkám dařilo? Podívejme se.

Kriminálky jsou hitem

I TV Nova v minulosti nabídla několik kriminálek, přičemž jednou z nejúspěšnějších byla zcela určitě Kriminálka Anděl. Ta už definitivně skončila, ale zároveň můžeme říci, že na ni bude volně navazovat nový seriál, který nese název Specialisté. A jeho vysílání Nova odstartovala právě tento týden. Mezi hlavní postavy patří třeba David Prachař, nebo Jakub Štáfek. Jelikož už známe výsledky sledovanosti, je třeba říci, že se Nově v případě tohoto seriálu poměrně dařilo a v rámci hlavního vysílacího času dominoval. A to i přesto, že první epizoda možná nebyla tak zajímavá, jak by mnozí čekali. A to nejenom pro celkem za vlasy přitažený děj, ale i pro dokonalou intuici hlavní postavy, nebo i proto, že napříč všem policejním postupům došlo na řešení problému na vlastní pěst.

Druhým pořadem je Robinsonův ostrov

Pokud vám něco říká reality show známá pod názvem Survivor, je třeba říci, že přesně s ní se aktuálně objevila i TV Nova. Konkrétně ji pojmenovala Robinsonův ostrov. Nutno říci, že v rámci vysílacích schémat ji zařadila nikoliv na hlavní prime-time, ale až do druhého rámce. Pořad tedy začíná ve 21:15. Lákadlem je rozhodně to, že zde najdeme pouze české účastníky. Co je naopak celkem nevýhodou, to je určitě stále pozvolné tempo a častá nuda, kterou protínají mnohdy až nahrané dialogy, nebo jednotlivá rozhodnutí. Tento pořad zatím příliš nevypadá jako ten, který by měl v novinkách pro jaro 2017 dominovat.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018