Novinky na Nově. Jak se jim dařilo?

TV Nova začala s pořady, které byly připraveny na vysílací období jaro 2017 poměrně brzy. Konkrétně tomu bylo tento týden, co se na obrazovkách objevily dvě hlavní novinky této stanice. Jejich cílem bylo nejenom zaujmout diváky, ale i to, aby dokázaly porazit konkurenční pořady, jako jsou například Četníci z Luhačovic, které už také nasadila ČT1. A jak se novinkám dařilo? Podívejme se.

Kriminálky jsou hitem

I TV Nova v minulosti nabídla několik kriminálek, přičemž jednou z nejúspěšnějších byla zcela určitě Kriminálka Anděl. Ta už definitivně skončila, ale zároveň můžeme říci, že na ni bude volně navazovat nový seriál, který nese název Specialisté. A jeho vysílání Nova odstartovala právě tento týden. Mezi hlavní postavy patří třeba David Prachař, nebo Jakub Štáfek. Jelikož už známe výsledky sledovanosti, je třeba říci, že se Nově v případě tohoto seriálu poměrně dařilo a v rámci hlavního vysílacího času dominoval. A to i přesto, že první epizoda možná nebyla tak zajímavá, jak by mnozí čekali. A to nejenom pro celkem za vlasy přitažený děj, ale i pro dokonalou intuici hlavní postavy, nebo i proto, že napříč všem policejním postupům došlo na řešení problému na vlastní pěst.

Druhým pořadem je Robinsonův ostrov

Pokud vám něco říká reality show známá pod názvem Survivor, je třeba říci, že přesně s ní se aktuálně objevila i TV Nova. Konkrétně ji pojmenovala Robinsonův ostrov. Nutno říci, že v rámci vysílacích schémat ji zařadila nikoliv na hlavní prime-time, ale až do druhého rámce. Pořad tedy začíná ve 21:15. Lákadlem je rozhodně to, že zde najdeme pouze české účastníky. Co je naopak celkem nevýhodou, to je určitě stále pozvolné tempo a častá nuda, kterou protínají mnohdy až nahrané dialogy, nebo jednotlivá rozhodnutí. Tento pořad zatím příliš nevypadá jako ten, který by měl v novinkách pro jaro 2017 dominovat.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018