Novinky na Nově. Jak se jim dařilo?

TV Nova začala s pořady, které byly připraveny na vysílací období jaro 2017 poměrně brzy. Konkrétně tomu bylo tento týden, co se na obrazovkách objevily dvě hlavní novinky této stanice. Jejich cílem bylo nejenom zaujmout diváky, ale i to, aby dokázaly porazit konkurenční pořady, jako jsou například Četníci z Luhačovic, které už také nasadila ČT1. A jak se novinkám dařilo? Podívejme se.

Kriminálky jsou hitem

I TV Nova v minulosti nabídla několik kriminálek, přičemž jednou z nejúspěšnějších byla zcela určitě Kriminálka Anděl. Ta už definitivně skončila, ale zároveň můžeme říci, že na ni bude volně navazovat nový seriál, který nese název Specialisté. A jeho vysílání Nova odstartovala právě tento týden. Mezi hlavní postavy patří třeba David Prachař, nebo Jakub Štáfek. Jelikož už známe výsledky sledovanosti, je třeba říci, že se Nově v případě tohoto seriálu poměrně dařilo a v rámci hlavního vysílacího času dominoval. A to i přesto, že první epizoda možná nebyla tak zajímavá, jak by mnozí čekali. A to nejenom pro celkem za vlasy přitažený děj, ale i pro dokonalou intuici hlavní postavy, nebo i proto, že napříč všem policejním postupům došlo na řešení problému na vlastní pěst.

Druhým pořadem je Robinsonův ostrov

Pokud vám něco říká reality show známá pod názvem Survivor, je třeba říci, že přesně s ní se aktuálně objevila i TV Nova. Konkrétně ji pojmenovala Robinsonův ostrov. Nutno říci, že v rámci vysílacích schémat ji zařadila nikoliv na hlavní prime-time, ale až do druhého rámce. Pořad tedy začíná ve 21:15. Lákadlem je rozhodně to, že zde najdeme pouze české účastníky. Co je naopak celkem nevýhodou, to je určitě stále pozvolné tempo a častá nuda, kterou protínají mnohdy až nahrané dialogy, nebo jednotlivá rozhodnutí. Tento pořad zatím příliš nevypadá jako ten, který by měl v novinkách pro jaro 2017 dominovat.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018