Novu čekají dílčí programové změny

Programové skupině Nova přibude opět další kanál. Portfolio svých stanic rozšíří o nový kanál Nova Lady, jenž by měl nejen posílit značku obecně, ale i zavést značku zcela novou, s novým obsahem, vyznění a i se zcela jiným zacílením. Informace předeslal nový marketingový ředitel Novy Jakub Strýček.

Zmíněný program Nova Lady se žánrově zaměří zcela jednoznačně. Ten slibuje „mix oblíbených českých i zahraničních filmů, seriálů a reality show“. Informace jsou jen kusé, nic dalšího prozatím nesdělila. Nenabídla prozatím ani pevný termín startu vysílání, řečeno bylo jen to, že se „začne vysílat velmi brzy“.

Oznámení ze strany Novy se netýká nejen nového programu, ale i přejmenování toho starého. Nova 2, dříve známá pod přízviskem Smíchov, bude nyní pro své diváctvo přejmenovaná na Nova Fun; nechybět s názvem nebude nepochybně ani odlišná grafika či zaměření. Ačkoliv se zaměřovala dřív jen a pouze na zábavné pilíře, tvořené zejména z povědomě známých sitcomů Dva a půl chlapa, Teorie velkého třesku či Přátelé, bude se tentokrát mimo ně zaměřovat i na mladší publikum. S postupem času se podle programové ředitelky Silvie Majeské přidají další formáty.

Změnu pak zaregistrujeme i na kanálu Nova Action. Ta v nedávné době prošla metamorfózou konceptu, obsahu i grafiky. I zde se bude programová rada chtít zaměřovat na mladší diváky a stejně tak i víc na mužské pokolení. Novinkou se stane například reality show z prostředí australských hraničních kontrol na letištích Bezpečná hranice.

Abychom pak nenechali na holičkách i zavilé sportovní fanoušky, dvojka placených kanálů Nova Sport 3 a Nova Sport 4 odstartuje již nadcházející pátek 13. srpna a prakticky ihned nabídne souboje z nejprestižnějších fotbalových lig.

Aktuálně v tv světě
Ve filmu Ztratili jsme Stalina z roku 2017, který byl natočený v koprodukci Velké Británie, Francie a Belgie, se divák ..
25.09.2022
Televizní stanice Prima ZOOM začíná vysílat třídílný britský dokumentární seriál Vzestup nacistů, který diváky ..
21.09.2022

Do vysílání se vrací oblíbený kriminální seriál Policie Modrava ..

16.09.2022
Zajímavé pořady nabízí program na televizní stanici Prima ZOOM. Jedná se vesměs o dokument, které přinášejí ..
14.09.2022
Až si budete chtít odpočinout od shonu a starostí běžného dne, tak si nezapomeňte pustit televizní stanici JOJ Cinema, ..
12.09.2022
Televizní stanice Prima Love svůj program pořadu přizpůsobuje spíše ženskému publiku, které má rádo romantické filmy ..
11.09.2022
Televizní stanice Nova CINEMA uvede ve svém programu americký film z roku 2015 Rapeři z Comptonu. Zaujme především ..
04.09.2022
Internetová i tištěná média jsou plná informací ze života nejrůznějších celebrit, které se proslavily ve filmu nebo ..
31.08.2022
Detektivních příběhů není nikdy dost. Jsou oblíbené, protože přinášejí napětí i pobavení, což člověka dokáže ..
28.08.2022
Televizní stanice Prima Zoom se specializuje na dokumentární pořady z různých oblastí lidského života. Příznivci ..
24.08.2022