Nový český film míří do kin a snad brzy ho bude možné zahlédnout v televizi

Nový film s názvem Arvéd je možné nyní shlédnout v kinech, později bude možné tento film vidět na obrazovkách na stanici ČT1. Režii tohoto filmu obstaral Vojtěch Mašek, který je nejen režisérem, ale také spisovatelem. Napsal například knihy Svatá Barbora, Sestry Dieltovy nebo Drak nikdy nespí. Další filmy kde se ujal režie jsou Křížáček, Okupace nebo Návrat do Adriaportu. Scénáře se také ujal Vojtěch Mašek společně s Janem Poláčkem.

Tento film je o Jiřím Arvédu Smíchovským, který byl kvůli svým cílům schopen zajít až na hranici pekla. Film je tedy zaměřený na to, čeho jsem schopni pro dosažení svých cílů, kam až zvládneme zajít pro něco po čem toužíme. Život Jiřího je velmi tajemný a skrývá velké množství záhad a tajemství, stejně jako jeho smrt. Když byla válka učinil velmi hrdinský čin a zachránil život Štěpána Plačky, kterého vysvobodil z koncentračního tábora. Když válka skončí zachraňuje život naopak Štěpán Jiřímu, kdy splácí dluh a zařídí Jiřímu odpuštění trestu smrti za spolupráci s nacisty. Místo toho dostává Jiří jiný trest a to doživotí v žaláři. Tím, ale jejich společné vypomáhání nekončí. Štěpán jako vyšetřoval statní bezpečnosti využívá služeb Jiřího k získávání informací o špatných osobách a tím si plní své cíle. A budí na ostatní dojem jakým dobrým vyšetřovatelem je. Jiří za to na oplátku dostává jeho oblíbené knihy.

Přijde někdo na to, jakou dohodu mezi sebou mají? Pokud ano, jak špatně to pro ně dopadne?

Aktuálně v tv světě
Po úspěšné jarní sezoně, představila TV Prima celkem tři nové seriály, které bude na podzim vysílat. Jedním z nich je ..
11.08.2022
Komediální seriál s názvem Argometal je založený na příběhu z české vesnice. Režii má na starost Karel Janák, který ..
07.08.2022
Nový film s názvem Arvéd je možné nyní shlédnout v kinech, později bude možné tento film vidět na obrazovkách na ..
02.08.2022
Na Očku se momentálně vysílá další etapa show, který mají za úkol dám divákům tipy na to jak si nejlépe užít ..
31.07.2022
V tento den byli odehrány dva podniky ATP 250. Což je tenisová kategorie mužského profesionálního okruhu. Je hraná od roku ..
26.07.2022
Tento rok vyšla nová romantická komedie, která se natáčela v Praze. Komedie s názvem Řekni to psem. Měla svoji premiéru ..
24.07.2022
Už 4. srpna bude premiéra filmu s názvem Planeta Praha. Režisérem tohoto filmu je Jan Hošek, který není jen režisérem, ..
21.07.2022
Nový seriál nese název Máma na zabití. První díl byl odvysílán 5.7. ve 21:25. Druhý díl bude vysílán 12.7. ve stejný ..
17.07.2022
Ve 20:20 můžete na Nově vidět premiéru dokumentárního filmu Karel Speciál. Tento film režírovala Olga Malířová ..
15.07.2022
Film s názvem m poslední závod je režírován Tomášem Hodanem, který režíroval také film Delfín nebo seriál Dáma a ..
10.07.2022