Nový detektivní seriál na Primě v hlavní roli s Vojtou Kotkem

Televize Prima se rozhodla uvést na televizní obrazovky nový detektivní seriál. V současné době je Einstein, jak se seriál jmenuje, ve fázi přípravy, nicméně již teď o něm máme několik informací. Tak například tu, že hlavní roli ztvární Vojtěch Kotek a seriál nebude tak zcela detektivní, ačkoli prvky detektivního žánru obsahovat bude. Na co přesně se můžeme těšit?

Z profesora vyšetřovatelem

Vojtěch Kotek je potomkem světoznámého myslitele a fyzika Alberta Einsteina. Jako takový pokračuje ve šlépějích svého slavnějšího předchůdce – vyučuje fyziku na univerzitě. Jeho svět se ale rázem změní, když si od něj policie vyžádá spolupráci. Vzhledem k úspěchu při řešení případu se tak profesor stane poradcem při vyšetřování vražd. O koření seriálu se postará genialita hlavní postavy, která je někdy trochu bláznivá.

V hlavních rolích

Kromě Vojtěcha Kotka se můžeme těšit také na další velmi známé osobnosti českého filmu. Objeví se takové hvězdy, jako je Anna Polívková, Pavel Zedníček, Eva Josefíková nebo Veronika Freimanová. Nebude se jednat o „nekonečný“ seriál, má jít o náhradu takových minisérií, jako je Polda, Černé vdovy nebo Temný Kraj. Bohužel v současné době zatím není známo, kdy bude seriál představen na televizních obrazovkách. Televize Prima se nechala slyšet, že se tak stane pravděpodobně až v příštím roce.

Úspěšný projekt

Autoři projektu i televize Prima doufají, že i tento seriál bude natolik úspěšný, jako předchozí minisérie. Díky těmto seriálům se diváci mohou dívat na pestrou plejádu těch nejznámějších českých herců, ke kterým patří Lukáš Vaculík, Jitka Čvančarová, Tereza Kostková nebo třeba Ivana Chýlková a Bolek Polívka. Tito herci jsou důležitými taháky jednotlivých pořadů, diváka ale samozřejmě musí uchvátit také děj seriálu. Génius ve službách policie je něco, co jsme v českých detektivkách ještě neviděli.

Aktuálně v tv světě
Většina televizních kanálů již začíná pomalu odkrývat svá vánoční esa. Vždyť je taky na čase – Vánoce nás ..
16.11.2019
A je to tady zase. Rok se s rokem sešel a opět se začínají řešit Vánoce. Patrné je to jak na ulicích měst a obcí, ..
14.11.2019
Podzimní televizní sezóna je v plném proudu, v říjnu si nejsilnější pozici držela Nova, posilovaly ale hlavně Prima a ..
11.11.2019
Televizní diváky čeká velká změna. Řeč je samozřejmě o připravovaném přechodu na moderní vysílací standard DVB-T2. ..
05.11.2019
Blíží se velké výročí. 17. listopadu si připomeneme 30 let od sametové revoluce, kdy došlo ke změně režimu. Česká ..
03.11.2019
Společnost CentralEuropean Media Enterprises (CME) potvrdila v neděli večer, že uzavřela definitivní smlouvu o akvizici s ..
31.10.2019
Televizní festival v Cannes byl pro Českou televizi úspěšný. Veze si z něj hned několik nových zahraničních ..
27.10.2019
Málokdy jsou další díly a série úspěšných seriálů oblíbenější než ty předchozí. Přesto se i v českém ..
23.10.2019
Již dlouhou dobu sledované a po minulých řadách velice očekávané vysílání další řady StarDance získalo ..
20.10.2019
V poslední době se hodně hovoří o přechodu na DVB-T2. Velice častou otázkou u diváků bývá, kolik je bude v jaké ..
16.10.2019