Nový detektivní seriál na Primě v hlavní roli s Vojtou Kotkem

Televize Prima se rozhodla uvést na televizní obrazovky nový detektivní seriál. V současné době je Einstein, jak se seriál jmenuje, ve fázi přípravy, nicméně již teď o něm máme několik informací. Tak například tu, že hlavní roli ztvární Vojtěch Kotek a seriál nebude tak zcela detektivní, ačkoli prvky detektivního žánru obsahovat bude. Na co přesně se můžeme těšit?

Z profesora vyšetřovatelem

Vojtěch Kotek je potomkem světoznámého myslitele a fyzika Alberta Einsteina. Jako takový pokračuje ve šlépějích svého slavnějšího předchůdce – vyučuje fyziku na univerzitě. Jeho svět se ale rázem změní, když si od něj policie vyžádá spolupráci. Vzhledem k úspěchu při řešení případu se tak profesor stane poradcem při vyšetřování vražd. O koření seriálu se postará genialita hlavní postavy, která je někdy trochu bláznivá.

V hlavních rolích

Kromě Vojtěcha Kotka se můžeme těšit také na další velmi známé osobnosti českého filmu. Objeví se takové hvězdy, jako je Anna Polívková, Pavel Zedníček, Eva Josefíková nebo Veronika Freimanová. Nebude se jednat o „nekonečný“ seriál, má jít o náhradu takových minisérií, jako je Polda, Černé vdovy nebo Temný Kraj. Bohužel v současné době zatím není známo, kdy bude seriál představen na televizních obrazovkách. Televize Prima se nechala slyšet, že se tak stane pravděpodobně až v příštím roce.

Úspěšný projekt

Autoři projektu i televize Prima doufají, že i tento seriál bude natolik úspěšný, jako předchozí minisérie. Díky těmto seriálům se diváci mohou dívat na pestrou plejádu těch nejznámějších českých herců, ke kterým patří Lukáš Vaculík, Jitka Čvančarová, Tereza Kostková nebo třeba Ivana Chýlková a Bolek Polívka. Tito herci jsou důležitými taháky jednotlivých pořadů, diváka ale samozřejmě musí uchvátit také děj seriálu. Génius ve službách policie je něco, co jsme v českých detektivkách ještě neviděli.

Aktuálně v tv světě
Pandemie tvrdě dopadla i na televizní sektor a většina televizních skupin musela začít přehodnocovat své plány a ..
20.09.2020
Podzim nás vítá za okny i na televizních obrazovkách. Na většině televizních kanálů bude podzimní nabídka sestávat ..
16.09.2020
S nástupem nového školního roku se situace vrací do starých kolejí také na televizních obrazovkách. Již od posledních ..
13.09.2020
Hodně se mluví o tom, co nabídnou hlavní televizní programy pro dospělé, ale bylo by škoda přehlédnout i zajímavou ..
10.09.2020
Televize Nova prozradila, jak se jí v loňském roce finančně dařilo. Z údajů vyplývá, že televizní skupina ..
06.09.2020
Pořad UčíTelka na České televizi nejednomu rodiči vytrhl během karantény trn z paty. A přestože jsme si mysleli, že se ..
03.09.2020
Během pandemie koronaviru došlo k nucenému odložení přechodu na DVB-T2. Byť situace stále není zrovna ideální, ..
30.08.2020
Podzimní televizní sezóna oficiálně startuje. Léto se rychle přehouplo a zejména komerční televize se opět pouští do ..
27.08.2020
Září se kvapem blíží a největší české televize již intenzivně pracují na spuštění podzimního vysílání. ..
23.08.2020
Letošní podzim bude na ČT 1 jiný než dřív. Podle doposud zveřejněných informací se zdá, že neuvidíme tolik ..
21.08.2020