Nový pořad na TV Prima – Češi na cestách

Možná si ještě pamatujete na pořad pojmenovaný jako Ženy na cestách, který jsme mohli vidět na televizních obrazovkách už před čtyřmi lety. Ten byl spojený s výlety dvou žen, které tak popisovaly a ukazovaly mnoho zajímavých lokalit. A jelikož byl poměrně úspěšný, rozhodla se TV Prima, že na něho naváže. Nikoliv ale v úplně stejném stejném duchu, jelikož mění i samotný název pořadu. Ten by se měl změnit na Češi na cestách. To samozřejmě bude spojeno s tím, že hlavními průvodkyněmi už nebudou jenom ženy, ale budou to i muži.

Spojení s pořadem Prostřeno

Podívejme se krátce na jiný a poměrně úspěšný pořad TV Prima, kterým je Prostřeno. I ten už se na televizních obrazovkách vysílá řadu let. A proč to zmiňujeme? Jelikož oba pořady budou svým způsobem lehce propojeny. A to tak, že do pořadu Češi na cestách budou využiti konkrétní soutěžící, se kterými jste se v tomto kulinářsko-zábavném pořadu mohli setkat. Aby toho ale nebylo málo, nesmíme zapomínat také na hlasy těch, kteří budou cestovatelským pořadem procházet. I zde se bude jednat o více než známou dvojici, a to opět z Prostřena. Nejenom pravidelní diváci tedy vědí, že to bude Václav Vydra a Jana Boušková.

Vysílání každou neděli

A kdy se na daný pořad budeme moci těšit? Vysílán bude každou neděli, a to přesně v 18:00. Celkem proběhne televizní obrazovkou 8 dílů, což nám může dát zábavu na nedělní podvečer na necelé dva měsíce. A co zatím nezaznělo, to jsou určitě lokace, kam se s hlavními protagonisty podíváme. Půjde jak o oblíbené destinace pro dovolenou, jako je Řecko, Tunisko, Egypt nebo Turecko, tak i o exotiku, kterou reprezentuje Zanzibar, Kapverdy, Dominikánská republika a také Senegal. Pořad tak můžeme pojmout čistě jako vzdělávací, ale vzhledem ke složení hlavních cestovatelů, i vzhledem ke konkrétním lokalitám by nám měl posloužit hlavně jako skvělý prostředek k tomu, jak získat inspiraci nejenom pro letošní dovolenou.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018