Nový seriál Slunečná nahradí na Primě Krejzovi

Už vám některé stálice české seriálové scény lezou doslova krkem? Od ledna se můžete těšit na něco nového. Prima plánuje nasadit nový seriál Slunečná, který nahradí Krjezovi. Televize Prima uvede premiérový díl svého nového dlouhodobého seriálu v sobotu 11. ledna 2019. Poté jej bude vysílat dvakrát týdně, vždy v úterý a ve čtvrtek od 20:15. Je tedy zřejmé, že v programovém schématu Primy nahradí Slunečná dosavadní oblíbený seriál Krejzovi, který ve vysílání televize letos v prosinci skončil.

Rodinné drama

Co od nového seriálu očekávat a koho by mohl zaujmout? Slunečná má být rodinným romantickým seriálem. Líčí příběhy ze stejnojmenného statku a kolem nich rozvíjející se rodinné vztahy. Těšit se tedy můžete na rodinná dramata, příběhy lásky i nenávisti, hádky, spory, slzy i křik. V seriálu si zahrají například Eva Burešová, Barbora Jánová, Marek Lambora, Oto Jirák, Eva Holubová nebo Filip Tomsa.

Za novým seriálem Slunečná opět stojí ředitelka obsahu televize Prima Lenka Hornová, která se obklopila šéfscénáristou Reném Decastelo, ředitelkou výroby Lucií Kršákovou a producenty Simonou Brdičkovou a Ivanem Vodochodským. Tato produkční skupina tvoří sehraný tým, který má ambice vyprodukovat seriál, jenž bude bavit a přinese třeba i něco nového a neotřelého.

Konkurence Ordinaci v růžové zahradě

Prima tak po seriálu Krejzovi přichází s dalším původním seriálem, který staví proti konkurenční Ordinaci v růžové zahradě, která je mezi diváky dlouhodobě vůbec nejsledovanějším seriálem české původní tvorby. Je však nepopiratelné, že najít konkurence schopného soupeře je velmi náročné. Ani Ordinace totiž neusíná na vavřínech a pro letošek například začala se zcela novou formou natáčení, která má divákům poskytnout ještě autentičtější zážitek. Jak se Slunečné povede můžete sami sledovat od 11. ledna na Primě.

Aktuálně v tv světě
Tento televizní kanál jistě není třeba představovat.. Na televizi se mladší generace již tolik nedívá a tímto tahem se ..
09.05.2021
Nová reality show na Primě slibuje něco, co ještě diváci na českých obrazovkách neviděli. Do luxusní vily se na čas ..
02.05.2021
Opatření proti koronaviru naštěstí nemají příliš silný vliv na televizní reklamu. Pokud jde o GRP během prvního ..
18.04.2021
Už nyní TV Nova annoncuje některé nové pořady, které by se měly objevit v jejím podzimním vysílacím schématu. Jde o ..
15.04.2021
Na detektivní žánr znovu sází Česká televize. Připravuje se další z řady seriálových kriminálek, to nová se zrodí ..
11.04.2021
Nemoc Covid-19 bohužel zasahuje i do vysílacích plánů. Poznali to i týmy televize Prima, které kvůli onemocnění museli ..
08.04.2021
V posledních týdnech se hodně hovořilo o tom, zda bude nadále pokračovat program ČT3, protože skončila roční lhůta, ..
01.04.2021
Na TV Nova se bude vysílat nová řada SuperStar, i když za trochu jiných podmínek. ČT1 nyní žije obměnou svojí ..
28.03.2021
Druhá řada Kukaček, nový program Karla Šípa, nové kriminálky, to vše připravuje Česká televize. Zároveň ..
24.03.2021
Jak probíhal covidový rok v televizích? Pandemie zasáhla televize jako jedno z mála odvětví pozitivně. ..
20.03.2021