O2 plánuje vstoupit i do volného vysílání

Společnost O2 není jenom telekomunikačním operátorem, od kterého můžeme využívat třeba pevné linky, nebo mobilní telefony. Záběr firmy je mnohem větší a jednou z dceřiných firem je i společnost označovaná jako O2 TV. Jedná se o firmu, která se zabývá televizním vysíláním, a to konkrétně takovým, které je však placené. To by se ale do budoucna mohlo změnit, jelikož nedávno si společnost vyzvedla požadovanou licenci na program, který nese název O2 TV Free. Už název tedy jasně napovídá, že se bude jednat o kanál, který bude nejenom šiřitelný, ale který bude i dostupný zcela volně.

Na co se můžete na O2 TV Free těšit?

Jsou známy i samotné specifikace daného kanálu a tak můžeme říci, co konkrétně bude nabízet. I když přesná programová skladba ještě k dispozici není, již je potvrzeno, jaký konkrétní mix na něm bude dostupný. Je třeba říci, že zde bude vysílána kombinace sportu a různých informací. Co je také známo, to je i informace spojená s tím, že vysíláno by mělo být celý den, tedy konkrétně 24 hodin denně. Konkrétně se dá očekávat také informace o tom, že zde nebudou vysílány žádné nové pořady vyrobené přímo pro kanál O2 TV Free. Půjde pravděpodobně hlavně o pořady, které budou primárně určené pro hlavní placené kanály a zde budou odvysílány buď ve stejný čas, nebo následně.

Termín spuštění zatím neznámý

I když nových informací o tomto kanálu již máme poměrně dost, stále je třeba říci, že nebyla zmíněna ta v podstatě nejdůležitější. A to informace o tom, kdy by mělo dojít k samotnému startu konkrétního vysílání. Nutno říci, že tuto informaci samotné vedení O2 TV zatím neprozradilo a zatím ji neprozradí. Jednoduše bylo vše okomentováno tak, že jakmile nastane ten pravý čas, budou tyto informace samozřejmě uvolněny. Jelikož licence již byla převzata, rozhodně se neočekává, že by čekání bylo nějak neúměrně dlouhé.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018