O2 plánuje vstoupit i do volného vysílání

Společnost O2 není jenom telekomunikačním operátorem, od kterého můžeme využívat třeba pevné linky, nebo mobilní telefony. Záběr firmy je mnohem větší a jednou z dceřiných firem je i společnost označovaná jako O2 TV. Jedná se o firmu, která se zabývá televizním vysíláním, a to konkrétně takovým, které je však placené. To by se ale do budoucna mohlo změnit, jelikož nedávno si společnost vyzvedla požadovanou licenci na program, který nese název O2 TV Free. Už název tedy jasně napovídá, že se bude jednat o kanál, který bude nejenom šiřitelný, ale který bude i dostupný zcela volně.

Na co se můžete na O2 TV Free těšit?

Jsou známy i samotné specifikace daného kanálu a tak můžeme říci, co konkrétně bude nabízet. I když přesná programová skladba ještě k dispozici není, již je potvrzeno, jaký konkrétní mix na něm bude dostupný. Je třeba říci, že zde bude vysílána kombinace sportu a různých informací. Co je také známo, to je i informace spojená s tím, že vysíláno by mělo být celý den, tedy konkrétně 24 hodin denně. Konkrétně se dá očekávat také informace o tom, že zde nebudou vysílány žádné nové pořady vyrobené přímo pro kanál O2 TV Free. Půjde pravděpodobně hlavně o pořady, které budou primárně určené pro hlavní placené kanály a zde budou odvysílány buď ve stejný čas, nebo následně.

Termín spuštění zatím neznámý

I když nových informací o tomto kanálu již máme poměrně dost, stále je třeba říci, že nebyla zmíněna ta v podstatě nejdůležitější. A to informace o tom, kdy by mělo dojít k samotnému startu konkrétního vysílání. Nutno říci, že tuto informaci samotné vedení O2 TV zatím neprozradilo a zatím ji neprozradí. Jednoduše bylo vše okomentováno tak, že jakmile nastane ten pravý čas, budou tyto informace samozřejmě uvolněny. Jelikož licence již byla převzata, rozhodně se neočekává, že by čekání bylo nějak neúměrně dlouhé.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018