O2 plánuje vstoupit i do volného vysílání

Společnost O2 není jenom telekomunikačním operátorem, od kterého můžeme využívat třeba pevné linky, nebo mobilní telefony. Záběr firmy je mnohem větší a jednou z dceřiných firem je i společnost označovaná jako O2 TV. Jedná se o firmu, která se zabývá televizním vysíláním, a to konkrétně takovým, které je však placené. To by se ale do budoucna mohlo změnit, jelikož nedávno si společnost vyzvedla požadovanou licenci na program, který nese název O2 TV Free. Už název tedy jasně napovídá, že se bude jednat o kanál, který bude nejenom šiřitelný, ale který bude i dostupný zcela volně.

Na co se můžete na O2 TV Free těšit?

Jsou známy i samotné specifikace daného kanálu a tak můžeme říci, co konkrétně bude nabízet. I když přesná programová skladba ještě k dispozici není, již je potvrzeno, jaký konkrétní mix na něm bude dostupný. Je třeba říci, že zde bude vysílána kombinace sportu a různých informací. Co je také známo, to je i informace spojená s tím, že vysíláno by mělo být celý den, tedy konkrétně 24 hodin denně. Konkrétně se dá očekávat také informace o tom, že zde nebudou vysílány žádné nové pořady vyrobené přímo pro kanál O2 TV Free. Půjde pravděpodobně hlavně o pořady, které budou primárně určené pro hlavní placené kanály a zde budou odvysílány buď ve stejný čas, nebo následně.

Termín spuštění zatím neznámý

I když nových informací o tomto kanálu již máme poměrně dost, stále je třeba říci, že nebyla zmíněna ta v podstatě nejdůležitější. A to informace o tom, kdy by mělo dojít k samotnému startu konkrétního vysílání. Nutno říci, že tuto informaci samotné vedení O2 TV zatím neprozradilo a zatím ji neprozradí. Jednoduše bylo vše okomentováno tak, že jakmile nastane ten pravý čas, budou tyto informace samozřejmě uvolněny. Jelikož licence již byla převzata, rozhodně se neočekává, že by čekání bylo nějak neúměrně dlouhé.

Aktuálně v tv světě
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018