O2 Sport už během pár týdnů

Sportovní kanály u nás slaví poměrně velké úspěchy. Není se čemu divit, jelikož fanoušků různých sportů je u nás více než dost. Ostatně svůj kanál má nejenom veřejnoprávní televize, ale má ho také TV Nova. Nehledě na desítky dalších, které můžeme ladit díky kabelovým a satelitním příjmům. A nyní se do rodiny sportovních kanálů zařadí další, který nese název O2 Sport. Jak je patrné z názvu, půjde o sportovní kanál, za kterým stojí tento velký mobilní operátor, který na našem trhu samozřejmě provozuje také televizní služby.

 
Kdy naladit? Už od 8. srpna
A kdy vypukne onen důležitý den D? Bude tomu už začátkem srpna. I když pravdou je, že kanál měl být původně spuštěn později. Vše ale vypadá velmi dobře, vše funguje jak má a tak společnost rozhodla, že není důvod čekat a tak je možné nabídnout vysílání již v tento termín. Samozřejmě nesmíme zapomínat na to, že nebude dostupný jenom tak každému. Jelikož jde o kanál O2 Sport, je jasné že bude určený jenom majitelům digitální televize O2 TV, popřípadě těm, kteří televizi sledují prostřednictvím mobilní aplikace, která pochází také z dílny daného operátora. V obou případech se diváci mohou těšit na HD vysílání, které zážitek ze sledování sportovního přenosu ještě o něco umocní.

 
Zkušební provoz začíná již nyní
I když ostrý provoz v plnohodnotném rozsahu začíná až v srpnu, vy si můžete být jisti tím, že televizi bude možné sledovat už koncem měsíce července. Konkrétně v sobotu totiž začne kanál vysílat v rámci svého zkušebního provozu. Zatím se tak můžete těšit pouze na tuzemský fotbal a to konkrétně na dva přímé přenosy Synot ligy. Skutečně půjde jenom o přenosy, jelikož spolu s nimi nebude ještě dostupné ani fotbalové studio, které se plánuje až na oficiální vysílání. A tak kdo chce být u zrodu této TV, tomu doporučujeme naladit si ji v sobotu v 17:00 na šlágr FC Viktoria Plzeň a SK Slavia Praha.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018