O2 TV ukáže divákům grandslamové zápasy českých tenistů a tenistek

Je dobře známo, že placená televize O2 TV nabízí svým divákům utkání anglické Premier League. Ovšem nejde o jediný unikátní sportovní program, který exkluzivně nabízí českým divákům. Počínaje pondělkem 29. srpna 2016 se na jejích obrazovkách začaly objevovat přenosy z tenisového turnaje US Open.

Příští rok bude Australian Open

O2 TV Sport tyto přenosy přebírá od Discovery Communications, která je provozovatelem Eurosportu. Ovšem přenosy z US Open samozřejmě nezůstanou jedinou vlaštovkou. Na počátku příštího roku, tedy počínaje lednem 2017 bude vysílat tenisové přenosy z Australian Open. Poběží dokonce na zbrusu novém sportovním kanále s názvem O2 TV Tenis. Jak O2 sděluje, měly by se v programu objevit utkání „většiny českých zástupců od prvního kola“.

Fanoušci si vychutnají světové turnaje

Jak vysvětluje ředitel O2 TV David Duroň, společnost získala sublicenci na vysílání od Eurosportu. Přitom kanál Eurosport vždy prezentuje utkání, která probíhají na hlavním kurtu, ovšem O2 TV Tenis touto cestou nepůjde. Českým tenisovým fanouškům chce nabídnout hlavně zápasy českých tenistek a tenistů, těch, jež dosud nedostávali na obrazovkách prostor. Díky tomu si příznivci tenisu budou moci vychutnat české působení na těch největších světových tenisových turnajích.

Systém vysílání, ve kterém bude kladen důraz na zápasy Čechů a Češek skončí v osmifinále turnaje. Jaké vysílací schéma bude následovat dál?

  • Tři zápasy ze čtvrtfinále
  • Dva zápasy ze semifinále
  • Souběžně s Eurosportem finále grandslamů

Komentuje i bývalá jednička

Již probíhajícího US Open (skončí 11. září) se na O2 TV divákům přibližují Jiří Baumruk, Jan Homolka, Milan Štěrba a Libor Basík. Na Eurosportu se přitom role komentátora ujal Mats Wilander, bývalá světová tenisová jednička, je možné ho vidět a slyšet na Eurosportu1.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018