O2 už zná termíny spuštění nových sportovních kanálů

Že se společnost O2 chce stát skutečnou jedničkou na poli tuzemského sportovního vysílání, to jsme vám již sdělovali. A to jak v souvislosti s tím, že si vyžádala celou řadu exkluzivních vysílacích práv, tak i v souvislosti s tím, že má v plánu zcela nové sportovní kanály. Pokud se podíváme konkrétněji, je třeba říci, že u nich už je jasno i o tom, jaké to jsou a kdy budou spuštěny. Jeden se bude věnovat primárně fotbalovému tématu, zatímco kanál druhý bude zaměřený hlavně na tenis. K tomu všemu by se měl objevit ještě kanál zaměřený na fanoušky hokeje. Celkem se tedy setkáme s trojicí, kterou naladíme pod názvy O2 TV Tenis, O2 TV Fotbal a O2 TV Hokej.

Fotbalový kanál bude ještě letos

Nejdříve bude zcela jistě spuštěný kanál fotbalový. A to nejenom z toho důvodu, že aktuálně patří mezi velmi vyhledávaný sport, ale také z toho důvodu, že O2 TV už má nakoupených celou řadu práv. Zatím není upřesněno, kdy konkrétně to bude. Pokud televize nestihne současné Euro, dá se samozřejmě očekávat, že se bude primárně soustředit na to, aby byl star daného kanálu naplánován ještě před začátkem podzimní fotbalové sezony. V tomto směru se jeví daný termín jako nejvíce pravděpodobný.

Na tenis a hokej si zatím počkáme

Pokud patříte mezi fanoušky tenisu, je dobré počítat s tím, že na tento sport si zatím budete muset počkat. A to konkrétně do začátku příštího roku, jelikož právě to je informace, která se ke spuštění tohoto kanálu váže. Kdy se spustí kanál hokejový, to je zatím ve hvězdách. A to mimo jiné z toho důvodu, že zatím se společnosti O2 nepodařilo nakoupit všechny vysílací práva, o která má zájem. Zatím má práva na Spartu a Liberec a jedná o Třinci. Cílem však bude rozšíření na většinu týmů v extralize. Ostatně vzhledem k požadavkům na exkluzivitu daných práv je právě toto zcela logické a tak se dá očekávat, že se televize tímto směrem skutečně vydá.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018