Óčko má pořádný Drive

S příchodem léta se změnila nejen programová schémata velkých televizních stanic, ale i těch menších. Jinak je tedy vše i na televizi Óčko, která jede v pohodovějším tempu. Ale aby té pohodičky nebylo až příliš, přichází i nový pořad s názvem Drive.

Jak už značí samotné jméno, bude to jízda. V novém pořadu se bude hrát tvrdá kytarová muzika, představí se nejzajímavější a nejdrsnější tetování a budeme moci nahlédnout i za oponu extrémních sportů. To vše v jedinečném mixu okořeněném i o povídání o této subkultuře.

Zajímavosti i napětí

Během hodiny se nejen podíváme na sportovce, tatéry a poslechneme si světové pecky, ale moderátoři nám poví i něco o kultuře tvrdé hudby, o zajímavostech i některých zajímavých kapelách. Aby na to nebyli sami, bude tam i spousta reportáží z nejrůznějších proběhlých akcí a také dorazí mnozí zajímaví hosté, kteří k tomuhle tématu mají co říct. Každou neděli od 23 hodin se tak lze těšit na originální pořad, který slibuje přinést „Pořádnej Drive pro tvůj Life“.

Moderátoři, jak mají být

Pořadem Drive budou na Óčku provázet ti nejvíce zasvěcení, kteří mají k tvrdé muzice a dalším složkám pořadu co říct. Za něžnější pohlaví bude průvodkyní zpěvačka Aneta Galisová. Spolu s ní se na obrazovkách bude objevovat muzikant a zároveň tatér Ivo “Rafan“ Traxmandl. A co se týče extrémních sportů a všeho, co s tím souvisí, tak o tom bude mluvit především biker  Jakub „Buba“ Ouvín. Což je tak nesourodá trojice, že pořad bude mít od všeho trochu a bude stát za to alespoň jednou si ho pro zajímavost naladit. Ostatně, není nutné hledat ho v televizi, Óčko je možné sledovat i online, a to třeba rovnou zde na Spustit.cz. Ta část rodiny, která tvrdou muziku a extrémní sporty nemusí, pak může v klidu a nerušeně dál spát.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018