Óčko má pořádný Drive

S příchodem léta se změnila nejen programová schémata velkých televizních stanic, ale i těch menších. Jinak je tedy vše i na televizi Óčko, která jede v pohodovějším tempu. Ale aby té pohodičky nebylo až příliš, přichází i nový pořad s názvem Drive.

Jak už značí samotné jméno, bude to jízda. V novém pořadu se bude hrát tvrdá kytarová muzika, představí se nejzajímavější a nejdrsnější tetování a budeme moci nahlédnout i za oponu extrémních sportů. To vše v jedinečném mixu okořeněném i o povídání o této subkultuře.

Zajímavosti i napětí

Během hodiny se nejen podíváme na sportovce, tatéry a poslechneme si světové pecky, ale moderátoři nám poví i něco o kultuře tvrdé hudby, o zajímavostech i některých zajímavých kapelách. Aby na to nebyli sami, bude tam i spousta reportáží z nejrůznějších proběhlých akcí a také dorazí mnozí zajímaví hosté, kteří k tomuhle tématu mají co říct. Každou neděli od 23 hodin se tak lze těšit na originální pořad, který slibuje přinést „Pořádnej Drive pro tvůj Life“.

Moderátoři, jak mají být

Pořadem Drive budou na Óčku provázet ti nejvíce zasvěcení, kteří mají k tvrdé muzice a dalším složkám pořadu co říct. Za něžnější pohlaví bude průvodkyní zpěvačka Aneta Galisová. Spolu s ní se na obrazovkách bude objevovat muzikant a zároveň tatér Ivo “Rafan“ Traxmandl. A co se týče extrémních sportů a všeho, co s tím souvisí, tak o tom bude mluvit především biker  Jakub „Buba“ Ouvín. Což je tak nesourodá trojice, že pořad bude mít od všeho trochu a bude stát za to alespoň jednou si ho pro zajímavost naladit. Ostatně, není nutné hledat ho v televizi, Óčko je možné sledovat i online, a to třeba rovnou zde na Spustit.cz. Ta část rodiny, která tvrdou muziku a extrémní sporty nemusí, pak může v klidu a nerušeně dál spát.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018