Óčko má pořádný Drive

S příchodem léta se změnila nejen programová schémata velkých televizních stanic, ale i těch menších. Jinak je tedy vše i na televizi Óčko, která jede v pohodovějším tempu. Ale aby té pohodičky nebylo až příliš, přichází i nový pořad s názvem Drive.

Jak už značí samotné jméno, bude to jízda. V novém pořadu se bude hrát tvrdá kytarová muzika, představí se nejzajímavější a nejdrsnější tetování a budeme moci nahlédnout i za oponu extrémních sportů. To vše v jedinečném mixu okořeněném i o povídání o této subkultuře.

Zajímavosti i napětí

Během hodiny se nejen podíváme na sportovce, tatéry a poslechneme si světové pecky, ale moderátoři nám poví i něco o kultuře tvrdé hudby, o zajímavostech i některých zajímavých kapelách. Aby na to nebyli sami, bude tam i spousta reportáží z nejrůznějších proběhlých akcí a také dorazí mnozí zajímaví hosté, kteří k tomuhle tématu mají co říct. Každou neděli od 23 hodin se tak lze těšit na originální pořad, který slibuje přinést „Pořádnej Drive pro tvůj Life“.

Moderátoři, jak mají být

Pořadem Drive budou na Óčku provázet ti nejvíce zasvěcení, kteří mají k tvrdé muzice a dalším složkám pořadu co říct. Za něžnější pohlaví bude průvodkyní zpěvačka Aneta Galisová. Spolu s ní se na obrazovkách bude objevovat muzikant a zároveň tatér Ivo “Rafan“ Traxmandl. A co se týče extrémních sportů a všeho, co s tím souvisí, tak o tom bude mluvit především biker  Jakub „Buba“ Ouvín. Což je tak nesourodá trojice, že pořad bude mít od všeho trochu a bude stát za to alespoň jednou si ho pro zajímavost naladit. Ostatně, není nutné hledat ho v televizi, Óčko je možné sledovat i online, a to třeba rovnou zde na Spustit.cz. Ta část rodiny, která tvrdou muziku a extrémní sporty nemusí, pak může v klidu a nerušeně dál spát.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018