Óčko přechází na podzimní vysílací schéma

Stejně jako jiné televizní stanice, i Óčko po prázdninách mění svůj program a přechází na podzimní vysílací schéma. Změna nastane od září a v té době vám budou postupně představovány nové pořady podzimního vysílání. Rozhodně se máme na co těšit, protože TV představí mnoho zajímavých věcí, které zde budou od září k vidění.

Co vás čeká na Óčku od září?

Od 16. září uvidíte novýsedmnáctidílný cestopis Tomáš Vintr on Tour. Sledovat jej pak můžete pravidelně v pondělí od 17:30 a v reprízách v sobotu od 18:00 a v neděli od 19:00. Pořad Tomáš Vintr on Tour představí divákům různé exotické destinace jako je například Japonsko, Brazílie nebo Saudská Arábie a ukáže vám, jak tyto země procestovat po vlastní ose. Dále na Óčku bude pokračovat Smartmania. Moderátorem bude nově Dominik Vršanský a opět se dozvíte mnohé zajímavosti ze světa technologií a především z oblasti smartphonů. Chybět nebude ani interaktivní moderovaná talk show s názvemMixxxer Show. Kromě klasického Óčka však program představí od září i související stanice:

  • Óčko Star
  • Óčko Black

Óčko Star

Óčko Star samozřejmě zůstane u svých největších hitů od osmdesátých let až do současnosti. Kromě známých pořadů představí i zajímavý pořad Shakers aktualitami ze světa hudby. Sledovat jej můžete ve středu od 17:00. Repríza je pak každou neděli od 11:00. Uvidíte například skupinu Holki a vystoupí také Noid Bárta nebo Lenka Filipová.

Óčko Black

Óčko Black je nejmladší z těchto stanic a zaměřuje se především na hip hop a jinou „black music“. V úterý od 22:00 a v repríze ve středu v 00:00 uvidíte nostalgickou a zároveň z dnešního pohledu vtipnou připomínku, jak vypadala rapová scéna před patnácti lety. Nový pořad Tripleshot pak představí trojici klipů, jež byla vybrána samotnými interprety, kterými budou na začátek například RennéDang a Paulie Garand. Těšit se můžete i na další zajímavé vysílání jako je například 5. Element – legendární a první český hip-hopový pořad.

Aktuálně v tv světě
Jak se projevuje druhá vlna pandemie koronaviru na sledovanosti televizního vysílání? Podle očekávání roste sledovanost ..
25.10.2020
Natáčení zbrusu nového pořadu nyní ohlásila Česká televize. Pod jejími křídly vzniká desetidílný televizní seriál ..
20.10.2020
TV Prima nyní upravuje programové schéma svého kanálu Prima Zoom. Cílem je zlepšit přehlednost a tematickou podobu ..
18.10.2020
Už avizovanou novinku v podobě sociálního experimentu nasadí na poslední říjnovou středu TV Nova. Předpokládá, že na ..
13.10.2020
S příchodem podzimu TV Prima vsadila na kutilství. Už 29. září 2020 úspěšně odstartoval nový pořad Fachmani. Během ..
11.10.2020
Návrat k už odvysílaným televizním pořadům začíná být pro spoustu Čechů velmi aktuální. Jasně to prozrazuje ..
08.10.2020
Letošní oslavy pětapadesátin dětmi milovaného večerníčku, mimochodem jeho podoba je jedna z mála věcí, která se ..
05.10.2020
Podzim na Primě se nesl ve znamení mnoha změn. Bylo třeba vyhodnotit fungování nového kanálu CNN Prima News, který ..
03.10.2020
Před nedávnem jsme informovali o zajímavé možnosti, kterou pro své diváky připravila televize Prima. Ta po neúspěchu ..
02.10.2020
Televize Nova s nástupem podzimu vsadila na osvědčené formáty, které již v minulosti přilákaly dostatek ..
01.10.2020