Óčko přechází na podzimní vysílací schéma

Stejně jako jiné televizní stanice, i Óčko po prázdninách mění svůj program a přechází na podzimní vysílací schéma. Změna nastane od září a v té době vám budou postupně představovány nové pořady podzimního vysílání. Rozhodně se máme na co těšit, protože TV představí mnoho zajímavých věcí, které zde budou od září k vidění.

Co vás čeká na Óčku od září?

Od 16. září uvidíte novýsedmnáctidílný cestopis Tomáš Vintr on Tour. Sledovat jej pak můžete pravidelně v pondělí od 17:30 a v reprízách v sobotu od 18:00 a v neděli od 19:00. Pořad Tomáš Vintr on Tour představí divákům různé exotické destinace jako je například Japonsko, Brazílie nebo Saudská Arábie a ukáže vám, jak tyto země procestovat po vlastní ose. Dále na Óčku bude pokračovat Smartmania. Moderátorem bude nově Dominik Vršanský a opět se dozvíte mnohé zajímavosti ze světa technologií a především z oblasti smartphonů. Chybět nebude ani interaktivní moderovaná talk show s názvemMixxxer Show. Kromě klasického Óčka však program představí od září i související stanice:

  • Óčko Star
  • Óčko Black

Óčko Star

Óčko Star samozřejmě zůstane u svých největších hitů od osmdesátých let až do současnosti. Kromě známých pořadů představí i zajímavý pořad Shakers aktualitami ze světa hudby. Sledovat jej můžete ve středu od 17:00. Repríza je pak každou neděli od 11:00. Uvidíte například skupinu Holki a vystoupí také Noid Bárta nebo Lenka Filipová.

Óčko Black

Óčko Black je nejmladší z těchto stanic a zaměřuje se především na hip hop a jinou „black music“. V úterý od 22:00 a v repríze ve středu v 00:00 uvidíte nostalgickou a zároveň z dnešního pohledu vtipnou připomínku, jak vypadala rapová scéna před patnácti lety. Nový pořad Tripleshot pak představí trojici klipů, jež byla vybrána samotnými interprety, kterými budou na začátek například RennéDang a Paulie Garand. Těšit se můžete i na další zajímavé vysílání jako je například 5. Element – legendární a první český hip-hopový pořad.

Aktuálně v tv světě
Od úterý 4. srpna v čase od 21:30 bude možné na televizi Prima sledovat nový pořad nesoucí název Cesty z dluhů. Bude ..
09.08.2020
Na rozdíl od komerčních televizí, ČT se ve své tvorbě silně zaměřuje i na dokumentární práci – a nutno říci, že ..
06.08.2020
Letní prázdniny se mílovými kroky blíží ke své polovině, a tak pomalu i televizní stanice začínají zveřejňovat své ..
02.08.2020
Během posledních pár měsíců si fanoušci fotbalových zápasů museli zvyknout na nucenou abstinenci. Dnes se již i ..
31.07.2020
Nové seriály, které české televizní stanice uvedly od ledna tohoto roku, byly poměrně úspěšné. Většina z nich se ..
26.07.2020
Po jarním útlumu je letní natáčení v plném proudu. Nelení žádná česká televizní stanice a mezi nimi i TV Prima. ..
24.07.2020
Česká televize natáčí nový třináctidílný pořad pod vedením režiséra BiseraArichteva. Příběh seriálu Kukačky je ..
19.07.2020
Skupina Prima v posledních měsících a letech opakovaně dokazuje, že na české scéně rozhodně nechce hrát druhé ..
15.07.2020
Možná si ještě vzpomínáte na poměrně populární kuchařskou show Peče celá země, která se premiérově vysílala ..
12.07.2020
Zaznamenali jste letos, že proběhla další řada Superstar? Pokud nejste zrovna fanoušek, tak možná ani ne. Proběhla totiž ..
09.07.2020