Óčko přechází na podzimní vysílací schéma

Stejně jako jiné televizní stanice, i Óčko po prázdninách mění svůj program a přechází na podzimní vysílací schéma. Změna nastane od září a v té době vám budou postupně představovány nové pořady podzimního vysílání. Rozhodně se máme na co těšit, protože TV představí mnoho zajímavých věcí, které zde budou od září k vidění.

Co vás čeká na Óčku od září?

Od 16. září uvidíte novýsedmnáctidílný cestopis Tomáš Vintr on Tour. Sledovat jej pak můžete pravidelně v pondělí od 17:30 a v reprízách v sobotu od 18:00 a v neděli od 19:00. Pořad Tomáš Vintr on Tour představí divákům různé exotické destinace jako je například Japonsko, Brazílie nebo Saudská Arábie a ukáže vám, jak tyto země procestovat po vlastní ose. Dále na Óčku bude pokračovat Smartmania. Moderátorem bude nově Dominik Vršanský a opět se dozvíte mnohé zajímavosti ze světa technologií a především z oblasti smartphonů. Chybět nebude ani interaktivní moderovaná talk show s názvemMixxxer Show. Kromě klasického Óčka však program představí od září i související stanice:

  • Óčko Star
  • Óčko Black

Óčko Star

Óčko Star samozřejmě zůstane u svých největších hitů od osmdesátých let až do současnosti. Kromě známých pořadů představí i zajímavý pořad Shakers aktualitami ze světa hudby. Sledovat jej můžete ve středu od 17:00. Repríza je pak každou neděli od 11:00. Uvidíte například skupinu Holki a vystoupí také Noid Bárta nebo Lenka Filipová.

Óčko Black

Óčko Black je nejmladší z těchto stanic a zaměřuje se především na hip hop a jinou „black music“. V úterý od 22:00 a v repríze ve středu v 00:00 uvidíte nostalgickou a zároveň z dnešního pohledu vtipnou připomínku, jak vypadala rapová scéna před patnácti lety. Nový pořad Tripleshot pak představí trojici klipů, jež byla vybrána samotnými interprety, kterými budou na začátek například RennéDang a Paulie Garand. Těšit se můžete i na další zajímavé vysílání jako je například 5. Element – legendární a první český hip-hopový pořad.

Aktuálně v tv světě
Již dlouhou dobu sledované a po minulých řadách velice očekávané vysílání další řady StarDance získalo ..
20.10.2019
V poslední době se hodně hovoří o přechodu na DVB-T2. Velice častou otázkou u diváků bývá, kolik je bude v jaké ..
16.10.2019
Televize Prima se rozhodla uvést na televizní obrazovky nový detektivní seriál. V současné době je Einstein, jak se ..
13.10.2019
ČT již dříve avizovala uvedení nových seriálů na televizní obrazovky. Od září se tak můžeme dívat na seriál Sever ..
10.10.2019
Rádi sledujete pořady na kanálech Prima Cool nebo Prima Love? Pak vás jistě potěší to, že Prima již zveřejnila svůj ..
06.10.2019
Jste milovníkem kvalitního basketbalu? Pak budete z této novinky nadšení. Nova totiž prodloužila své vysílací práva na ..
02.10.2019
Dosavadní moderátorka TV Nova Markéta Fialová se přesouvá ke konkurenci. Nastoupí do zpravodajského projektu CNN Prima ..
29.09.2019
Zaujal vás první zářijovou neděli nový pořad Příběhy českých zločinů na TV Nova? Od 23. září už byste jej ale na ..
25.09.2019
StarDance patří mezi jedny z nejdéle vysílaných pořadů, které můžete na obrazovkách vidět. Česká televize již 12. ..
22.09.2019
Moderátorka Markéta Fialová je dlouholetou tváří TV Nova a jistě ji znáte ze zpráv na této stanici, ale například i ..
19.09.2019