Óčko přechází na podzimní vysílací schéma

Stejně jako jiné televizní stanice, i Óčko po prázdninách mění svůj program a přechází na podzimní vysílací schéma. Změna nastane od září a v té době vám budou postupně představovány nové pořady podzimního vysílání. Rozhodně se máme na co těšit, protože TV představí mnoho zajímavých věcí, které zde budou od září k vidění.

Co vás čeká na Óčku od září?

Od 16. září uvidíte novýsedmnáctidílný cestopis Tomáš Vintr on Tour. Sledovat jej pak můžete pravidelně v pondělí od 17:30 a v reprízách v sobotu od 18:00 a v neděli od 19:00. Pořad Tomáš Vintr on Tour představí divákům různé exotické destinace jako je například Japonsko, Brazílie nebo Saudská Arábie a ukáže vám, jak tyto země procestovat po vlastní ose. Dále na Óčku bude pokračovat Smartmania. Moderátorem bude nově Dominik Vršanský a opět se dozvíte mnohé zajímavosti ze světa technologií a především z oblasti smartphonů. Chybět nebude ani interaktivní moderovaná talk show s názvemMixxxer Show. Kromě klasického Óčka však program představí od září i související stanice:

  • Óčko Star
  • Óčko Black

Óčko Star

Óčko Star samozřejmě zůstane u svých největších hitů od osmdesátých let až do současnosti. Kromě známých pořadů představí i zajímavý pořad Shakers aktualitami ze světa hudby. Sledovat jej můžete ve středu od 17:00. Repríza je pak každou neděli od 11:00. Uvidíte například skupinu Holki a vystoupí také Noid Bárta nebo Lenka Filipová.

Óčko Black

Óčko Black je nejmladší z těchto stanic a zaměřuje se především na hip hop a jinou „black music“. V úterý od 22:00 a v repríze ve středu v 00:00 uvidíte nostalgickou a zároveň z dnešního pohledu vtipnou připomínku, jak vypadala rapová scéna před patnácti lety. Nový pořad Tripleshot pak představí trojici klipů, jež byla vybrána samotnými interprety, kterými budou na začátek například RennéDang a Paulie Garand. Těšit se můžete i na další zajímavé vysílání jako je například 5. Element – legendární a první český hip-hopový pořad.

Aktuálně v tv světě
Myslet si, že křivka vývoje sledovanosti televizních pořadů na počítači je totožná jako ta u televize by bylo chybou. ..
23.02.2021
I když mezi nejoblíbenější televizní programy patří seriály, samozřejmě televizní kanály chystají i další ..
21.02.2021
Od středečního večera 24. února 2021 nabídne TV Nova bonusy k velmi žádanému programu MasterChef Česko. Nasadí je ve ..
16.02.2021
V lednu letošního roku se jedničkou ve sledovanosti stala Česká televize, jejíž podíl na sledovanosti se dostal až na ..
14.02.2021
Zcela určitě k tomu dopomohla koronavirová krize – v loňském roce stoupla sledovanost televizí obecně. Na dvojnásobek ..
09.02.2021
Nové zpravodajství chystá na svém kanále Česká televize. Na ČT3, kanále, který odstartoval svoje vysílání vloni ..
07.02.2021
Počínaje 2. únorem 2021 rozšiřuje zpravodajská stanice CNN Prima News, náležející ke skupině TV Prima, regionální ..
02.02.2021
Jaké trendy se objevují na televizním trhu? Vzájemnou symbiózu a podporu stále více vykazuje video, video na online ..
29.01.2021
Počínaje nedělním večerem 31. ledna 2021 chystá Česká televize žhavou novinku z kriminální branže. Jde o nový ..
26.01.2021
Televizní kanály a jejich vedení už dávno dobře ví, jak důležitá je provázanost a vzájemná podpora televizního ..
22.01.2021