Od nového roku spustí televize Prima nový seriál

Televize Prima chystá v roce 2022 zaujmout své diváky novým seriálem – pojmenovala ho ZOO a půjde o oddechový seriál se zaměřením na dívky a ženy. Prima tak navazuje na úspěch svých projektů Slunečná a Modrý kód a pokouší se zaujmout publikum těchto seriálů něčím novým.

Příběh seriálu se bude točit kolem dvojice hlavních hrdinek – chůvy a začínající zpěvačky Viktorie a Sidonie Anny, která místo aby si užívala rodinného dědictví, tak začne pracovat v zoo, což dalo název i celému seriálu. Hlavním tématem seriálu má být cesta za svými sny, která může být komplikovaná, ale stojí za to. Vzhledem k námětu se diváci budou moci těšit na příhody se zvířaty – s tím má TV Prima zkušenost již z natáčení Krejzových – jednotlivé díly se natáčely v Zoo Dvůr Králové.

Viktorii ztvární Eva Burešová, která zazářila už ve Slunečné a stala se tak jednou z hvězd televize Prima. V případě druhé hlavní role vsadili tvůrci na méně okoukanou tvář – mladou herečku Michaelu Pecháčkovou, která se objevila například v Ordinaci v růžové zahradě na televizi Nova. Dále se diváci mohou těšit na Marka Taclíka, Sabinu Laurinovou, která byla obzvlášť oblíbenou tváří dalšího primáckého seriálu Sestřičky, Davida Gránského nebo Pavlu Tomicovou.

Nasazením nového seriálu se Prima snaží navázat na trend programového zacílení na ženské publikum, které momentálně hýbe světem českých televizí. Zároveň Prima těží z úspěchu svých předchozích seriálových projektů a prezentuje tento svůj nový seriál ZOO jako vlajkovou loď vysílání pro rok 2022.

Aktuálně v tv světě
V posledních dnech zahájila Nova poměrně výraznou kampaň ke své chystané minisérii Případ Roubal. Pro skupinu Nova se ..
25.11.2021
V pátek 19. listopadu odvysílá televize Nova ve svém prime-timu vyhlášení ankety Český slavík. Slavné hudební ceny se ..
21.11.2021
I na obrazovky RTSV dorazila mutace britské soutěže The Great British Bake Off a podařilo se jí zaujmout slovenské diváky ..
17.11.2021
Skupina Nova přinesla v minulých dnech  na český televizní trh poněkud překvapivě novou stanici, kterou představila pod ..
14.11.2021
Televize Prima chystá v roce 2022 zaujmout své diváky novým seriálem – pojmenovala ho ZOO a půjde o oddechový seriál se ..
10.11.2021
Česká televize na svém druhém programu přináší od 11. listopadu sedmidílnou sérii Svět v plamenech (v anglickém ..
05.11.2021

Televizní stanice Nova se chystá natočit další řadu úspěšného modelu reality show pod názvem Survivor ..

21.10.2021

Jaké pořady nebo televizní filmy se dostaly do čela uplynulého týdne? Diváci si potrpí ..

19.10.2021

Nejrozšířenější televizní skupina Prima oznamuje zrod nového tematického kanálu, který bude ..

15.10.2021
Máme za sebou další týden plný zábavy, akce, napětí a poznání, které nám televizní stanice pravidelně předkládají ..
10.10.2021