Od nového roku spustí televize Prima nový seriál

Televize Prima chystá v roce 2022 zaujmout své diváky novým seriálem – pojmenovala ho ZOO a půjde o oddechový seriál se zaměřením na dívky a ženy. Prima tak navazuje na úspěch svých projektů Slunečná a Modrý kód a pokouší se zaujmout publikum těchto seriálů něčím novým.

Příběh seriálu se bude točit kolem dvojice hlavních hrdinek – chůvy a začínající zpěvačky Viktorie a Sidonie Anny, která místo aby si užívala rodinného dědictví, tak začne pracovat v zoo, což dalo název i celému seriálu. Hlavním tématem seriálu má být cesta za svými sny, která může být komplikovaná, ale stojí za to. Vzhledem k námětu se diváci budou moci těšit na příhody se zvířaty – s tím má TV Prima zkušenost již z natáčení Krejzových – jednotlivé díly se natáčely v Zoo Dvůr Králové.

Viktorii ztvární Eva Burešová, která zazářila už ve Slunečné a stala se tak jednou z hvězd televize Prima. V případě druhé hlavní role vsadili tvůrci na méně okoukanou tvář – mladou herečku Michaelu Pecháčkovou, která se objevila například v Ordinaci v růžové zahradě na televizi Nova. Dále se diváci mohou těšit na Marka Taclíka, Sabinu Laurinovou, která byla obzvlášť oblíbenou tváří dalšího primáckého seriálu Sestřičky, Davida Gránského nebo Pavlu Tomicovou.

Nasazením nového seriálu se Prima snaží navázat na trend programového zacílení na ženské publikum, které momentálně hýbe světem českých televizí. Zároveň Prima těží z úspěchu svých předchozích seriálových projektů a prezentuje tento svůj nový seriál ZOO jako vlajkovou loď vysílání pro rok 2022.

Aktuálně v tv světě
TV ČT1 připravuje nový komediální film s názvem Velká premiéra. Film bude poprvé v kině 21.7.2022. Tento film režíruje ..
25.05.2022
Seriál Chlap je vysílán na TV Nova každý čtvrtek od 20:20. První díl byl vysílán 10.3. Každý díl se odvysílá znovu ..
22.05.2022
Mixxxer show jede na Óčko TV už od roku 2012, jedná se o klasickou talkshow s hosty, ve většině případů se jedná o ..
17.05.2022
V tomto roce vyšla další sezona show Farmář hledá ženu, aktuálně bylo odvysíláno 7 dílů. Tato show se vysílá a ..
15.05.2022
Již od 10. května mohou diváci sledovat na televizi Nova novou řadu oblíbené reality show Utajený šéf. V této reality ..
08.05.2022
Již tento týden se dostane na televizní obrazovky oceňovaný dokument Jednotka intenzivního života. Dokument se zabýva ..
05.05.2022
Od 27. dubna se na obrazovky stanice Nova Fun dostane nová skečová show s názvem První dobrá.Tuto show vytvořili čtyři ..
01.05.2022
Minulé pondělí byl státní svátek, na večerním programu tak byla mimo jiné i pohádka. I přesto nejvyšší sledovanost ..
29.04.2022
Skupina Nova minulý vloni na podzim spustila zcela novou stanici pro ženy Nova Lady a zároveň provedla řadu programových a ..
23.04.2022
Česká televize na veletrhu v Cannes nakoupila nové seriály a filmy. Naopak prodala do zahraniční některé své pohádky ..
20.04.2022