Ohnivý kuře bude definitivně končit

Jste pravidelnými diváky seriálu Ohnivý kuře? Pokud ano, zkuste si vzpomenout, kdy poprvé začal. Tedy kdy byl na televizních obrazovkách poprvé odvysílán. Pokud nevíte, tak vám poradíme. Bylo tomu v březnu v roce 2016. To znamená, že se seriál vysílá už zhruba dva roky. To jasně ukazuje, že jeho uvedení bylo spojeno s úspěchem.

Více, než plánovaní díly

Původní myšlenka spojení se seriálem byla v tom, že se natočí okolo osmdesátí dílů a Ohnivý kuře definitivně skončí. Divácký zájem ale ukázal, že je nejlepší přehodnotit plány, a to v tom směru, že se natočí díly další. A i když jich mělo být původně 80, došlo k tomu, že jich bylo natočeno přes 200. Vše ale musí jednou skončit. Mimo jiné i proto, že tvůrci nechtějí vytvářet nekonečný seriál, který by právě stálým prodlužováním přišel o svou zábavnost.

Na jaře poslední díly

Prima už oznámila, že nové díly seriálu Ohnivý kuře bude vysílat na jaře letošního roku. Zároveň k tomu dodala, že se bude jednat i o poslední díly. Dodala tedy, že se další již nechystají a ani se chystat nebudou. To znamená, že se diváci budou muset po jarní sérii se seriálem rozloučit. A to i s hlavními postavami, jako byl hned v úvodu Jan Dolanský, nebo třeba Jakub Prachař.

Seriál s přesahem

Zajímavostí seriálu Ohnivý kuře bylo i to, že měl poměrně zajímavý přesah. V jakém ohledu? Například došlo i k tomu, že se na základě tohoto seriálu vydalo hned několik kuchařských knih. To je poměrně velký a rozhodně i zajímavý unikát. Opomíjet ale nesmíme třeba ani to, že se hlavní hrdinové, a to Jan Dolanský a Jakub Prachař proti sobě pravidelně utkávali v pořadu Máme rádi Česko. Zde se jednalo o kapitány svých týmů, kam si zvali různé hosty. Pochopitelně došlo i k tomu, že v jednom z vysílání zde mezi soutěžícími nechyběli herci, kteří v seriálu hráli jedny z hlavních rolí.

 

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018