Ohnivý kuře bude definitivně končit

Jste pravidelnými diváky seriálu Ohnivý kuře? Pokud ano, zkuste si vzpomenout, kdy poprvé začal. Tedy kdy byl na televizních obrazovkách poprvé odvysílán. Pokud nevíte, tak vám poradíme. Bylo tomu v březnu v roce 2016. To znamená, že se seriál vysílá už zhruba dva roky. To jasně ukazuje, že jeho uvedení bylo spojeno s úspěchem.

Více, než plánovaní díly

Původní myšlenka spojení se seriálem byla v tom, že se natočí okolo osmdesátí dílů a Ohnivý kuře definitivně skončí. Divácký zájem ale ukázal, že je nejlepší přehodnotit plány, a to v tom směru, že se natočí díly další. A i když jich mělo být původně 80, došlo k tomu, že jich bylo natočeno přes 200. Vše ale musí jednou skončit. Mimo jiné i proto, že tvůrci nechtějí vytvářet nekonečný seriál, který by právě stálým prodlužováním přišel o svou zábavnost.

Na jaře poslední díly

Prima už oznámila, že nové díly seriálu Ohnivý kuře bude vysílat na jaře letošního roku. Zároveň k tomu dodala, že se bude jednat i o poslední díly. Dodala tedy, že se další již nechystají a ani se chystat nebudou. To znamená, že se diváci budou muset po jarní sérii se seriálem rozloučit. A to i s hlavními postavami, jako byl hned v úvodu Jan Dolanský, nebo třeba Jakub Prachař.

Seriál s přesahem

Zajímavostí seriálu Ohnivý kuře bylo i to, že měl poměrně zajímavý přesah. V jakém ohledu? Například došlo i k tomu, že se na základě tohoto seriálu vydalo hned několik kuchařských knih. To je poměrně velký a rozhodně i zajímavý unikát. Opomíjet ale nesmíme třeba ani to, že se hlavní hrdinové, a to Jan Dolanský a Jakub Prachař proti sobě pravidelně utkávali v pořadu Máme rádi Česko. Zde se jednalo o kapitány svých týmů, kam si zvali různé hosty. Pochopitelně došlo i k tomu, že v jednom z vysílání zde mezi soutěžícími nechyběli herci, kteří v seriálu hráli jedny z hlavních rolí.

 

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018