Ohnivý kuře bude definitivně končit

Jste pravidelnými diváky seriálu Ohnivý kuře? Pokud ano, zkuste si vzpomenout, kdy poprvé začal. Tedy kdy byl na televizních obrazovkách poprvé odvysílán. Pokud nevíte, tak vám poradíme. Bylo tomu v březnu v roce 2016. To znamená, že se seriál vysílá už zhruba dva roky. To jasně ukazuje, že jeho uvedení bylo spojeno s úspěchem.

Více, než plánovaní díly

Původní myšlenka spojení se seriálem byla v tom, že se natočí okolo osmdesátí dílů a Ohnivý kuře definitivně skončí. Divácký zájem ale ukázal, že je nejlepší přehodnotit plány, a to v tom směru, že se natočí díly další. A i když jich mělo být původně 80, došlo k tomu, že jich bylo natočeno přes 200. Vše ale musí jednou skončit. Mimo jiné i proto, že tvůrci nechtějí vytvářet nekonečný seriál, který by právě stálým prodlužováním přišel o svou zábavnost.

Na jaře poslední díly

Prima už oznámila, že nové díly seriálu Ohnivý kuře bude vysílat na jaře letošního roku. Zároveň k tomu dodala, že se bude jednat i o poslední díly. Dodala tedy, že se další již nechystají a ani se chystat nebudou. To znamená, že se diváci budou muset po jarní sérii se seriálem rozloučit. A to i s hlavními postavami, jako byl hned v úvodu Jan Dolanský, nebo třeba Jakub Prachař.

Seriál s přesahem

Zajímavostí seriálu Ohnivý kuře bylo i to, že měl poměrně zajímavý přesah. V jakém ohledu? Například došlo i k tomu, že se na základě tohoto seriálu vydalo hned několik kuchařských knih. To je poměrně velký a rozhodně i zajímavý unikát. Opomíjet ale nesmíme třeba ani to, že se hlavní hrdinové, a to Jan Dolanský a Jakub Prachař proti sobě pravidelně utkávali v pořadu Máme rádi Česko. Zde se jednalo o kapitány svých týmů, kam si zvali různé hosty. Pochopitelně došlo i k tomu, že v jednom z vysílání zde mezi soutěžícími nechyběli herci, kteří v seriálu hráli jedny z hlavních rolí.

 

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018