Ohnivý kuře bude definitivně končit

Jste pravidelnými diváky seriálu Ohnivý kuře? Pokud ano, zkuste si vzpomenout, kdy poprvé začal. Tedy kdy byl na televizních obrazovkách poprvé odvysílán. Pokud nevíte, tak vám poradíme. Bylo tomu v březnu v roce 2016. To znamená, že se seriál vysílá už zhruba dva roky. To jasně ukazuje, že jeho uvedení bylo spojeno s úspěchem.

Více, než plánovaní díly

Původní myšlenka spojení se seriálem byla v tom, že se natočí okolo osmdesátí dílů a Ohnivý kuře definitivně skončí. Divácký zájem ale ukázal, že je nejlepší přehodnotit plány, a to v tom směru, že se natočí díly další. A i když jich mělo být původně 80, došlo k tomu, že jich bylo natočeno přes 200. Vše ale musí jednou skončit. Mimo jiné i proto, že tvůrci nechtějí vytvářet nekonečný seriál, který by právě stálým prodlužováním přišel o svou zábavnost.

Na jaře poslední díly

Prima už oznámila, že nové díly seriálu Ohnivý kuře bude vysílat na jaře letošního roku. Zároveň k tomu dodala, že se bude jednat i o poslední díly. Dodala tedy, že se další již nechystají a ani se chystat nebudou. To znamená, že se diváci budou muset po jarní sérii se seriálem rozloučit. A to i s hlavními postavami, jako byl hned v úvodu Jan Dolanský, nebo třeba Jakub Prachař.

Seriál s přesahem

Zajímavostí seriálu Ohnivý kuře bylo i to, že měl poměrně zajímavý přesah. V jakém ohledu? Například došlo i k tomu, že se na základě tohoto seriálu vydalo hned několik kuchařských knih. To je poměrně velký a rozhodně i zajímavý unikát. Opomíjet ale nesmíme třeba ani to, že se hlavní hrdinové, a to Jan Dolanský a Jakub Prachař proti sobě pravidelně utkávali v pořadu Máme rádi Česko. Zde se jednalo o kapitány svých týmů, kam si zvali různé hosty. Pochopitelně došlo i k tomu, že v jednom z vysílání zde mezi soutěžícími nechyběli herci, kteří v seriálu hráli jedny z hlavních rolí.

 

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018