Ohnivý kuře definitivně končí

Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí a ukázalo se, že to byla sázka na jistotu. Seriál si získal mnoho pravidelných diváků. A i proto došlo k tomu, že se přidávaly nové a nové díly. Už dříve jsme zmínili, že Prima z něho rozhodně nechce dělat seriál nekončený. Že má v plánu jeho ukončení – doslova v nejlepším. A tento stav aktuálně nastal. TV Prima potvrdila, že natáčení seriálu Ohnivý kuře již definitivně ukončila. Stalo se tak v posledních dnech měsíce února, kdy padla poslední klapka.

Kdy bude možné vidět poslední díl?

Je jasné, že seriály se dnes natáčí s celkem velkým předstihem. A to platí i o seriálu Ohnivý kuře. Není důvod se tedy bát toho, že několik příštích dílů bude poledních. To rozhodně ne. Prima s ním počítá jako s hlavním lákadlem do jarního vysílání. Samotné vysílání se navíc protáhne v podstatě až do léta. Vše je naplánováno tak, aby seriál skončil společně s prázdninami. Úplně poslední díl tak má být odvysílán 28. června 2018.

Zajímavé téma seriálu

Musíme říci, že se Primě podařil celkem zajímavý kousek. A to proto, že se nejednalo ani o osvědčenou kriminálku, ani o seriál založený na osudech lidí, ani o seriál z lékařského prostředí. Prima totiž vsadila na celkem zajímavé téma v podobě gastronomie. Ta seriál začala provázet už od samotného počátku. Dokonce i tak, že vzniklo spojení s tuzemským velkoobchodním potravinovým řetězcem. V průběhu času se sice zaměření lehce měnilo, ale hlavní místa a základní témata zůstala.

Jak se seriálu dařilo?

V roce 2016 bylo Ohnivý kuře jedním z nejsledovanějších pořadů TV Prima. Postupně sice klesala, ale i tak je hranice 630 000 diváků na jeden díl stále velmi dobré číslo. I díky tomu bylo natočeno 204 dílů. Kolik jich bylo v plánu původně? Jenom 80.

Aktuálně v tv světě
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018