Ohnivý kuře definitivně končí

Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí a ukázalo se, že to byla sázka na jistotu. Seriál si získal mnoho pravidelných diváků. A i proto došlo k tomu, že se přidávaly nové a nové díly. Už dříve jsme zmínili, že Prima z něho rozhodně nechce dělat seriál nekončený. Že má v plánu jeho ukončení – doslova v nejlepším. A tento stav aktuálně nastal. TV Prima potvrdila, že natáčení seriálu Ohnivý kuře již definitivně ukončila. Stalo se tak v posledních dnech měsíce února, kdy padla poslední klapka.

Kdy bude možné vidět poslední díl?

Je jasné, že seriály se dnes natáčí s celkem velkým předstihem. A to platí i o seriálu Ohnivý kuře. Není důvod se tedy bát toho, že několik příštích dílů bude poledních. To rozhodně ne. Prima s ním počítá jako s hlavním lákadlem do jarního vysílání. Samotné vysílání se navíc protáhne v podstatě až do léta. Vše je naplánováno tak, aby seriál skončil společně s prázdninami. Úplně poslední díl tak má být odvysílán 28. června 2018.

Zajímavé téma seriálu

Musíme říci, že se Primě podařil celkem zajímavý kousek. A to proto, že se nejednalo ani o osvědčenou kriminálku, ani o seriál založený na osudech lidí, ani o seriál z lékařského prostředí. Prima totiž vsadila na celkem zajímavé téma v podobě gastronomie. Ta seriál začala provázet už od samotného počátku. Dokonce i tak, že vzniklo spojení s tuzemským velkoobchodním potravinovým řetězcem. V průběhu času se sice zaměření lehce měnilo, ale hlavní místa a základní témata zůstala.

Jak se seriálu dařilo?

V roce 2016 bylo Ohnivý kuře jedním z nejsledovanějších pořadů TV Prima. Postupně sice klesala, ale i tak je hranice 630 000 diváků na jeden díl stále velmi dobré číslo. I díky tomu bylo natočeno 204 dílů. Kolik jich bylo v plánu původně? Jenom 80.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018