Ohnivý kuře definitivně končí

Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí a ukázalo se, že to byla sázka na jistotu. Seriál si získal mnoho pravidelných diváků. A i proto došlo k tomu, že se přidávaly nové a nové díly. Už dříve jsme zmínili, že Prima z něho rozhodně nechce dělat seriál nekončený. Že má v plánu jeho ukončení – doslova v nejlepším. A tento stav aktuálně nastal. TV Prima potvrdila, že natáčení seriálu Ohnivý kuře již definitivně ukončila. Stalo se tak v posledních dnech měsíce února, kdy padla poslední klapka.

Kdy bude možné vidět poslední díl?

Je jasné, že seriály se dnes natáčí s celkem velkým předstihem. A to platí i o seriálu Ohnivý kuře. Není důvod se tedy bát toho, že několik příštích dílů bude poledních. To rozhodně ne. Prima s ním počítá jako s hlavním lákadlem do jarního vysílání. Samotné vysílání se navíc protáhne v podstatě až do léta. Vše je naplánováno tak, aby seriál skončil společně s prázdninami. Úplně poslední díl tak má být odvysílán 28. června 2018.

Zajímavé téma seriálu

Musíme říci, že se Primě podařil celkem zajímavý kousek. A to proto, že se nejednalo ani o osvědčenou kriminálku, ani o seriál založený na osudech lidí, ani o seriál z lékařského prostředí. Prima totiž vsadila na celkem zajímavé téma v podobě gastronomie. Ta seriál začala provázet už od samotného počátku. Dokonce i tak, že vzniklo spojení s tuzemským velkoobchodním potravinovým řetězcem. V průběhu času se sice zaměření lehce měnilo, ale hlavní místa a základní témata zůstala.

Jak se seriálu dařilo?

V roce 2016 bylo Ohnivý kuře jedním z nejsledovanějších pořadů TV Prima. Postupně sice klesala, ale i tak je hranice 630 000 diváků na jeden díl stále velmi dobré číslo. I díky tomu bylo natočeno 204 dílů. Kolik jich bylo v plánu původně? Jenom 80.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018