Osudové léto na televizní stanici Prima Love

Televizní stanice Prima Love svůj program pořadu přizpůsobuje spíše ženskému publiku, které má rádo romantické filmy s dobrým koncem, u které se potěší pohledem na hezké scenérie. Z produkce německé televize ZDF je série televizních filmů s názvem Osudové léto, jež vysílá i Prima Love. Vyprávějí příběhy žen, které se rozhodly zásadně změnit svůj dosavadní život přestěhováním se do neznáma. Zde pak nalézají nové životní výzvy a nacházejí své štěstí.

Do Portugalska, Řecka i Španělska

Jak je fajn, že v rámci EU využíváme Schengenský prostor. To si pak lze cestovat ze státu do státu bez zbytečného zdržování na celnici. Toho využívají i hrdinky série TV filmů Osudové léto. Společně s nimi pak mohou příznivci romantických příběhů sledovat jejich osudy ve slunném Portugalsku, Řecku i Španělsku. Kamera málokdy zabere odvrácenou tvář těchto destinací, takže se diváci mohou těšit jen ze záběrů krásné přírody a architektury. To je ostatně i cílem filmů pro ženy, které mají duši pohladit a přinést radost a odpočinek.

Osudové léto v Algarve

Hlavní hrdinkou příběhu je mořská bioložka Julika Bergmannová, jež se zabývá ochranou mořských korálů. Rozchází se se svým dosavadním partnerem, který ji podrazil, a odjíždí za kamarádkou do Algarve, kde hodlá odpočívat na pláži a ujasnit si, co by dále ve svém životě chtěla dělat. Zde se potká s dravým podnikatelem Simonem, jenž ji přesvědčí k záchraně korálového útesu a k zisku financí z evropských dotací. Julika na jeho návrh přikývne, ale netuší, že ji čeká opět další podraz. Její kamarádka a učitel surfování Miguel, kterému se Julika líbí, stojí na štěstí při ní.

Osudové léto na Mykonosu

Tento příběh zavede divačka a diváky do slunného Řecka, kam přijíždí i Jana Johannsonová se svou matkou Suzanne. Vše se točí okolo Jany, která by ráda studovala na soukromé škole v Chorvatsku, ale její matka na to nemá peníze, protože nedávno přišla o práci. Do hry vstupuje ještě utajovaný Janin otec, jenž se dostane do křížku s paragrafy. Pochopitelně nevinně. Spletité vyšetřování vede až do dalekého Mexika. Samozřejmě že nechybí ani romantická dějová linie, a to v podobě místního řeckého policisty Nikose, který je do Jany zamilován.

Osudové léto v Andalusii

Pia Becková se dobrodružství nebojí. Odjíždí do Andalusie, kde se má setkat s Johnem, s nímž se náhodou setkala. Oba se vůbec neznají. Jenž John se na schůzku nedostaví. Dílem osudu se Pia dostává na španělskou svatbu, kde se seznámí s Diegem, jenž ji uvrtá do svých nekalých praktik na ochranu nájemníků.

Aktuálně v tv světě
Již 27. února vypukne na Voyo vysílání třetí řady nejdrsnější a nejnáročnější reality show. Diváci TV Nova si na ..
20.02.2024

Televizní stanice Prima si pro své diváky přichystala plynulý přechod z jednoho ..

18.02.2024
Jaro na České televizi bude skutečně plodné a pro diváky lákavé. Těšit se totiž můžeme například na komediálně ..
13.02.2024
V neděli 4. února 2024 oslavila stanice Nova již své 30. narozeniny. U té příležitosti se v Televizních novinách ..
10.02.2024
Tomáš a Tereza prožívají lovestory jako z filmu, jenomže potom dojde k jedné situaci, kterou si Tereza nenechá vysvětlit. ..
08.02.2024
Šestidílná minisérie Adama Sedláka Adikts pojednává o skupině studentů adiktologie, kteří se rozhodnou pro experiment, ..
04.02.2024
Přeneste se do dovolenkové a Čechy oblíbené destinace a společně s dvojicí detektivů se pusťte do vyšetřování ..
01.02.2024
Co když je žena natolik hodná obětavá, že se zasekne ve vztahu s někým, kdo s ní nemá vážné úmysly? To je případ ..
28.01.2024
V roce 2023 vyšel komediální seriál Dobré ráno, Brno! a diváci si jej nemohli vynachválit. Právě nadhled a nadsázka, s ..
25.01.2024
V roce 2021 měla v českých kinech premiéru romantická komedie Láska na špičkách. V hlavních rolích se objevila Vica ..
21.01.2024