Osudové léto na televizní stanici Prima Love

Televizní stanice Prima Love svůj program pořadu přizpůsobuje spíše ženskému publiku, které má rádo romantické filmy s dobrým koncem, u které se potěší pohledem na hezké scenérie. Z produkce německé televize ZDF je série televizních filmů s názvem Osudové léto, jež vysílá i Prima Love. Vyprávějí příběhy žen, které se rozhodly zásadně změnit svůj dosavadní život přestěhováním se do neznáma. Zde pak nalézají nové životní výzvy a nacházejí své štěstí.

Do Portugalska, Řecka i Španělska

Jak je fajn, že v rámci EU využíváme Schengenský prostor. To si pak lze cestovat ze státu do státu bez zbytečného zdržování na celnici. Toho využívají i hrdinky série TV filmů Osudové léto. Společně s nimi pak mohou příznivci romantických příběhů sledovat jejich osudy ve slunném Portugalsku, Řecku i Španělsku. Kamera málokdy zabere odvrácenou tvář těchto destinací, takže se diváci mohou těšit jen ze záběrů krásné přírody a architektury. To je ostatně i cílem filmů pro ženy, které mají duši pohladit a přinést radost a odpočinek.

Osudové léto v Algarve

Hlavní hrdinkou příběhu je mořská bioložka Julika Bergmannová, jež se zabývá ochranou mořských korálů. Rozchází se se svým dosavadním partnerem, který ji podrazil, a odjíždí za kamarádkou do Algarve, kde hodlá odpočívat na pláži a ujasnit si, co by dále ve svém životě chtěla dělat. Zde se potká s dravým podnikatelem Simonem, jenž ji přesvědčí k záchraně korálového útesu a k zisku financí z evropských dotací. Julika na jeho návrh přikývne, ale netuší, že ji čeká opět další podraz. Její kamarádka a učitel surfování Miguel, kterému se Julika líbí, stojí na štěstí při ní.

Osudové léto na Mykonosu

Tento příběh zavede divačka a diváky do slunného Řecka, kam přijíždí i Jana Johannsonová se svou matkou Suzanne. Vše se točí okolo Jany, která by ráda studovala na soukromé škole v Chorvatsku, ale její matka na to nemá peníze, protože nedávno přišla o práci. Do hry vstupuje ještě utajovaný Janin otec, jenž se dostane do křížku s paragrafy. Pochopitelně nevinně. Spletité vyšetřování vede až do dalekého Mexika. Samozřejmě že nechybí ani romantická dějová linie, a to v podobě místního řeckého policisty Nikose, který je do Jany zamilován.

Osudové léto v Andalusii

Pia Becková se dobrodružství nebojí. Odjíždí do Andalusie, kde se má setkat s Johnem, s nímž se náhodou setkala. Oba se vůbec neznají. Jenž John se na schůzku nedostaví. Dílem osudu se Pia dostává na španělskou svatbu, kde se seznámí s Diegem, jenž ji uvrtá do svých nekalých praktik na ochranu nájemníků.

Aktuálně v tv světě
Ve filmu Ztratili jsme Stalina z roku 2017, který byl natočený v koprodukci Velké Británie, Francie a Belgie, se divák ..
25.09.2022
Televizní stanice Prima ZOOM začíná vysílat třídílný britský dokumentární seriál Vzestup nacistů, který diváky ..
21.09.2022

Do vysílání se vrací oblíbený kriminální seriál Policie Modrava ..

16.09.2022
Zajímavé pořady nabízí program na televizní stanici Prima ZOOM. Jedná se vesměs o dokument, které přinášejí ..
14.09.2022
Až si budete chtít odpočinout od shonu a starostí běžného dne, tak si nezapomeňte pustit televizní stanici JOJ Cinema, ..
12.09.2022
Televizní stanice Prima Love svůj program pořadu přizpůsobuje spíše ženskému publiku, které má rádo romantické filmy ..
11.09.2022
Televizní stanice Nova CINEMA uvede ve svém programu americký film z roku 2015 Rapeři z Comptonu. Zaujme především ..
04.09.2022
Internetová i tištěná média jsou plná informací ze života nejrůznějších celebrit, které se proslavily ve filmu nebo ..
31.08.2022
Detektivních příběhů není nikdy dost. Jsou oblíbené, protože přinášejí napětí i pobavení, což člověka dokáže ..
28.08.2022
Televizní stanice Prima Zoom se specializuje na dokumentární pořady z různých oblastí lidského života. Příznivci ..
24.08.2022