Osudové léto na televizní stanici Prima Love

Televizní stanice Prima Love svůj program pořadu přizpůsobuje spíše ženskému publiku, které má rádo romantické filmy s dobrým koncem, u které se potěší pohledem na hezké scenérie. Z produkce německé televize ZDF je série televizních filmů s názvem Osudové léto, jež vysílá i Prima Love. Vyprávějí příběhy žen, které se rozhodly zásadně změnit svůj dosavadní život přestěhováním se do neznáma. Zde pak nalézají nové životní výzvy a nacházejí své štěstí.

Do Portugalska, Řecka i Španělska

Jak je fajn, že v rámci EU využíváme Schengenský prostor. To si pak lze cestovat ze státu do státu bez zbytečného zdržování na celnici. Toho využívají i hrdinky série TV filmů Osudové léto. Společně s nimi pak mohou příznivci romantických příběhů sledovat jejich osudy ve slunném Portugalsku, Řecku i Španělsku. Kamera málokdy zabere odvrácenou tvář těchto destinací, takže se diváci mohou těšit jen ze záběrů krásné přírody a architektury. To je ostatně i cílem filmů pro ženy, které mají duši pohladit a přinést radost a odpočinek.

Osudové léto v Algarve

Hlavní hrdinkou příběhu je mořská bioložka Julika Bergmannová, jež se zabývá ochranou mořských korálů. Rozchází se se svým dosavadním partnerem, který ji podrazil, a odjíždí za kamarádkou do Algarve, kde hodlá odpočívat na pláži a ujasnit si, co by dále ve svém životě chtěla dělat. Zde se potká s dravým podnikatelem Simonem, jenž ji přesvědčí k záchraně korálového útesu a k zisku financí z evropských dotací. Julika na jeho návrh přikývne, ale netuší, že ji čeká opět další podraz. Její kamarádka a učitel surfování Miguel, kterému se Julika líbí, stojí na štěstí při ní.

Osudové léto na Mykonosu

Tento příběh zavede divačka a diváky do slunného Řecka, kam přijíždí i Jana Johannsonová se svou matkou Suzanne. Vše se točí okolo Jany, která by ráda studovala na soukromé škole v Chorvatsku, ale její matka na to nemá peníze, protože nedávno přišla o práci. Do hry vstupuje ještě utajovaný Janin otec, jenž se dostane do křížku s paragrafy. Pochopitelně nevinně. Spletité vyšetřování vede až do dalekého Mexika. Samozřejmě že nechybí ani romantická dějová linie, a to v podobě místního řeckého policisty Nikose, který je do Jany zamilován.

Osudové léto v Andalusii

Pia Becková se dobrodružství nebojí. Odjíždí do Andalusie, kde se má setkat s Johnem, s nímž se náhodou setkala. Oba se vůbec neznají. Jenž John se na schůzku nedostaví. Dílem osudu se Pia dostává na španělskou svatbu, kde se seznámí s Diegem, jenž ji uvrtá do svých nekalých praktik na ochranu nájemníků.

Aktuálně v tv světě
Jsou filmy, které si pustíte na nedělní odpoledne, když si chcete odpočinout od každodenního shonu. Český film ..
27.01.2023
Když se řekne režisér Zdeněk Podskalský st., je to záruka dobré zábavy. Na svém kontě má tento tvůrce řadu ..
19.01.2023
Televizní stanice Prima pravidelně zásobuje diváky reprízami seriálů natočený už dříve. Patří k nim i italská ..
17.01.2023
Televizní stanice ČT2 připravila na sobotní večer pro diváky lahůdku v podobě německo-rakouské minisérie Sisi z roku ..
15.01.2023
Filmy se životopisnou tématikou patří k oblíbeným pořadům. Režisér Joe Wright se rozhodl natočit snímek o období ..
11.01.2023
Televizní stanice Prima Zoom připravila pro své diváky dokumentární lahůdku USA v podobě osmidílného seriálu, v němž ..
08.01.2023

Spisovatel Vladimír Neff je autorem knižní předlohy ..

05.01.2023
Nový rok lze přivítat různě. S přáteli na horách, s rodinou doma nebo s partnerem v některé zajímavé destinaci. Pokud ..
01.01.2023
Diváci si už zvykli, že do svého vysílacího programu na poslední den v roce ČT1 zařazuje opakování klasické televizní ..
31.12.2022
Vánoce již klepou na dveře, takže by to možná chtělo raději se podívat na nějakou pěknou pohádku. Americký film Únos ..
24.12.2022