Our Media vstupuje do další televize

Dnes není nic výjimečného, že mnoho televizních kanálů má v současné době několik různých majitelů, a také podílníků. Obvykle jim není věnována zase až taková pozornost. Jinak tomu ale může být v případě společnosti, kterou je Our Media. Za ní stojí Michal Voráček, který není na poli médií nikým neznámým. Dále však v této firmě figuruje také Ivo Valenta. Ten je nejenom majitelem firmy Synot, ale jde také o senátora. A mimo to se jedná i o provozovatele známého portálu Parlamentní listy. Jak to nyní vypadá, jeho cílem je vstoupit také do světa televizní zábavy, konkrétně televizních kanálů.

Nebude to první podíl v televizi

Pokud se podíváme do minulosti, je třeba říci, že za pár měsíců tomu bude necelý rok, co společnost Our Media vstoupila do televize Praha TV, kde vlastnila a stále vlastní menšinový podíl. Jak jistě víte, daná televize je regionálním kanálem, který se soustředí především na metropoli České republiky, tedy na samotnou Prahu.

Jaká je druhá televize?

Jelikož jsme zmínili, že Our Media a tedy i Ivo Valenta vstoupil do další televize, podívejme se společně na to, jaká konkrétní to bude. I zde musíme říci, že se opět jedná o televizi lokálního charakteru. Jedná se o Televizi Slovácko. Tu aktuálně provozuje a také vlastní společnost J.D. Production. A právě do této společnosti vstoupila firma Our Media. V praxi to tedy znamená, že bude mít určitý vliv i na rozhodovací procesy, které se právě této regionální televize dívají.

Zatímco u té pražské je to víceméně jasné, u TV Slovácko je dobré připomenout, že se jedná o regionální televizi, která má studia v Kunovicích a také v Kyjově. Pokud je oblast, na kterou cílí primárně, potom je to Zlínský kraj. Samozřejmostí je cílení na hlavní města této a okolní oblasti, kam řadíme Zlín, ale i Vsetín, Hodonín, stejně tako třeba Frenštát pod Radhoštěm.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018