Our Media vstupuje do další televize

Dnes není nic výjimečného, že mnoho televizních kanálů má v současné době několik různých majitelů, a také podílníků. Obvykle jim není věnována zase až taková pozornost. Jinak tomu ale může být v případě společnosti, kterou je Our Media. Za ní stojí Michal Voráček, který není na poli médií nikým neznámým. Dále však v této firmě figuruje také Ivo Valenta. Ten je nejenom majitelem firmy Synot, ale jde také o senátora. A mimo to se jedná i o provozovatele známého portálu Parlamentní listy. Jak to nyní vypadá, jeho cílem je vstoupit také do světa televizní zábavy, konkrétně televizních kanálů.

Nebude to první podíl v televizi

Pokud se podíváme do minulosti, je třeba říci, že za pár měsíců tomu bude necelý rok, co společnost Our Media vstoupila do televize Praha TV, kde vlastnila a stále vlastní menšinový podíl. Jak jistě víte, daná televize je regionálním kanálem, který se soustředí především na metropoli České republiky, tedy na samotnou Prahu.

Jaká je druhá televize?

Jelikož jsme zmínili, že Our Media a tedy i Ivo Valenta vstoupil do další televize, podívejme se společně na to, jaká konkrétní to bude. I zde musíme říci, že se opět jedná o televizi lokálního charakteru. Jedná se o Televizi Slovácko. Tu aktuálně provozuje a také vlastní společnost J.D. Production. A právě do této společnosti vstoupila firma Our Media. V praxi to tedy znamená, že bude mít určitý vliv i na rozhodovací procesy, které se právě této regionální televize dívají.

Zatímco u té pražské je to víceméně jasné, u TV Slovácko je dobré připomenout, že se jedná o regionální televizi, která má studia v Kunovicích a také v Kyjově. Pokud je oblast, na kterou cílí primárně, potom je to Zlínský kraj. Samozřejmostí je cílení na hlavní města této a okolní oblasti, kam řadíme Zlín, ale i Vsetín, Hodonín, stejně tako třeba Frenštát pod Radhoštěm.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018