Our Media vstupuje do další televize

Dnes není nic výjimečného, že mnoho televizních kanálů má v současné době několik různých majitelů, a také podílníků. Obvykle jim není věnována zase až taková pozornost. Jinak tomu ale může být v případě společnosti, kterou je Our Media. Za ní stojí Michal Voráček, který není na poli médií nikým neznámým. Dále však v této firmě figuruje také Ivo Valenta. Ten je nejenom majitelem firmy Synot, ale jde také o senátora. A mimo to se jedná i o provozovatele známého portálu Parlamentní listy. Jak to nyní vypadá, jeho cílem je vstoupit také do světa televizní zábavy, konkrétně televizních kanálů.

Nebude to první podíl v televizi

Pokud se podíváme do minulosti, je třeba říci, že za pár měsíců tomu bude necelý rok, co společnost Our Media vstoupila do televize Praha TV, kde vlastnila a stále vlastní menšinový podíl. Jak jistě víte, daná televize je regionálním kanálem, který se soustředí především na metropoli České republiky, tedy na samotnou Prahu.

Jaká je druhá televize?

Jelikož jsme zmínili, že Our Media a tedy i Ivo Valenta vstoupil do další televize, podívejme se společně na to, jaká konkrétní to bude. I zde musíme říci, že se opět jedná o televizi lokálního charakteru. Jedná se o Televizi Slovácko. Tu aktuálně provozuje a také vlastní společnost J.D. Production. A právě do této společnosti vstoupila firma Our Media. V praxi to tedy znamená, že bude mít určitý vliv i na rozhodovací procesy, které se právě této regionální televize dívají.

Zatímco u té pražské je to víceméně jasné, u TV Slovácko je dobré připomenout, že se jedná o regionální televizi, která má studia v Kunovicích a také v Kyjově. Pokud je oblast, na kterou cílí primárně, potom je to Zlínský kraj. Samozřejmostí je cílení na hlavní města této a okolní oblasti, kam řadíme Zlín, ale i Vsetín, Hodonín, stejně tako třeba Frenštát pod Radhoštěm.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018