Partička: Zábava tak hustá, že by se dala krájet. Uvidíte na televizní stanici Prima Cool

Je na televizní obrazovce dostatek humoru? Některé pořady se jako humorné tváří, přitom ho v nich příliš nenajdete. To se ovšem nedá říct o improvizační reality show s příznačným názvem Partička. Už jen výběr samotných aktérů je zárukou, že se při ní diváci budou dobře bavit.

V hlavní roli improvizace

Jsou herci, kteří improvizaci nemají rádi. Necítí se v ní silní v kramflecích a vyhovuje jim pevně stanovený text a to, když se mohou schovat za postavu, kterou hrají. Televizní pořad Partička je něco jiného. Zde každý z účinkujících vystupuje sám za sebe. Dělat při tom ještě legraci tak, aby se diváci popadali za břicha, je opravdové umění, které není každému dáno do vínku.

V české verzi tohoto zábavného pořadu, který v repríze vysílá televizní stanice Prima Cool, uvidíte Michala Suchánka, Richarda Genzera, Igora Chmelu. Můžete se těšit na pořádnou porci zábavy, u které vám čas poběží rychlostí blesku a aspoň na chvíli zapomenete na každodenní starosti.

Velká obliba mezi diváky

Pořad Partička vznikl na základě amerického projektu Whose Line It Anyway, jenž byl vysílaný od roku 1998. Čeští tvůrci si museli koupit vysílací práva na něho. U nás se Partička začala vysílat v roce 2011. V témže roce vyhrála v soutěži Týtý v kategorii pořad roku a stala se i absolutním vítězem, což svědčí o velké popularitě mezi diváky. V průběhu existence seriálu Partička se v něm mimo již zmíněné herce objevili také Ondřej Sokol, Michal Novotný nebo Jakub Kohák.

Moderátor jako režisér

Významnou roli má v pořadu Partička také její moderátor, jenž je ve své podstatě jeho režisérem. Na svém stole má zvonek, kterým začíná a ukončuje hry vybraných aktérů, případně do nich i sám vstupuje. Udává tempo a plní i roli rozhodčího. Pro diváky je tedy pomyslnou spojnicí, která dodává pořadu jeho jednotnou linii.

 

Aktuálně v tv světě
Jak to vypadá, když se autobus plný Čechů vydá na dovolenou k moři? Pobavte se u nyní již kultovní české komedie, ..
16.06.2024
Gabrielu Soukalovou zná téměř celá Česká republika. Jedná se o nejúspěšnější biatlonistku naší historie, která se ..
11.06.2024

Fanoušci televizní stanice Markíza, kteří milují klasické seriály, filmy a televizní ..

08.06.2024
Vědomostní soutěž Who is asking? milují ve Švýcarsku, Řecku, Maďarsku, na Kypru i v Indii. Nyní se tento koncept ..
05.06.2024
Nejslavnější dílo Francise Scotta Fitzgeralda se od svého vzniku v roce 1925 dočkalo nespočtu divadelních a filmových ..
03.06.2024
Četli jste některou z knih Franze Kafky? Nebo si jeho jméno vybavujete pouze z hodin literatury? 3. června 2024 si ..
29.05.2024
Rodinný film Gump - pes, který naučil lidi žít, přináší dojemný, smutný, veselý a poučný příběh vyprávěný z ..
23.05.2024
Na televizní obrazovky se vrací čtyřdílný seriál Rédl, který diváky zavede do porevolučního Československa, ve ..
22.05.2024
  1. listopadu 1970 došlo v USA k ohromné tragédii. Během nehody letadla zemřel celý univerzitní tým ..
19.05.2024
Jak zaznělo v knize slavného francouzského autora Antoine de Saint-Exupéryho, správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, ..
15.05.2024