Páteční večery budou na Nově patřit premiérovým dílům Kameňáku

Milujete typicky český humor? Pak se můžete od 14. února těšit na každý páteční večer, jelikož ten vám na obrazovkách TV Nova přinese porci nefalšované zábavy v podobě seriálu Kameňák. Pokud navíc milujete sérii těchto filmů od režiséra Trošky, neměli byste si tento seriál nechat ujít.

Pokračování úspěšného seriálu

Těšit se můžete na zcela nové premiérové díly. Vysílací čas je od 20:20, připraveno je osm dílů seriálu. V hlavních rolích se můžete těšit například na Václava Vydru, Veroniku Žilkovou, Martina Dejdara nebo Pavla Kikinčuka. Děj seriálu vychází ze stejného základu jako předešlé stejnojmenné filmy. Asi tedy víte, co očekávat – jde o smršť vtipných, absurdních, leckdy i dramatických situací, které však hlavní hrdinové řeší vždy s notnou dávkou humoru a nadsázky. Je pravda, že tento druh zábavy není pro každého, ale jestliže nečekáte zrovna ten nejinteligentnější a nejpropracovanější humor, jistě nebudete zklamaní. Televize loni odvysílala prvních osm dílů tohoto seriálu. V průměru je sledovalo téměř960 tisíc diváků starších 15 let, v divácké skupině 15-54 dosáhl podíl pořadu 27,9 %.

Páteční večery plné smíchu

Kameňáku tak budou na Nově patřit páteční večery. Doposud dávala Nova přednost v pátek velkofilmům, které obvykle k obrazovkám přitáhly poměrně velké procento diváků, ale změna strategie jistě nemusí být na škodu. Páteční vysílání tedy bude zase cílit možná na trochu jinou skupinu diváků, kteří od pátečního programu čekají především možnost se odreagovat a v ideálním případě se i pořádně zasmát. A Kameňák si rozhodně klade ambice, že toto všechno dokáže naplnit. I kdyby se očekávání Novy zcela nenaplnila, jde o pouhých osm večerů, které alespoň budou moci lépe ukázat, co diváci skutečně ocení. A podle toho bude pravděpodobně Nova uvažovat nad dalším pátečním programem.

Aktuálně v tv světě
Televizní produkci současná krize také velmi zasáhla a ovlivnila skladbu vysílání i plánované projekty. V současnosti ..
02.04.2020
Ani Česká televize se změně programu nevyhne. Nouzová opatření už trvají příliš dlouho na to, aby si televize mohly ..
29.03.2020
Společně s tím, jak se prodlužují vládní opatření, tak se také mění programy televizních stanic. Ani ty nečekaly, ..
26.03.2020
Epidemie koronaviru zdaleka nezasáhla jen obchodníky a zaměstnance, vliv má na celou řadu dalších oblastí, a to včetně ..
22.03.2020
Aktuální situace doléhá úplně na všechny, a to včetně televizních stanic. Zatímco doposud diváci většinou žádnou ..
21.03.2020
S jarem přichází změny i na vedoucím pozicích regionálních studií České televize. Resp. změna to bude vlastně jen ..
15.03.2020
Možná jste zaznamenali, že se 7. března odehrálo slavnostní předávání cen Český lev, které každoročně oceňují ..
12.03.2020
Talentové reality show byly dlouhodobě sázkou na jistotu. Lidé prostě rádi sledují výkony nadaných lidí, ale i těch, ..
09.03.2020
Únor byl bezpochyby teplotně nadprůměrný, ale jak to bylo se sledovaností největších českých televizních stanic? ..
06.03.2020
Česko se v posledních letech stalo baštou biatlonu. Úspěchy českých sportovců způsobily, že biatlon sledují celé ..
01.03.2020