Pečení a nová minisérie ČT vzbudily zájem

Nejlepší večerní víkendovou sledovanost měla jednoznačně Česká televize. Ta diváky zaujala druhou řadou pekařské soutěžní show Peče celá země a také novou minisérií Podezření.

První díl druhé řady soutěže Peče celá země sledovalo v sobotu večer 1,03 milionu diváků ve věkové kategorii nad patnáct let. Z dat z minulých ročníků ale vyplývá, že show sleduje také velký počet dětí mladších patnácti let. Česká televize také vysílala upoutávky na soutěž na dětském kanálu Déčko. Dá se tedy předpokládat, že sledovanost bez věkového omezení byla znatelně vyšší. Česká televize si mimo jiné připravila pro děti také pořad Cukrárna u Josefa, kde bude porotce soutěže Josef Maršálek učit péct sladké moučníky.

V prvním díle kulinářské soutěže Peče celá země mělo dvanáct účastníků za úkol upéct bublaninu, rakvičky a také dostali kreativní výzvu – vytvořit vysoký válcovitý dort v originálním designu. Na konci dílu se účastník, který měl podle poroty nejslabší výkony, se soutěží rozloučil.

Také v neděli si držela Česká televize nejlepší večerní sledovanost. Na ČT1 totiž uvedla první díl minisérie Podezření. Ten si nenechalo ujít více než 1,2 milionu diváků ve věkové kategorii nad patnáct let. Na druhém místě byla s velkým rozdílem show Tvoje tvář má známý hlas. Ta oslovila 630 tisíc diváků.

Minisérie Podezření mapuje příběh zdravotní sestry v maloměstské nemocnici, která je obviněna z vraždy pacientky. Hlavní roli podezřelé zdravotní sestry ztvárnila Klára Melíšková. V roli lékaře se zde objevuje Ivan Trojan. Tato série byla vybrána do soutěžní sekce na festivalu Berlinale. Jedná se tak o jediný český seriál, kterému se podařilo do tohoto výběru probojovat. Diváci zatím hodnotí Podezření také pozitivně, prozatím mu na ČSFD udělili hodnocení 82%.

Aktuálně v tv světě
Na stanici Očko se pravidelně každé pondělí, úterý a středu vysílá pořad Mixxer. Tento pořad je založený na ..
03.07.2022
Film z roku 2021 s názvem Nezanechat stopy bylo možné vidět pouze v kině nebo online. Nově, ale bude možné tento film ..
29.06.2022
Od roku 2011 se vysílá na stanici Prima talkshow 7 pádů Honzy Dědka v pražském divadle Viola. Do této show si Jan Dědek ..
26.06.2022
Na stanici Joj cinema byla odvysílána premiéra filmu rozhněvaný muž z roku 2021. Film režíroval Guy Ritchie, který ..
23.06.2022
TV Prima zveřejnila na svých sociálních sítích příspěvek kde prozradila podrobnosti o utajeném natáčení nového ..
19.06.2022
Nový film nese název Prezidentka, je režírován Rudolfem Havlíkem, který taky režíroval film Bábovky nebo Po čem muži ..
16.06.2022
Film Nebezpečný nápadník se poprvé objevil na televizních obrazovkách 4.6.2022 a to na stanici Prima. Teno film je z roku ..
13.06.2022
Jedná se o dokumentární film o nejvýznamnějším českém a světovém horolezci Marku Holečkovi. Tento film je možné již ..
07.06.2022
Tento seriál je pouze 8 dílný, v každém díle je jiná žena. Žena která se necítí krásná, potřebuje změnu a zvednout ..
05.06.2022
Tento dokument je pokaždé třiceti minutový a v každém díle se probírá problematika a obtížnost v životním obdobím ..
01.06.2022