Péct bude celá země i příští rok

Chystanou kulinářskou show Peče celá země čeká práce v postprodukční fázi a míří do střižny. Očekávaná druhá řada úspěšné a oblíbené soutěže doputuje na obrazovky příští rok. Vybráno bylo celkem dvanáct amatérských pekařů a cukrářů, kteří se vydali vyjádřit své umění na začátku května do zámku Bon Repos. Na tomto místě je třeba říci, že se oproti loňskému roku přihlásilo téměř čtyřikrát více soutěžících než vloni.

Náročným natáčením si krom nových soutěžících prošla i nová porotčí kapacita Míša Landová. Ta je odbornicí vysloveně na slovo vzatou: blogerka oplývá bohatými zkušenostmi z lektorování cukrářských kurzů. Stihla vydat i vlastní kuchařku. Doplní tím pádem zkušeného Josefa Maršálka, známého již z první série gastronomického maratonu.

Z britského vzoru čerpanou a televizí BBC licencovanou soutěž budou moderovat Tereza Bébarová a Václav Kopta. Kreativní producent Petr Mühl rozhodně nekrátil nadšení a vyjádřil se zejména o uplatnění znalostí a osvojení zkušeností z první řad tak, aby byla ještě zábavnější a divácky uspokojivější. Na premiéru nových dílů si ale budeme muset ještě pár měsíců počkat. Ve střižně stráví celý výrobní ansámbl celé léto a určitě i nemalou část podzimu. V polovině příštího roku pak můžeme očekávat výsledný sestřih. Česká televize se přinejmenším bude snažit o podobný úspěch, jako měla první série. Jednotlivé díly sledovalo v průměru 1,3 milionu lidí a grandiózní finále sledovalo 1,75 milionu lidí starších patnácti let. Soutěž si ale v nemalých číslech oblíbilo i více než 100 tisíc dětských diváků ve věku od 4 do 14 let.

Aktuálně v tv světě

Příznivci hudebních reality show se opět dočkali. ..

01.08.2021
Pro odborníky a zaujaté zájemce o technickou podobu digitálního vysílání přinášíme zajímavou zprávu. Jejím ..
28.07.2021
Video contentu není nikdy dost, řekla si zřejmě televize Prima a spustila nový web pod názvem Prima Pauza. Její populární ..
25.07.2021
Ačkoliv jsme nedávno zmínili fakt, že se skupině Prima v posledních týdnech dařilo na poli video platforem, stále je ..
17.07.2021
Několik novinek chystá v nadcházejících týdnech TV Nova. Pokud jsme ale v dřívějších článcích mluvili o změnách, ..
11.07.2021
Chystanou kulinářskou show Peče celá země čeká práce v postprodukční fázi a míří do střižny. ..
04.07.2021
Na televizi Nova se v létě vrátí některé tradiční projekty z jejich domácí výroby. V první řadě je třeba ..
27.06.2021
Již v pátek začalo fotbalové mistrovství Evropy a je na místě připomenout, že ČT Sport zajistí divákům veškerou ..
20.06.2021
TV Nova se ve spolupráci s Národním parkem Šumava rozhodla spustit kampaň, která by měla podnítit větší starost o ..
13.06.2021
Česká televize vystupuje i na podporu kulturní sféry. V souvislosti s pandemickou krizí, která v České republice trvá ..
06.06.2021