Péct bude celá země i příští rok

Chystanou kulinářskou show Peče celá země čeká práce v postprodukční fázi a míří do střižny. Očekávaná druhá řada úspěšné a oblíbené soutěže doputuje na obrazovky příští rok. Vybráno bylo celkem dvanáct amatérských pekařů a cukrářů, kteří se vydali vyjádřit své umění na začátku května do zámku Bon Repos. Na tomto místě je třeba říci, že se oproti loňskému roku přihlásilo téměř čtyřikrát více soutěžících než vloni.

Náročným natáčením si krom nových soutěžících prošla i nová porotčí kapacita Míša Landová. Ta je odbornicí vysloveně na slovo vzatou: blogerka oplývá bohatými zkušenostmi z lektorování cukrářských kurzů. Stihla vydat i vlastní kuchařku. Doplní tím pádem zkušeného Josefa Maršálka, známého již z první série gastronomického maratonu.

Z britského vzoru čerpanou a televizí BBC licencovanou soutěž budou moderovat Tereza Bébarová a Václav Kopta. Kreativní producent Petr Mühl rozhodně nekrátil nadšení a vyjádřil se zejména o uplatnění znalostí a osvojení zkušeností z první řad tak, aby byla ještě zábavnější a divácky uspokojivější. Na premiéru nových dílů si ale budeme muset ještě pár měsíců počkat. Ve střižně stráví celý výrobní ansámbl celé léto a určitě i nemalou část podzimu. V polovině příštího roku pak můžeme očekávat výsledný sestřih. Česká televize se přinejmenším bude snažit o podobný úspěch, jako měla první série. Jednotlivé díly sledovalo v průměru 1,3 milionu lidí a grandiózní finále sledovalo 1,75 milionu lidí starších patnácti let. Soutěž si ale v nemalých číslech oblíbilo i více než 100 tisíc dětských diváků ve věku od 4 do 14 let.

Aktuálně v tv světě
V posledních dnech zahájila Nova poměrně výraznou kampaň ke své chystané minisérii Případ Roubal. Pro skupinu Nova se ..
25.11.2021
V pátek 19. listopadu odvysílá televize Nova ve svém prime-timu vyhlášení ankety Český slavík. Slavné hudební ceny se ..
21.11.2021
I na obrazovky RTSV dorazila mutace britské soutěže The Great British Bake Off a podařilo se jí zaujmout slovenské diváky ..
17.11.2021
Skupina Nova přinesla v minulých dnech  na český televizní trh poněkud překvapivě novou stanici, kterou představila pod ..
14.11.2021
Televize Prima chystá v roce 2022 zaujmout své diváky novým seriálem – pojmenovala ho ZOO a půjde o oddechový seriál se ..
10.11.2021
Česká televize na svém druhém programu přináší od 11. listopadu sedmidílnou sérii Svět v plamenech (v anglickém ..
05.11.2021

Televizní stanice Nova se chystá natočit další řadu úspěšného modelu reality show pod názvem Survivor ..

21.10.2021

Jaké pořady nebo televizní filmy se dostaly do čela uplynulého týdne? Diváci si potrpí ..

19.10.2021

Nejrozšířenější televizní skupina Prima oznamuje zrod nového tematického kanálu, který bude ..

15.10.2021
Máme za sebou další týden plný zábavy, akce, napětí a poznání, které nám televizní stanice pravidelně předkládají ..
10.10.2021