Pevnost Boyard i v české verzi

Jste fanoušci soutěže, která je známá pod názvem Pevnosti Boyard? Pokud ano, jistě vás potěší zpráva spojená s tím, že se chystá i česká verze této soutěže. A v plánu ji má televize Prima, která má přirozeně za cíl obhájit svou pevnou pozici na tuzemském trhu a získat nové diváky. I proto zkouší vsadit i na tento v minulosti oblíbený formát, který byl několik let jedním z nejoblíbenějších napříč mnoha evropskými i světovými televizemi.

S českým obsazením

Mnozí si jistě pamatují na několik známých jmen, které originální Pevnosti Boyard přinášela. Ta by měla zůstat zachována. Zklamáním jistě může být české obsazení. Co již bylo prozrazeno, to je například otec Fura, kterého by měl ztvárnit Jan Rosák. Známé je také jméno moderátora, kterého by se měl ujmout Libor Bouček. Ten není na Primě žádným nováčkem a už několikrát ukázal, že mu především soutěže velmi dobře jdou. Na druhou stranu dodejme, že Pevnosti Boyard je přece jenom trochu jinou soutěží, která je založena hlavně na kombinaci fyzické zdatnosti, důvtipu, ale i schopnosti přemýšlení.

Pouze pro celebrity

Pokud vaše srdce zaplesalo a doufali jste, že TV Prima vyhlásí casting spojený s možností se do soutěže Pevnosti Boyard přihlásit, budete zklamáni. A to z toho důvodu, že soutěž nebude otevřená pro veřejnost, jelikož hlavními postavami budou celebrity. Tým tak bude obsahovat jména, jako je Jakub Prachař, Agáta Hanychová, Vojta Kotek, Leona Machálková a řada dalších jmen. Na jednu stranu to může být pro soutěžící z řad veřejnosti zklamáním, ale na druhou stranu musíme dodat, že v souvislosti s diváckou atraktivitou bude zajímavé sledovat známé osobnosti ve zcela jiných rolích., A termín vysílání? Přesné datum není známo, ale obdobím nasazení bude stoprocentně podzim. Je tedy jasné, že v tento pro televize oblíbený čas budeme mí jako diváci skutečně z čeho vybírat.

 

Aktuálně v tv světě
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018
První kolo prezidentské volby je za námi. Možná je zbytečné to uvádět, ale pro úplnost dodejme, že do druhého kola ..
18.01.2018