Pevnost Boyard i v české verzi

Jste fanoušci soutěže, která je známá pod názvem Pevnosti Boyard? Pokud ano, jistě vás potěší zpráva spojená s tím, že se chystá i česká verze této soutěže. A v plánu ji má televize Prima, která má přirozeně za cíl obhájit svou pevnou pozici na tuzemském trhu a získat nové diváky. I proto zkouší vsadit i na tento v minulosti oblíbený formát, který byl několik let jedním z nejoblíbenějších napříč mnoha evropskými i světovými televizemi.

S českým obsazením

Mnozí si jistě pamatují na několik známých jmen, které originální Pevnosti Boyard přinášela. Ta by měla zůstat zachována. Zklamáním jistě může být české obsazení. Co již bylo prozrazeno, to je například otec Fura, kterého by měl ztvárnit Jan Rosák. Známé je také jméno moderátora, kterého by se měl ujmout Libor Bouček. Ten není na Primě žádným nováčkem a už několikrát ukázal, že mu především soutěže velmi dobře jdou. Na druhou stranu dodejme, že Pevnosti Boyard je přece jenom trochu jinou soutěží, která je založena hlavně na kombinaci fyzické zdatnosti, důvtipu, ale i schopnosti přemýšlení.

Pouze pro celebrity

Pokud vaše srdce zaplesalo a doufali jste, že TV Prima vyhlásí casting spojený s možností se do soutěže Pevnosti Boyard přihlásit, budete zklamáni. A to z toho důvodu, že soutěž nebude otevřená pro veřejnost, jelikož hlavními postavami budou celebrity. Tým tak bude obsahovat jména, jako je Jakub Prachař, Agáta Hanychová, Vojta Kotek, Leona Machálková a řada dalších jmen. Na jednu stranu to může být pro soutěžící z řad veřejnosti zklamáním, ale na druhou stranu musíme dodat, že v souvislosti s diváckou atraktivitou bude zajímavé sledovat známé osobnosti ve zcela jiných rolích., A termín vysílání? Přesné datum není známo, ale obdobím nasazení bude stoprocentně podzim. Je tedy jasné, že v tento pro televize oblíbený čas budeme mí jako diváci skutečně z čeho vybírat.

 

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018