Pevnost Boyard i v české verzi

Jste fanoušci soutěže, která je známá pod názvem Pevnosti Boyard? Pokud ano, jistě vás potěší zpráva spojená s tím, že se chystá i česká verze této soutěže. A v plánu ji má televize Prima, která má přirozeně za cíl obhájit svou pevnou pozici na tuzemském trhu a získat nové diváky. I proto zkouší vsadit i na tento v minulosti oblíbený formát, který byl několik let jedním z nejoblíbenějších napříč mnoha evropskými i světovými televizemi.

S českým obsazením

Mnozí si jistě pamatují na několik známých jmen, které originální Pevnosti Boyard přinášela. Ta by měla zůstat zachována. Zklamáním jistě může být české obsazení. Co již bylo prozrazeno, to je například otec Fura, kterého by měl ztvárnit Jan Rosák. Známé je také jméno moderátora, kterého by se měl ujmout Libor Bouček. Ten není na Primě žádným nováčkem a už několikrát ukázal, že mu především soutěže velmi dobře jdou. Na druhou stranu dodejme, že Pevnosti Boyard je přece jenom trochu jinou soutěží, která je založena hlavně na kombinaci fyzické zdatnosti, důvtipu, ale i schopnosti přemýšlení.

Pouze pro celebrity

Pokud vaše srdce zaplesalo a doufali jste, že TV Prima vyhlásí casting spojený s možností se do soutěže Pevnosti Boyard přihlásit, budete zklamáni. A to z toho důvodu, že soutěž nebude otevřená pro veřejnost, jelikož hlavními postavami budou celebrity. Tým tak bude obsahovat jména, jako je Jakub Prachař, Agáta Hanychová, Vojta Kotek, Leona Machálková a řada dalších jmen. Na jednu stranu to může být pro soutěžící z řad veřejnosti zklamáním, ale na druhou stranu musíme dodat, že v souvislosti s diváckou atraktivitou bude zajímavé sledovat známé osobnosti ve zcela jiných rolích., A termín vysílání? Přesné datum není známo, ale obdobím nasazení bude stoprocentně podzim. Je tedy jasné, že v tento pro televize oblíbený čas budeme mí jako diváci skutečně z čeho vybírat.

 

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018