Pevnost Boyard i v české verzi

Jste fanoušci soutěže, která je známá pod názvem Pevnosti Boyard? Pokud ano, jistě vás potěší zpráva spojená s tím, že se chystá i česká verze této soutěže. A v plánu ji má televize Prima, která má přirozeně za cíl obhájit svou pevnou pozici na tuzemském trhu a získat nové diváky. I proto zkouší vsadit i na tento v minulosti oblíbený formát, který byl několik let jedním z nejoblíbenějších napříč mnoha evropskými i světovými televizemi.

S českým obsazením

Mnozí si jistě pamatují na několik známých jmen, které originální Pevnosti Boyard přinášela. Ta by měla zůstat zachována. Zklamáním jistě může být české obsazení. Co již bylo prozrazeno, to je například otec Fura, kterého by měl ztvárnit Jan Rosák. Známé je také jméno moderátora, kterého by se měl ujmout Libor Bouček. Ten není na Primě žádným nováčkem a už několikrát ukázal, že mu především soutěže velmi dobře jdou. Na druhou stranu dodejme, že Pevnosti Boyard je přece jenom trochu jinou soutěží, která je založena hlavně na kombinaci fyzické zdatnosti, důvtipu, ale i schopnosti přemýšlení.

Pouze pro celebrity

Pokud vaše srdce zaplesalo a doufali jste, že TV Prima vyhlásí casting spojený s možností se do soutěže Pevnosti Boyard přihlásit, budete zklamáni. A to z toho důvodu, že soutěž nebude otevřená pro veřejnost, jelikož hlavními postavami budou celebrity. Tým tak bude obsahovat jména, jako je Jakub Prachař, Agáta Hanychová, Vojta Kotek, Leona Machálková a řada dalších jmen. Na jednu stranu to může být pro soutěžící z řad veřejnosti zklamáním, ale na druhou stranu musíme dodat, že v souvislosti s diváckou atraktivitou bude zajímavé sledovat známé osobnosti ve zcela jiných rolích., A termín vysílání? Přesné datum není známo, ale obdobím nasazení bude stoprocentně podzim. Je tedy jasné, že v tento pro televize oblíbený čas budeme mí jako diváci skutečně z čeho vybírat.

 

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018