Po 10. červnu bude mít Master Chef pauzu. Nové díly se budou vysílat opět až na konci léta

Také se vám zdá, že letošní řada Master Chefa je nekonečná? A to ještě ani nevíte, že na prázdniny sice bude chvíli klid, ale v září se na obrazovky vrátí znovu. Po 10. červnu totiž Nova plánuje vysílání pořadu pozastavit kvůli letním prázdninám a na celkového vítěze si tedy budeme muset ještě několik měsíců počkat.

Letní pauza nemine ani Master Chefa

Soutěž skutečně v posledních týdnech poněkud postrádá spád, a to zejména poté, co se do hry vrátili někteří již vyloučení soutěžící a počty finálových hráčů se opět rozrostly. Je jasné, že Nova chce z pořadu vytěžit co nejvíce, protože zvláště tento rok v něm vystupuje řada kontroverzních soutěžících a Nova si díky nim získává kýženou pozornost.

Master Chef Česko se tedy opět vrátí na obrazovky po letní pauze a skalní fanoušci si mohou přes léto připomínat již odvysílané díly na Nova Plus i na Voyo. Voyo navíc do své nabídky zařadilo také celou řadu z roku 2019, takže diváci si mohou připomenout i své oblíbené soutěžící z loňské řady, která byla také úspěšná.

Oblíbenost pořadu roste, chystá se i další řada

Nova si navíc letošní výsledky sledovanosti pořadu jednoznačně pochvaluje. Podle vedení TV Nova se pro diváky stalo sledování Master Chefa již jistou tradicí. To by měla potvrzovat nejenom samotná sledovanost pořadu, ale také aktivita sledujících na sociálních sítích. Radost jim určitě dělá i bulvár, který čtenáře pravidelně zásobuje detaily ze života některých soutěžících. V cílové skupině 15−54 let tvoří sledovanostshare 36,57 % a v CS 4+ přesahuje jeden milion diváků. To jsou na kuchařskou show rozhodně dobrá čísla, takže Nova může být právem spokojená. Navíc již nyní je jasné, že se plánuje i další řada, protože televizi vyzývá amatérské kuchaře, aby se přihlásili a přišli ukázat své kuchařské umění. I příští rok se tedy dá počítat s pravidelnou dávkou dramatu, napětí a skvělých receptů.

Aktuálně v tv světě
Zaznamenali jste letos, že proběhla další řada Superstar? Pokud nejste zrovna fanoušek, tak možná ani ne. Proběhla totiž ..
09.07.2020
I pro média nastaly vlivem pandemie těžké časy. Sice diváci trávili u televize průměrně více času, ale zmenšily se ..
04.07.2020
Není to tak dávno, co jsme hlásili návrat pořadu Show Jana Krause v premiérových dílech. Po koronavirové přestávce se ..
02.07.2020
Většina televizí již obnovila natáčení svých původních seriálů a k životu se probouzí i další projekty, které ..
28.06.2020
Nekonečný seriál Ulice se opět vrací do zajetých kolejí. Po dlouhé pauze způsobené pandemií koronaviru se štáb opět ..
25.06.2020
Léto u televize asi není něco, co bychom chtěli vyloženě plánovat. Nicméně pokud zrovna nemáte kam vyrazit, nebo vám to ..
19.06.2020
Léto už klepe na dveře a spolu s ním se mění i televizní nabídka. Již tradičně televizní stanice uzpůsobují svůj ..
18.06.2020
Přechod na nový standard vysílání DVB-T2 byl avizován dlouho dopředu, ale pandemie koronaviru jej docela výrazně ..
14.06.2020
Televizní stanice se již připravují na letní sezónu.Ta je již tradičně odlehčená, většinou se nevysílají ..
10.06.2020
Češi jsou národ chatařů, to je určitě něco, na čem se všichni shodneme. A právě na této české „libůstce“ chce ..
07.06.2020