Po 10. červnu bude mít Master Chef pauzu. Nové díly se budou vysílat opět až na konci léta

Také se vám zdá, že letošní řada Master Chefa je nekonečná? A to ještě ani nevíte, že na prázdniny sice bude chvíli klid, ale v září se na obrazovky vrátí znovu. Po 10. červnu totiž Nova plánuje vysílání pořadu pozastavit kvůli letním prázdninám a na celkového vítěze si tedy budeme muset ještě několik měsíců počkat.

Letní pauza nemine ani Master Chefa

Soutěž skutečně v posledních týdnech poněkud postrádá spád, a to zejména poté, co se do hry vrátili někteří již vyloučení soutěžící a počty finálových hráčů se opět rozrostly. Je jasné, že Nova chce z pořadu vytěžit co nejvíce, protože zvláště tento rok v něm vystupuje řada kontroverzních soutěžících a Nova si díky nim získává kýženou pozornost.

Master Chef Česko se tedy opět vrátí na obrazovky po letní pauze a skalní fanoušci si mohou přes léto připomínat již odvysílané díly na Nova Plus i na Voyo. Voyo navíc do své nabídky zařadilo také celou řadu z roku 2019, takže diváci si mohou připomenout i své oblíbené soutěžící z loňské řady, která byla také úspěšná.

Oblíbenost pořadu roste, chystá se i další řada

Nova si navíc letošní výsledky sledovanosti pořadu jednoznačně pochvaluje. Podle vedení TV Nova se pro diváky stalo sledování Master Chefa již jistou tradicí. To by měla potvrzovat nejenom samotná sledovanost pořadu, ale také aktivita sledujících na sociálních sítích. Radost jim určitě dělá i bulvár, který čtenáře pravidelně zásobuje detaily ze života některých soutěžících. V cílové skupině 15−54 let tvoří sledovanostshare 36,57 % a v CS 4+ přesahuje jeden milion diváků. To jsou na kuchařskou show rozhodně dobrá čísla, takže Nova může být právem spokojená. Navíc již nyní je jasné, že se plánuje i další řada, protože televizi vyzývá amatérské kuchaře, aby se přihlásili a přišli ukázat své kuchařské umění. I příští rok se tedy dá počítat s pravidelnou dávkou dramatu, napětí a skvělých receptů.

Aktuálně v tv světě
Podzim nás vítá za okny i na televizních obrazovkách. Na většině televizních kanálů bude podzimní nabídka sestávat ..
16.09.2020
S nástupem nového školního roku se situace vrací do starých kolejí také na televizních obrazovkách. Již od posledních ..
13.09.2020
Hodně se mluví o tom, co nabídnou hlavní televizní programy pro dospělé, ale bylo by škoda přehlédnout i zajímavou ..
10.09.2020
Televize Nova prozradila, jak se jí v loňském roce finančně dařilo. Z údajů vyplývá, že televizní skupina ..
06.09.2020
Pořad UčíTelka na České televizi nejednomu rodiči vytrhl během karantény trn z paty. A přestože jsme si mysleli, že se ..
03.09.2020
Během pandemie koronaviru došlo k nucenému odložení přechodu na DVB-T2. Byť situace stále není zrovna ideální, ..
30.08.2020
Podzimní televizní sezóna oficiálně startuje. Léto se rychle přehouplo a zejména komerční televize se opět pouští do ..
27.08.2020
Září se kvapem blíží a největší české televize již intenzivně pracují na spuštění podzimního vysílání. ..
23.08.2020
Letošní podzim bude na ČT 1 jiný než dřív. Podle doposud zveřejněných informací se zdá, že neuvidíme tolik ..
21.08.2020
Po prvním čtvrtroku vysílání CNN Prima News se nesjpíšzačíná rekapitulovat a vyhodnocovat, a to s sebou nese i nějaké ..
16.08.2020