Po letní pauze se vrací Specialisté i Prostřeno!

S nástupem nového školního roku se situace vrací do starých kolejí také na televizních obrazovkách. Již od posledních srpnových dnů začaly jednotlivé televizní stanice postupně spouštět podzimní nabídku a během září bude tento proces pokračovat.

Specialisté znovu míří na scénu

Od pondělí 31. srpna se do vysílání TV Nova vrátily premiérové díly detektivního seriálu Specialisté. Budou se i nadále vysílat v hlavním vysílacím čase, tedy od 20:20. Vždy po skončení jednoho premiérového dílu Nova nabídne ještě další reprízované díly. Pokud jste tedy velkým fanouškem tohoto seriálu, pondělní večer si vyhraďte raději celý.

Nové tváře i nové příběhy

Nova je doposud velmi spokojená se sledovaností tohoto seriálu. U premiérových dílů se dokonce sledovanost držela na velmi pěkných procentech, konkrétně 24,37 % v cílové skupině 15-54 a každý díl sledovalo v průměru 1,073 mil. diváků. To jsou na detektivní seriál skutečně velmi dobrá čísla a Nova tedy nemá důvod Specialisty stahovat nebo měnit jejich vysílací schéma. Otázkou však je, jak budou diváci reagovat na hereckou obměnu, která v seriálu nastala. Aktuálně kriminální sbor vede major Strouhal v podání MartinaDejdaraa protipólem mu je klidný kapitán Kovář, kterého ztvárnil Jiří Hána. V týmu policistů samozřejmě nesmí chybět ani něžné pohlaví, tentokrát v podobě kapitánky Šafářová (Eva Leimbergerová).

Divácky oblíbené Prostřeno! je zpět

Podobně jako Nova také TV Prima vrací na obrazovky své oblíbené stálice. Diváci se jistě už těšili na premiérové díly pořadu Prostřeno!, který se na obrazovkách po prázdninové pauze poprvé objevil 31. srpna v 17:50. Těšit se na něj můžete každý pracovní den ve stejný čas. A tentokrát bude obsazení skutečně speciální – za plotnu se postaví profesionální šéfkuchaři. Není pochyb, že tento pořad bude opět vzbuzovat emoce a o zábavu budou mít diváci postaráno.

Aktuálně v tv světě
Podzim nás vítá za okny i na televizních obrazovkách. Na většině televizních kanálů bude podzimní nabídka sestávat ..
16.09.2020
S nástupem nového školního roku se situace vrací do starých kolejí také na televizních obrazovkách. Již od posledních ..
13.09.2020
Hodně se mluví o tom, co nabídnou hlavní televizní programy pro dospělé, ale bylo by škoda přehlédnout i zajímavou ..
10.09.2020
Televize Nova prozradila, jak se jí v loňském roce finančně dařilo. Z údajů vyplývá, že televizní skupina ..
06.09.2020
Pořad UčíTelka na České televizi nejednomu rodiči vytrhl během karantény trn z paty. A přestože jsme si mysleli, že se ..
03.09.2020
Během pandemie koronaviru došlo k nucenému odložení přechodu na DVB-T2. Byť situace stále není zrovna ideální, ..
30.08.2020
Podzimní televizní sezóna oficiálně startuje. Léto se rychle přehouplo a zejména komerční televize se opět pouští do ..
27.08.2020
Září se kvapem blíží a největší české televize již intenzivně pracují na spuštění podzimního vysílání. ..
23.08.2020
Letošní podzim bude na ČT 1 jiný než dřív. Podle doposud zveřejněných informací se zdá, že neuvidíme tolik ..
21.08.2020
Po prvním čtvrtroku vysílání CNN Prima News se nesjpíšzačíná rekapitulovat a vyhodnocovat, a to s sebou nese i nějaké ..
16.08.2020