Po Novém roce chystá ČT novou nabídku pořadů. Osloví zejména milovníky krimi

Konec roku se nezadržitelně blíží a pokud jste milovníky televize, jistě vás zajímá, co si pro nás televizní stanice představily. A ČT už pomalu odkrývá své trumfy na rok 2020. Česká televize zařadí na začátku roku 2020 několik nových pořadů, které budou tvořit náplň části jejího jarního vysílání. ČT opět navazuje na oblíbený trend kriminálních sérií, které jsou mezi diváky dlouhodobě mimořádně oblíbené. Nově připravuje ČT celkem tři kriminální seriály, které reagují i na aktuální dění. Ve vysílání se tak objeví nové seriály, minisérie nebo televizní filmy: Místo zločinu Ostrava, Zrádci, Vysoká hra, Stockholmský syndrom nebo Poldové a nemluvně. Divákům se také představí nová talk show Radkina Honzáka.

Milovníci kriminálek zajásají

Místo zločinu Ostrava je třináctidílný seriál, který je založen na skutečných událostech, které se v Ostravě udály. V hlavních rolí se představí dvojice kriminalistů s odlišnými náturami, které ztvární herci Pavla Beretová a Stanislav Majer. Skutečným děním je inspirována i minisérie Zrádci, která vznikla na základě původního námětu Jiřího Vacka, jednoho ze zakladatelů Národní protidrogové centrály. Děj tedy sleduje skutečné příběhy policistů z terénů zabývajícími se zejména drogovou problematikou. V hlavních rolích uvidíte např. Lenku Krobotovou, Václava Neužila nebo Davida Novotného.

Skutečné příběhy táhnou

A na inspiraci reálnými událostmi sází také dvoudílný televizní film Vysoká hra s Richardem Krajčem v hlavní roli. Vychází ze zkušeností detektiva Václava Lásky, který byl součástí elitního vyšetřovacího útvaru. Dalším dvojdílným televizním filmem bude i Stockholmský syndrom. Děj psychologického dramatu s detektivními prvky zavede diváky do prostředí obchodu s bílým masem a o napětí a zvraty v něm jistě nebude nouze.

Jak by se mohlo zdát, ČT plánuje spíš dramatickou a kriminální tvorbu, ale objeví se i něco odlehčenějšího. Těšit se můžete na kriminální komediální seriál Poldové a nemluvně, nebo novou talk show Kabinet Dr. Honzáka, který přinese životní situace pohledem českého psychiatra.

Aktuálně v tv světě
Podzim nás vítá za okny i na televizních obrazovkách. Na většině televizních kanálů bude podzimní nabídka sestávat ..
16.09.2020
S nástupem nového školního roku se situace vrací do starých kolejí také na televizních obrazovkách. Již od posledních ..
13.09.2020
Hodně se mluví o tom, co nabídnou hlavní televizní programy pro dospělé, ale bylo by škoda přehlédnout i zajímavou ..
10.09.2020
Televize Nova prozradila, jak se jí v loňském roce finančně dařilo. Z údajů vyplývá, že televizní skupina ..
06.09.2020
Pořad UčíTelka na České televizi nejednomu rodiči vytrhl během karantény trn z paty. A přestože jsme si mysleli, že se ..
03.09.2020
Během pandemie koronaviru došlo k nucenému odložení přechodu na DVB-T2. Byť situace stále není zrovna ideální, ..
30.08.2020
Podzimní televizní sezóna oficiálně startuje. Léto se rychle přehouplo a zejména komerční televize se opět pouští do ..
27.08.2020
Září se kvapem blíží a největší české televize již intenzivně pracují na spuštění podzimního vysílání. ..
23.08.2020
Letošní podzim bude na ČT 1 jiný než dřív. Podle doposud zveřejněných informací se zdá, že neuvidíme tolik ..
21.08.2020
Po prvním čtvrtroku vysílání CNN Prima News se nesjpíšzačíná rekapitulovat a vyhodnocovat, a to s sebou nese i nějaké ..
16.08.2020