Poběží Pan profesor i vědomostní soutěž Na lovu

Už nyní TV Nova annoncuje některé nové pořady, které by se měly objevit v jejím podzimním vysílacím schématu. Jde o nový seriál, dále dvě reality show – jednu zaměřenou na vědomosti, ve druhé se představí čeští kuchaři. Navíc by se měl objevit i nový program, který bude uvádět Leoš Mareš.

Úspěšný seriál z gymnázia

Nové vedení TV Nova, které reprezentuje nová programová ředitelka Silvie Majeská, chystá v tomto roce uvést hned několik programových novinek. Většina z nich půjde do vysílání během letošního podzimu. V první řadě sází na připravovaný seriál, který má název Pan profesor. V titulní roli tohoto počinu se coby učitel představí známá tvář, herec Vojta Dyk. Seriál běží na sesterské TV Markíze, kde se řadí k těm nejúspěšnějším programům. V Panu profesorovi se ocitají v centru pozornosti vztahy na gymnáziu. V Markíze seriál běžel jako maďarská verze německé předlohy.

V popředí budou vědomosti

Na obrazovkách se také objeví vědomostní kvíz Na lovu. Jde o licenční program vysílaný ve Velké Británii televizí ITV pod názvem The Chase. Vybraní soutěžící dostávají vědomostní otázky, ale jejich zodpovídání není jejich jediným úkolem. Zároveň také čelí pronásledovateli, který se je vší silou snaží připravit o možnost získat výhru. Jde o to získat co největší množství peněz.

Voyo dostává prioritu

Objeví se rovněž program s názvem Love Island, což je seznamovací reality show. Nejdříve poběží na Voyo, protože společnost CME jako vlastník TV Nova na ni klade důraz ve svojí budované digitální strategii. Samozřejmě ale poběží i v rámci lineárního TV vysílání. Strategie zaměřovaná na Voyo také znamená, že se na něm bude objevovat nový obsah, a to zahraniční i český a týden co týden by se měla rozšiřovat nabízená digitální knihovna. Další novinkou bude pořad s Leošem Marešem a také reality show, kde budou vystupovat čeští kuchaři, zřejmě známí z Masterchef. K upřesnění podzimního programu ještě dojde během léta.

Aktuálně v tv světě
Tento televizní kanál jistě není třeba představovat.. Na televizi se mladší generace již tolik nedívá a tímto tahem se ..
09.05.2021
Nová reality show na Primě slibuje něco, co ještě diváci na českých obrazovkách neviděli. Do luxusní vily se na čas ..
02.05.2021
Opatření proti koronaviru naštěstí nemají příliš silný vliv na televizní reklamu. Pokud jde o GRP během prvního ..
18.04.2021
Už nyní TV Nova annoncuje některé nové pořady, které by se měly objevit v jejím podzimním vysílacím schématu. Jde o ..
15.04.2021
Na detektivní žánr znovu sází Česká televize. Připravuje se další z řady seriálových kriminálek, to nová se zrodí ..
11.04.2021
Nemoc Covid-19 bohužel zasahuje i do vysílacích plánů. Poznali to i týmy televize Prima, které kvůli onemocnění museli ..
08.04.2021
V posledních týdnech se hodně hovořilo o tom, zda bude nadále pokračovat program ČT3, protože skončila roční lhůta, ..
01.04.2021
Na TV Nova se bude vysílat nová řada SuperStar, i když za trochu jiných podmínek. ČT1 nyní žije obměnou svojí ..
28.03.2021
Druhá řada Kukaček, nový program Karla Šípa, nové kriminálky, to vše připravuje Česká televize. Zároveň ..
24.03.2021
Jak probíhal covidový rok v televizích? Pandemie zasáhla televize jako jedno z mála odvětví pozitivně. ..
20.03.2021