Poběží Pan profesor i vědomostní soutěž Na lovu

Už nyní TV Nova annoncuje některé nové pořady, které by se měly objevit v jejím podzimním vysílacím schématu. Jde o nový seriál, dále dvě reality show – jednu zaměřenou na vědomosti, ve druhé se představí čeští kuchaři. Navíc by se měl objevit i nový program, který bude uvádět Leoš Mareš.

Úspěšný seriál z gymnázia

Nové vedení TV Nova, které reprezentuje nová programová ředitelka Silvie Majeská, chystá v tomto roce uvést hned několik programových novinek. Většina z nich půjde do vysílání během letošního podzimu. V první řadě sází na připravovaný seriál, který má název Pan profesor. V titulní roli tohoto počinu se coby učitel představí známá tvář, herec Vojta Dyk. Seriál běží na sesterské TV Markíze, kde se řadí k těm nejúspěšnějším programům. V Panu profesorovi se ocitají v centru pozornosti vztahy na gymnáziu. V Markíze seriál běžel jako maďarská verze německé předlohy.

V popředí budou vědomosti

Na obrazovkách se také objeví vědomostní kvíz Na lovu. Jde o licenční program vysílaný ve Velké Británii televizí ITV pod názvem The Chase. Vybraní soutěžící dostávají vědomostní otázky, ale jejich zodpovídání není jejich jediným úkolem. Zároveň také čelí pronásledovateli, který se je vší silou snaží připravit o možnost získat výhru. Jde o to získat co největší množství peněz.

Voyo dostává prioritu

Objeví se rovněž program s názvem Love Island, což je seznamovací reality show. Nejdříve poběží na Voyo, protože společnost CME jako vlastník TV Nova na ni klade důraz ve svojí budované digitální strategii. Samozřejmě ale poběží i v rámci lineárního TV vysílání. Strategie zaměřovaná na Voyo také znamená, že se na něm bude objevovat nový obsah, a to zahraniční i český a týden co týden by se měla rozšiřovat nabízená digitální knihovna. Další novinkou bude pořad s Leošem Marešem a také reality show, kde budou vystupovat čeští kuchaři, zřejmě známí z Masterchef. K upřesnění podzimního programu ještě dojde během léta.

Aktuálně v tv světě

Příznivci hudebních reality show se opět dočkali. ..

01.08.2021
Pro odborníky a zaujaté zájemce o technickou podobu digitálního vysílání přinášíme zajímavou zprávu. Jejím ..
28.07.2021
Video contentu není nikdy dost, řekla si zřejmě televize Prima a spustila nový web pod názvem Prima Pauza. Její populární ..
25.07.2021
Ačkoliv jsme nedávno zmínili fakt, že se skupině Prima v posledních týdnech dařilo na poli video platforem, stále je ..
17.07.2021
Několik novinek chystá v nadcházejících týdnech TV Nova. Pokud jsme ale v dřívějších článcích mluvili o změnách, ..
11.07.2021
Chystanou kulinářskou show Peče celá země čeká práce v postprodukční fázi a míří do střižny. ..
04.07.2021
Na televizi Nova se v létě vrátí některé tradiční projekty z jejich domácí výroby. V první řadě je třeba ..
27.06.2021
Již v pátek začalo fotbalové mistrovství Evropy a je na místě připomenout, že ČT Sport zajistí divákům veškerou ..
20.06.2021
TV Nova se ve spolupráci s Národním parkem Šumava rozhodla spustit kampaň, která by měla podnítit větší starost o ..
13.06.2021
Česká televize vystupuje i na podporu kulturní sféry. V souvislosti s pandemickou krizí, která v České republice trvá ..
06.06.2021