Pod Living Media zastřeší další kanály

Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o bydlení, architektuře a lifestylu do jednoho, zcela nového. Tím bude mediální skupina Living Media, která zastřeší bývalé TVbydleni.cz, TVarchitect.com a Mercury’sWayMagazine. Cílem fúze těchto značek je hlavně oslovení širšího spektra čtenářů a těsnější propojení jednotlivých kategorií.

Trojice nejlepších

Nově vzniklé medium by mělo být tím nejlepším, co jednotlivé tři magazíny nabízí. TVbydlení je velice významným hráčem na poli bydlení, kde lidé dennodenně nacházejí množství rad, tipů a inspirace, a to formou videí nebo krátkých pořadů často přímo z míst výroby, výstav nebo vzorkoven.

TV Bydlení už od počátku svého vzniku existuje vedle sesterské TV Architect, k první úzké spolupráci však dojde teprve teď. Druhé médium sice cílí spíše na odbornější veřejnost, především z řad architektů, a dalších odborníků, ale to rozhodně není na škodu.

Naopak téměř úplnou novinkou je lifestylový magazín Mercury’sWayMagazine. Ten doposud vycházel dvojjazyčně, česky a rusky a byl zaměřen na luxusní zboží, služby a náročnější životní styl.

Nejenom sjednocení, ale i novinky

Living Media pouze jednoduše nespojí dosavadní media v jedno nové, ale plánuje i množství novinek, vylepšení a samozřejmě i nových pořadů. Jednou takovou novinkou, které se čtenáři dočkají již na jaře, bude vydání Mercury’sWay magazínu poprvé i v angličtině.

Současné TV Bydlení aktuálně připravuje několik nových pořadů. Jedním takovým bude například pořad s názvem Bydlení slavných. Málo kdy má obyčejný člověk možnost nakouknout celebritám přímo do domu a zjistit, jak vlastně lidé, které vídáme v televizi ve skutečnosti bydlí. Dalším, troufneme si říct, ještě zajímavějším bude pořad Bydlení handicapovaných, který bude zaměřen hlavně na to, jak vlastně musí být bydlení pro handicapované přizpůsobeno.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018