Pod Living Media zastřeší další kanály

Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o bydlení, architektuře a lifestylu do jednoho, zcela nového. Tím bude mediální skupina Living Media, která zastřeší bývalé TVbydleni.cz, TVarchitect.com a Mercury’sWayMagazine. Cílem fúze těchto značek je hlavně oslovení širšího spektra čtenářů a těsnější propojení jednotlivých kategorií.

Trojice nejlepších

Nově vzniklé medium by mělo být tím nejlepším, co jednotlivé tři magazíny nabízí. TVbydlení je velice významným hráčem na poli bydlení, kde lidé dennodenně nacházejí množství rad, tipů a inspirace, a to formou videí nebo krátkých pořadů často přímo z míst výroby, výstav nebo vzorkoven.

TV Bydlení už od počátku svého vzniku existuje vedle sesterské TV Architect, k první úzké spolupráci však dojde teprve teď. Druhé médium sice cílí spíše na odbornější veřejnost, především z řad architektů, a dalších odborníků, ale to rozhodně není na škodu.

Naopak téměř úplnou novinkou je lifestylový magazín Mercury’sWayMagazine. Ten doposud vycházel dvojjazyčně, česky a rusky a byl zaměřen na luxusní zboží, služby a náročnější životní styl.

Nejenom sjednocení, ale i novinky

Living Media pouze jednoduše nespojí dosavadní media v jedno nové, ale plánuje i množství novinek, vylepšení a samozřejmě i nových pořadů. Jednou takovou novinkou, které se čtenáři dočkají již na jaře, bude vydání Mercury’sWay magazínu poprvé i v angličtině.

Současné TV Bydlení aktuálně připravuje několik nových pořadů. Jedním takovým bude například pořad s názvem Bydlení slavných. Málo kdy má obyčejný člověk možnost nakouknout celebritám přímo do domu a zjistit, jak vlastně lidé, které vídáme v televizi ve skutečnosti bydlí. Dalším, troufneme si říct, ještě zajímavějším bude pořad Bydlení handicapovaných, který bude zaměřen hlavně na to, jak vlastně musí být bydlení pro handicapované přizpůsobeno.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019