Podzim na Nově nepřekvapí, ale po letech se mění vysílací čas Ordinace

Podzimní vysílání bude i na televizi Nova bohaté. Na obrazovky se vrátí osvědčené pořady jako například premiérové díly seriálů Specialisté nebo Ordinace v růžové zahradě 2, objeví se také nové řady reality show Výměna manželek, Malé lásky, Tvoje tvář má známý hlas a pokračování show MasterChef.

Boj proti Slunečné

I když by se mohlo stát, že se po létě vše jen vrátí do starých kolejí, není tomu tak. Nova se rozhodla udělat poměrně smělý krok a vysílat Ordinaci v růžové zahradě 2 jen jedenkrát týdně, ve čtvrtek, a to hned ve dvou dílech za sebou. V úterním vysílacím čase se místo Ordinace objeví kuchařská show MasterChef. Zdá se, že Nova takto zkouší reagovat na úspěch konkurenčního seriálu Slunečná, který na jaře nad Ordinací jasně dominoval.

Chystá se nová svatební reality show

V ostatních případech ale žádné velké změny nečekejme. V pondělí bude opět pokračovat seriál Specialisté, ve středu poběží reality show Výměna manželek a Malé lásky. Sobota opět bude ve znamení možná trochu kontroverzní show Tvoje tvář má známý hlas, která si však získala řadu příznivců. V pátek se bude vysílat Policie Modrava a Dáma a Král, v neděli se diváci mohou těšit na oblíbené filmy. V odpoledním a podvečerním vysílání nebudou chybět pořady Co na to Češi a Ulice. Nova také oznámila, že připravuje nový svatební experiment MarriedatFirstSight (český název bude upřesněn) a reality show Utajený šéf.

Filmy z české i zahraniční produkce

A na jaké filmy se během podzimu můžete těšit? Čeští diváci určitě rádi uvidí premiéru komedie Román pro pokročilé s Markem Vašutem v hlavní roli nebo také snímek Špindl 2 či rodinné drama Můj příběh. O zábavu se postarají také zahraniční trháky jako třeba Rampage: Ničitelé, krimi komedie Debbie a její parťačky či komedie Noční hra a Máš ji!. Nebudou chybět ani populární zahraniční seriály. Na obrazovky se vrátí Castle na zabití a také nové řady Námořní vyšetřovací služby: New Orleans.

Aktuálně v tv světě
Podzim nás vítá za okny i na televizních obrazovkách. Na většině televizních kanálů bude podzimní nabídka sestávat ..
16.09.2020
S nástupem nového školního roku se situace vrací do starých kolejí také na televizních obrazovkách. Již od posledních ..
13.09.2020
Hodně se mluví o tom, co nabídnou hlavní televizní programy pro dospělé, ale bylo by škoda přehlédnout i zajímavou ..
10.09.2020
Televize Nova prozradila, jak se jí v loňském roce finančně dařilo. Z údajů vyplývá, že televizní skupina ..
06.09.2020
Pořad UčíTelka na České televizi nejednomu rodiči vytrhl během karantény trn z paty. A přestože jsme si mysleli, že se ..
03.09.2020
Během pandemie koronaviru došlo k nucenému odložení přechodu na DVB-T2. Byť situace stále není zrovna ideální, ..
30.08.2020
Podzimní televizní sezóna oficiálně startuje. Léto se rychle přehouplo a zejména komerční televize se opět pouští do ..
27.08.2020
Září se kvapem blíží a největší české televize již intenzivně pracují na spuštění podzimního vysílání. ..
23.08.2020
Letošní podzim bude na ČT 1 jiný než dřív. Podle doposud zveřejněných informací se zdá, že neuvidíme tolik ..
21.08.2020
Po prvním čtvrtroku vysílání CNN Prima News se nesjpíšzačíná rekapitulovat a vyhodnocovat, a to s sebou nese i nějaké ..
16.08.2020