Podzimní vysílání začíná! Jak dopadne souboj mezi Primou a Novou?

Podzimní televizní sezóna oficiálně startuje. Léto se rychle přehouplo a zejména komerční televize se opět pouští do boje o diváky. ČT 1 již dříve ohlásila, že své podzimní vysílání bude stavět především na reprízovaných pořadech, které doplní několika málo novinkami. Do lítého boje mezi Novou a Primou tedy nezasáhne. Obě komerční televize avizovaly jisté změny, které mají přispět k tomu, aby právě jejich pořady byly nejsledovanější.

Jak si povede Slunečná?

Největší střet bude vždy během úterý a čtvrtka, kdy Nova postaví MasterChefa a Ordinaci v růžové zahradě 2 proti divácky mimořádně úspěšnému seriálu Slunečná na Primě. Slibuje si od toho jistě to, že se jí podaří alespoň nějaké diváky přetáhnout ke svým pořadům. Zda se jí to podaří nelze takto dopředu odhadovat, ale stačí počkat pár týdnů a bude jasno.

Víkendové soupeření nenastane

Víkendové vysílání bude tradičně o zábavě – těšit se můžete na české filmy a zábavné reality show. Na Primě se původně měla v sobotu vysílat show Zlatá maska, ve které se známé osobnosti skrývají pod maskami. Nakonec se však vedení rozhodlo přesunout tento program na neděli, protože v sobotním prime time by kolidovala s velice podobnou soutěží na TV Nova Tvoje tvář má známý hlas. Je jasné, že Prima si příliš nevěří, že by dokázala tento oblíbený koncept přebít něčím velmi podobným.

Pondělní večery budou velice podobné jako na jaře. Přinesou seriál Specialisté (premiérový díl a následně i reprízovaný díl), který se postaví proti seriálu Sestřičky Modrý kód, což je inovovaná verze seriálu z prostředí urgentního příjmu.

Česká televize buse sázet na detektivní seriály, ale nebude chybět ani oblíbený seriál Vyprávěj, který diváky vrací zpět do minulosti. O víkendu si pak zasoutěžíme v show Zázraky přírody, která také má své věrné diváky již nějakou dobu.

Aktuálně v tv světě
Podzim nás vítá za okny i na televizních obrazovkách. Na většině televizních kanálů bude podzimní nabídka sestávat ..
16.09.2020
S nástupem nového školního roku se situace vrací do starých kolejí také na televizních obrazovkách. Již od posledních ..
13.09.2020
Hodně se mluví o tom, co nabídnou hlavní televizní programy pro dospělé, ale bylo by škoda přehlédnout i zajímavou ..
10.09.2020
Televize Nova prozradila, jak se jí v loňském roce finančně dařilo. Z údajů vyplývá, že televizní skupina ..
06.09.2020
Pořad UčíTelka na České televizi nejednomu rodiči vytrhl během karantény trn z paty. A přestože jsme si mysleli, že se ..
03.09.2020
Během pandemie koronaviru došlo k nucenému odložení přechodu na DVB-T2. Byť situace stále není zrovna ideální, ..
30.08.2020
Podzimní televizní sezóna oficiálně startuje. Léto se rychle přehouplo a zejména komerční televize se opět pouští do ..
27.08.2020
Září se kvapem blíží a největší české televize již intenzivně pracují na spuštění podzimního vysílání. ..
23.08.2020
Letošní podzim bude na ČT 1 jiný než dřív. Podle doposud zveřejněných informací se zdá, že neuvidíme tolik ..
21.08.2020
Po prvním čtvrtroku vysílání CNN Prima News se nesjpíšzačíná rekapitulovat a vyhodnocovat, a to s sebou nese i nějaké ..
16.08.2020