Pohádka Anděl Páně bude mít pokračování

Pokud se podíváme na stálice televizních obrazovek, které souvisí především s vánočním časem, rozhodně nesmí chybět pohádka Anděl Páně. Jelikož na ní spolupracovala veřejnoprávní Česká televize, je více než jasné, na jakém kanále ji můžeme naladit. Ani letošní rok nebyl výjimkou a s pohádkou jste se mohli setkat. Podíváme-li se do historie, tak poprvé bylo možné vidět ji na plátnech kin už v roce 2005. A pokud patříte mezi její fanoušky, rozhodně vás potěší zpráva o tom, že se chystá pokračování. A to bude mít název více než jednoduchý, a to Anděl Páně 2. Není tedy třeba se obávat jakkoliv složitých názvů, které by mohli zkomplikovat zařazení právě k oblíbené jedničce.

Stejný tým, jako v předchozím případě

Režie této pohádky se neujal nikdo jiný, než Jiří Strach, který stojí i za úspěšnou jedničkou, která v kinech i na obrazovkách doslova lámala rekordy. I druhý díl vznikne v koprodukci České televize a za podpory Státního fondu kinematografie. Do kin ho bude distribuován známá a již prověřená společnost Falcon. Jedinou změnou oproti prvnímu dílu je scénář. Zatímco pohádku Anděl Páně má na svědomí Lucie Konášová, pokračování s názvem Anděl Páně 2 napsal Marek Epstein. Ani ten však není jménem nijak neznámým a tak se dá očekávat kvalitní příběh.

Zajímavé herecké obsazení je samozřejmostí

Jelikož jsou již hotové první záběry a samotné hlavní natáčení je naplánováno na leden roku 2016, můžeme již konkrétně hovořit i o samotném hereckém obsazení. Pokud se podíváme konkrétně, tak nás nezklamou známí, sympatičtí a rozhodně kvalitní herci. Z nich vybíráme jména jako Ivan Trojan nebo Jiří Dvořák. Rozhodně zaujme ale i Anna Čtvrtníčková nebo Vica Kerekes.

A pokud se ptáte na to, kdy se s pohádkou Anděl Páně 2 budete moci oficiálně setkat na plánech kin, potom je pro vás důležitá informace spojená s datem premiéry, která bude v prosinci roku 2016.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018