Pohádka Anděl Páně bude mít pokračování

Pokud se podíváme na stálice televizních obrazovek, které souvisí především s vánočním časem, rozhodně nesmí chybět pohádka Anděl Páně. Jelikož na ní spolupracovala veřejnoprávní Česká televize, je více než jasné, na jakém kanále ji můžeme naladit. Ani letošní rok nebyl výjimkou a s pohádkou jste se mohli setkat. Podíváme-li se do historie, tak poprvé bylo možné vidět ji na plátnech kin už v roce 2005. A pokud patříte mezi její fanoušky, rozhodně vás potěší zpráva o tom, že se chystá pokračování. A to bude mít název více než jednoduchý, a to Anděl Páně 2. Není tedy třeba se obávat jakkoliv složitých názvů, které by mohli zkomplikovat zařazení právě k oblíbené jedničce.

Stejný tým, jako v předchozím případě

Režie této pohádky se neujal nikdo jiný, než Jiří Strach, který stojí i za úspěšnou jedničkou, která v kinech i na obrazovkách doslova lámala rekordy. I druhý díl vznikne v koprodukci České televize a za podpory Státního fondu kinematografie. Do kin ho bude distribuován známá a již prověřená společnost Falcon. Jedinou změnou oproti prvnímu dílu je scénář. Zatímco pohádku Anděl Páně má na svědomí Lucie Konášová, pokračování s názvem Anděl Páně 2 napsal Marek Epstein. Ani ten však není jménem nijak neznámým a tak se dá očekávat kvalitní příběh.

Zajímavé herecké obsazení je samozřejmostí

Jelikož jsou již hotové první záběry a samotné hlavní natáčení je naplánováno na leden roku 2016, můžeme již konkrétně hovořit i o samotném hereckém obsazení. Pokud se podíváme konkrétně, tak nás nezklamou známí, sympatičtí a rozhodně kvalitní herci. Z nich vybíráme jména jako Ivan Trojan nebo Jiří Dvořák. Rozhodně zaujme ale i Anna Čtvrtníčková nebo Vica Kerekes.

A pokud se ptáte na to, kdy se s pohádkou Anděl Páně 2 budete moci oficiálně setkat na plánech kin, potom je pro vás důležitá informace spojená s datem premiéry, která bude v prosinci roku 2016.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018