Pohádka Anděl Páně bude mít pokračování

Pokud se podíváme na stálice televizních obrazovek, které souvisí především s vánočním časem, rozhodně nesmí chybět pohádka Anděl Páně. Jelikož na ní spolupracovala veřejnoprávní Česká televize, je více než jasné, na jakém kanále ji můžeme naladit. Ani letošní rok nebyl výjimkou a s pohádkou jste se mohli setkat. Podíváme-li se do historie, tak poprvé bylo možné vidět ji na plátnech kin už v roce 2005. A pokud patříte mezi její fanoušky, rozhodně vás potěší zpráva o tom, že se chystá pokračování. A to bude mít název více než jednoduchý, a to Anděl Páně 2. Není tedy třeba se obávat jakkoliv složitých názvů, které by mohli zkomplikovat zařazení právě k oblíbené jedničce.

Stejný tým, jako v předchozím případě

Režie této pohádky se neujal nikdo jiný, než Jiří Strach, který stojí i za úspěšnou jedničkou, která v kinech i na obrazovkách doslova lámala rekordy. I druhý díl vznikne v koprodukci České televize a za podpory Státního fondu kinematografie. Do kin ho bude distribuován známá a již prověřená společnost Falcon. Jedinou změnou oproti prvnímu dílu je scénář. Zatímco pohádku Anděl Páně má na svědomí Lucie Konášová, pokračování s názvem Anděl Páně 2 napsal Marek Epstein. Ani ten však není jménem nijak neznámým a tak se dá očekávat kvalitní příběh.

Zajímavé herecké obsazení je samozřejmostí

Jelikož jsou již hotové první záběry a samotné hlavní natáčení je naplánováno na leden roku 2016, můžeme již konkrétně hovořit i o samotném hereckém obsazení. Pokud se podíváme konkrétně, tak nás nezklamou známí, sympatičtí a rozhodně kvalitní herci. Z nich vybíráme jména jako Ivan Trojan nebo Jiří Dvořák. Rozhodně zaujme ale i Anna Čtvrtníčková nebo Vica Kerekes.

A pokud se ptáte na to, kdy se s pohádkou Anděl Páně 2 budete moci oficiálně setkat na plánech kin, potom je pro vás důležitá informace spojená s datem premiéry, která bude v prosinci roku 2016.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018