Poklad z půdy odstartoval. Čím je zajímavý?

Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize doslova lákala k tomu, aby se diváci podívali na půdu a pokusili se najít něco, co by mohlo mít nějakou cenu. Zatím ještě nebylo jasné, co přesně se chystá. K tomu došlo až po natočení několika prvních dílů, které začaly být na obrazovkách Primy aktivně propagovány. A nyní vše dospělo do chvíle, kdy pořad s názvem Poklad z půdy odstartoval.

Kdy ho sledovat?

První díl byl odvysílaný v pondělí, a to nikoliv v hlavním čase od 20:00, jelikož zde Prima jasně sází na jiné úspěšné taháky. Pořad Poklad z půdy byl odvysílaný hned potom, a to v čase 21:30. A t je i termín, kdy by měl být vysílán pravidelně. Alespoň takové jsou doposud zmíněné plány Primy. Ty se samozřejmě v návaznosti na úspěch mohou měnit.

Koho v pořadu uvidíte?

Jelikož se výzva týkala běžných lidí a jejich pokladů na půdě, je celkem jasné, že srdcem pořadu budou právě oni. Tedy v podstatě běží lidé, kteří doma něco zajímavého objevili. Někoho slavného však přesto budete moci vidět. A tím je Jan Rosák, který pořad Poklad z půdy moderuje. Ten celý pořad řídí. I když o něm dlouho nebylo slyšet, je vidět, že do televize stále patří.

O co v pořadu jde?

Základem jsou tedy lidé a jejich předměty. Ty přinášejí do studia, kde je ukazují nejenom Janu Rosákovi, ale ukazují je hlavně zkušeným profesionálů. A právě ti si je nejenom prohlédnou, ale také stanoví jejich cenu. A v tu chvíli začíná patrně nejzajímavější část celého pořadu Poklad z půdy. To proto, že dojde nejenom k ocenění, ale také dojde k mini aukci, během které mohou daný předmět experti koupit. Komu se to podaří, jaké věci jsou doslova nulové hodnoty a jaké ji mají obrovskou? To vše prozradí právě tato novinka, která bude vysílaná pravidelně v pondělí, v pozdějším ale stále hlavním vysílacím čase.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018