Poklad z půdy odstartoval. Čím je zajímavý?

Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize doslova lákala k tomu, aby se diváci podívali na půdu a pokusili se najít něco, co by mohlo mít nějakou cenu. Zatím ještě nebylo jasné, co přesně se chystá. K tomu došlo až po natočení několika prvních dílů, které začaly být na obrazovkách Primy aktivně propagovány. A nyní vše dospělo do chvíle, kdy pořad s názvem Poklad z půdy odstartoval.

Kdy ho sledovat?

První díl byl odvysílaný v pondělí, a to nikoliv v hlavním čase od 20:00, jelikož zde Prima jasně sází na jiné úspěšné taháky. Pořad Poklad z půdy byl odvysílaný hned potom, a to v čase 21:30. A t je i termín, kdy by měl být vysílán pravidelně. Alespoň takové jsou doposud zmíněné plány Primy. Ty se samozřejmě v návaznosti na úspěch mohou měnit.

Koho v pořadu uvidíte?

Jelikož se výzva týkala běžných lidí a jejich pokladů na půdě, je celkem jasné, že srdcem pořadu budou právě oni. Tedy v podstatě běží lidé, kteří doma něco zajímavého objevili. Někoho slavného však přesto budete moci vidět. A tím je Jan Rosák, který pořad Poklad z půdy moderuje. Ten celý pořad řídí. I když o něm dlouho nebylo slyšet, je vidět, že do televize stále patří.

O co v pořadu jde?

Základem jsou tedy lidé a jejich předměty. Ty přinášejí do studia, kde je ukazují nejenom Janu Rosákovi, ale ukazují je hlavně zkušeným profesionálů. A právě ti si je nejenom prohlédnou, ale také stanoví jejich cenu. A v tu chvíli začíná patrně nejzajímavější část celého pořadu Poklad z půdy. To proto, že dojde nejenom k ocenění, ale také dojde k mini aukci, během které mohou daný předmět experti koupit. Komu se to podaří, jaké věci jsou doslova nulové hodnoty a jaké ji mají obrovskou? To vše prozradí právě tato novinka, která bude vysílaná pravidelně v pondělí, v pozdějším ale stále hlavním vysílacím čase.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019