Policie Hvar přenese diváky na slunný chorvatský ostrov a o zločiny nebude nouze

Přeneste se do dovolenkové a Čechy oblíbené destinace a společně s dvojicí detektivů se pusťte do vyšetřování zločinů. Přestože do Chorvatska míří každoročně tisíce turistů za sluncem, mořem a zábavou, není tu nouze ani o vraždy.

Vraždy se nevyhýbají ani prázdninovým destinacím

Pokud Češi nějaké místo milují, pak je jím jednoznačně Chorvatsko. Jenomže nový český seriál Policie Hvar nám předvede, že i ta nejkrásnější místa na zemi mohou být dějištěm těch nejhorších zločinů. Děj seriálu je zasazen na jeden z chorvatských ostrovů: Hvar. Nečekejte ovšem temnou kriminálku, ale spíše odlehčený krimiseriál, kterému nechybí ani nádech prázdninové pohody. Během vyšetřování se detektivové objeví v prostředí indiánů, sňatkových podvodníků, kouzelníků i plážových volejbalistů.

Dynamické duo pobaví a zaujme

V hlavních rolích se představí Jakub Štáfek a Alžbeta Ferencová. Štáfek hraje detektiva ze staré školy, který je vtipný i sarkastický a nechybí mu ani charisma a mimo jiné zaujme i svou vysportovanou postavou připomínající Adonise. Ferencová ztvárňuje svobodomyslnou a temperamentní ženu. Již z této charakteristiky obou hlavních postav je jasné, že zaujmou svými interakcemi. Když k tomu přidáme malebné prostředí chorvatského ostrova, můžeme se těšit na příjemnou a odlehčenou krimi podívanou.

Zajímavosti o seriálu

  • Televizní stanice Nova chtěla uvést seriál v zimě proto, aby se mohli diváci alespoň prostřednictvím obrazovky podívat do sluncem zalitého Chorvatska.
  • Nejedná se o první seriál z prostředí Jadranu. Na konkurenční stanici tv Prima běží seriál Na vlnách Jadranu. Rovněž se jedná o kriminálku.

 

Nenechte si ujít premiéru prvního dílu Policie Hvar, který bude odvysílán na Nově 4. února 2024 od 20:25. Každou následující neděli bude odvysílán další díl. Předplatitelé streamovací platformy Voyo se mohou na jednotlivé díly dívat s předstihem a kdykoliv, kdy se jim to zrovna hodí.

Aktuálně v tv světě
Jak to vypadá, když se autobus plný Čechů vydá na dovolenou k moři? Pobavte se u nyní již kultovní české komedie, ..
16.06.2024
Gabrielu Soukalovou zná téměř celá Česká republika. Jedná se o nejúspěšnější biatlonistku naší historie, která se ..
11.06.2024

Fanoušci televizní stanice Markíza, kteří milují klasické seriály, filmy a televizní ..

08.06.2024
Vědomostní soutěž Who is asking? milují ve Švýcarsku, Řecku, Maďarsku, na Kypru i v Indii. Nyní se tento koncept ..
05.06.2024
Nejslavnější dílo Francise Scotta Fitzgeralda se od svého vzniku v roce 1925 dočkalo nespočtu divadelních a filmových ..
03.06.2024
Četli jste některou z knih Franze Kafky? Nebo si jeho jméno vybavujete pouze z hodin literatury? 3. června 2024 si ..
29.05.2024
Rodinný film Gump - pes, který naučil lidi žít, přináší dojemný, smutný, veselý a poučný příběh vyprávěný z ..
23.05.2024
Na televizní obrazovky se vrací čtyřdílný seriál Rédl, který diváky zavede do porevolučního Československa, ve ..
22.05.2024
  1. listopadu 1970 došlo v USA k ohromné tragédii. Během nehody letadla zemřel celý univerzitní tým ..
19.05.2024
Jak zaznělo v knize slavného francouzského autora Antoine de Saint-Exupéryho, správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, ..
15.05.2024