Policie Hvar přenese diváky na slunný chorvatský ostrov a o zločiny nebude nouze

Přeneste se do dovolenkové a Čechy oblíbené destinace a společně s dvojicí detektivů se pusťte do vyšetřování zločinů. Přestože do Chorvatska míří každoročně tisíce turistů za sluncem, mořem a zábavou, není tu nouze ani o vraždy.

Vraždy se nevyhýbají ani prázdninovým destinacím

Pokud Češi nějaké místo milují, pak je jím jednoznačně Chorvatsko. Jenomže nový český seriál Policie Hvar nám předvede, že i ta nejkrásnější místa na zemi mohou být dějištěm těch nejhorších zločinů. Děj seriálu je zasazen na jeden z chorvatských ostrovů: Hvar. Nečekejte ovšem temnou kriminálku, ale spíše odlehčený krimiseriál, kterému nechybí ani nádech prázdninové pohody. Během vyšetřování se detektivové objeví v prostředí indiánů, sňatkových podvodníků, kouzelníků i plážových volejbalistů.

Dynamické duo pobaví a zaujme

V hlavních rolích se představí Jakub Štáfek a Alžbeta Ferencová. Štáfek hraje detektiva ze staré školy, který je vtipný i sarkastický a nechybí mu ani charisma a mimo jiné zaujme i svou vysportovanou postavou připomínající Adonise. Ferencová ztvárňuje svobodomyslnou a temperamentní ženu. Již z této charakteristiky obou hlavních postav je jasné, že zaujmou svými interakcemi. Když k tomu přidáme malebné prostředí chorvatského ostrova, můžeme se těšit na příjemnou a odlehčenou krimi podívanou.

Zajímavosti o seriálu

  • Televizní stanice Nova chtěla uvést seriál v zimě proto, aby se mohli diváci alespoň prostřednictvím obrazovky podívat do sluncem zalitého Chorvatska.
  • Nejedná se o první seriál z prostředí Jadranu. Na konkurenční stanici tv Prima běží seriál Na vlnách Jadranu. Rovněž se jedná o kriminálku.

 

Nenechte si ujít premiéru prvního dílu Policie Hvar, který bude odvysílán na Nově 4. února 2024 od 20:25. Každou následující neděli bude odvysílán další díl. Předplatitelé streamovací platformy Voyo se mohou na jednotlivé díly dívat s předstihem a kdykoliv, kdy se jim to zrovna hodí.

Aktuálně v tv světě
Již 27. února vypukne na Voyo vysílání třetí řady nejdrsnější a nejnáročnější reality show. Diváci TV Nova si na ..
20.02.2024

Televizní stanice Prima si pro své diváky přichystala plynulý přechod z jednoho ..

18.02.2024
Jaro na České televizi bude skutečně plodné a pro diváky lákavé. Těšit se totiž můžeme například na komediálně ..
13.02.2024
V neděli 4. února 2024 oslavila stanice Nova již své 30. narozeniny. U té příležitosti se v Televizních novinách ..
10.02.2024
Tomáš a Tereza prožívají lovestory jako z filmu, jenomže potom dojde k jedné situaci, kterou si Tereza nenechá vysvětlit. ..
08.02.2024
Šestidílná minisérie Adama Sedláka Adikts pojednává o skupině studentů adiktologie, kteří se rozhodnou pro experiment, ..
04.02.2024
Přeneste se do dovolenkové a Čechy oblíbené destinace a společně s dvojicí detektivů se pusťte do vyšetřování ..
01.02.2024
Co když je žena natolik hodná obětavá, že se zasekne ve vztahu s někým, kdo s ní nemá vážné úmysly? To je případ ..
28.01.2024
V roce 2023 vyšel komediální seriál Dobré ráno, Brno! a diváci si jej nemohli vynachválit. Právě nadhled a nadsázka, s ..
25.01.2024
V roce 2021 měla v českých kinech premiéru romantická komedie Láska na špičkách. V hlavních rolích se objevila Vica ..
21.01.2024