Policie Modrava bude mít svou třetí řadu

Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. Už jeho první série přinesla TV Nova celkem velký úspěch. A tak neváhala a rozhodla se pro pokračování. Tím druhým to ale rozhodně nekončí, jelikož Policie Modrava se dočká i řady číslo tři. Právě nyní totiž dochází k finálním přípravám na samotné natáčení tohoto kriminálního seriálu, který v portfoliu komerční televizní jedničky patří k tomu úspěšnějšímu, co je možné sledovat.

Důvodem je sledovanost

Že bude třetí řada, bylo rozhodnuto už v loňském roce. Jenom došlo k tomu, že se tato informace podržela a až nyní došlo k jejímu odtajnění. Důvody, proč bude mít Policie Modrava třetí pokračování, jsou zřejmé. A souvisí hlavně se sledovaností. Pokud jde o tu průměrnou, tak musíme říci, že každý jeden díl sleduje okolo dvou milionů diváků. To je celkem dobrý záběr a tak by byla škoda seriál utnout, kdy se mu stále ještě daří.

Lokalita? Stále Šumava

Co si představit pod tím, že se natáčení třetí řady připravuje? Aktuálně dochází k tomu, že se vybírají ty správné lokace. Pozitivní zprávou je, že se Policie Modrava bude odehrávat stále na Šumavě. S ohledem na název by to vlastně ani jinak nešlo. Také probíhají jednotlivé castingy, aby mohlo dojít i hereckému obsazení jednotlivých epizodních rolích.

Hlavní obsazení zůstává stejné

Pokud vás zajímá, kdo si ve třetí řadě zahraje, tak nebudete nijak překvapeni. A když, tak jenom pozitivně. To proto, že zde se herecké obsazení měnit nebude. Bude to Soňa Norisová, Jaroslav Satoranský, stejně jako Filip Tomsa, ale také nezapomínejme na to, že natáčení bude probíhat také s Janou Bouškovou a Táňou Medveckou. A kdy se můžete těšit na uvedení? Tato informace zatím není známa. I proto, že zatím ještě nedošlo ani k první klapce a tak to nějakou dobu přece jenom ještě potrvá.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018