Policie Modrava bude mít svou třetí řadu

Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. Už jeho první série přinesla TV Nova celkem velký úspěch. A tak neváhala a rozhodla se pro pokračování. Tím druhým to ale rozhodně nekončí, jelikož Policie Modrava se dočká i řady číslo tři. Právě nyní totiž dochází k finálním přípravám na samotné natáčení tohoto kriminálního seriálu, který v portfoliu komerční televizní jedničky patří k tomu úspěšnějšímu, co je možné sledovat.

Důvodem je sledovanost

Že bude třetí řada, bylo rozhodnuto už v loňském roce. Jenom došlo k tomu, že se tato informace podržela a až nyní došlo k jejímu odtajnění. Důvody, proč bude mít Policie Modrava třetí pokračování, jsou zřejmé. A souvisí hlavně se sledovaností. Pokud jde o tu průměrnou, tak musíme říci, že každý jeden díl sleduje okolo dvou milionů diváků. To je celkem dobrý záběr a tak by byla škoda seriál utnout, kdy se mu stále ještě daří.

Lokalita? Stále Šumava

Co si představit pod tím, že se natáčení třetí řady připravuje? Aktuálně dochází k tomu, že se vybírají ty správné lokace. Pozitivní zprávou je, že se Policie Modrava bude odehrávat stále na Šumavě. S ohledem na název by to vlastně ani jinak nešlo. Také probíhají jednotlivé castingy, aby mohlo dojít i hereckému obsazení jednotlivých epizodních rolích.

Hlavní obsazení zůstává stejné

Pokud vás zajímá, kdo si ve třetí řadě zahraje, tak nebudete nijak překvapeni. A když, tak jenom pozitivně. To proto, že zde se herecké obsazení měnit nebude. Bude to Soňa Norisová, Jaroslav Satoranský, stejně jako Filip Tomsa, ale také nezapomínejme na to, že natáčení bude probíhat také s Janou Bouškovou a Táňou Medveckou. A kdy se můžete těšit na uvedení? Tato informace zatím není známa. I proto, že zatím ještě nedošlo ani k první klapce a tak to nějakou dobu přece jenom ještě potrvá.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018