Policie Modrava bude mít svou třetí řadu

Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. Už jeho první série přinesla TV Nova celkem velký úspěch. A tak neváhala a rozhodla se pro pokračování. Tím druhým to ale rozhodně nekončí, jelikož Policie Modrava se dočká i řady číslo tři. Právě nyní totiž dochází k finálním přípravám na samotné natáčení tohoto kriminálního seriálu, který v portfoliu komerční televizní jedničky patří k tomu úspěšnějšímu, co je možné sledovat.

Důvodem je sledovanost

Že bude třetí řada, bylo rozhodnuto už v loňském roce. Jenom došlo k tomu, že se tato informace podržela a až nyní došlo k jejímu odtajnění. Důvody, proč bude mít Policie Modrava třetí pokračování, jsou zřejmé. A souvisí hlavně se sledovaností. Pokud jde o tu průměrnou, tak musíme říci, že každý jeden díl sleduje okolo dvou milionů diváků. To je celkem dobrý záběr a tak by byla škoda seriál utnout, kdy se mu stále ještě daří.

Lokalita? Stále Šumava

Co si představit pod tím, že se natáčení třetí řady připravuje? Aktuálně dochází k tomu, že se vybírají ty správné lokace. Pozitivní zprávou je, že se Policie Modrava bude odehrávat stále na Šumavě. S ohledem na název by to vlastně ani jinak nešlo. Také probíhají jednotlivé castingy, aby mohlo dojít i hereckému obsazení jednotlivých epizodních rolích.

Hlavní obsazení zůstává stejné

Pokud vás zajímá, kdo si ve třetí řadě zahraje, tak nebudete nijak překvapeni. A když, tak jenom pozitivně. To proto, že zde se herecké obsazení měnit nebude. Bude to Soňa Norisová, Jaroslav Satoranský, stejně jako Filip Tomsa, ale také nezapomínejme na to, že natáčení bude probíhat také s Janou Bouškovou a Táňou Medveckou. A kdy se můžete těšit na uvedení? Tato informace zatím není známa. I proto, že zatím ještě nedošlo ani k první klapce a tak to nějakou dobu přece jenom ještě potrvá.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019