Policie Modrava bude mít svou třetí řadu

Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. Už jeho první série přinesla TV Nova celkem velký úspěch. A tak neváhala a rozhodla se pro pokračování. Tím druhým to ale rozhodně nekončí, jelikož Policie Modrava se dočká i řady číslo tři. Právě nyní totiž dochází k finálním přípravám na samotné natáčení tohoto kriminálního seriálu, který v portfoliu komerční televizní jedničky patří k tomu úspěšnějšímu, co je možné sledovat.

Důvodem je sledovanost

Že bude třetí řada, bylo rozhodnuto už v loňském roce. Jenom došlo k tomu, že se tato informace podržela a až nyní došlo k jejímu odtajnění. Důvody, proč bude mít Policie Modrava třetí pokračování, jsou zřejmé. A souvisí hlavně se sledovaností. Pokud jde o tu průměrnou, tak musíme říci, že každý jeden díl sleduje okolo dvou milionů diváků. To je celkem dobrý záběr a tak by byla škoda seriál utnout, kdy se mu stále ještě daří.

Lokalita? Stále Šumava

Co si představit pod tím, že se natáčení třetí řady připravuje? Aktuálně dochází k tomu, že se vybírají ty správné lokace. Pozitivní zprávou je, že se Policie Modrava bude odehrávat stále na Šumavě. S ohledem na název by to vlastně ani jinak nešlo. Také probíhají jednotlivé castingy, aby mohlo dojít i hereckému obsazení jednotlivých epizodních rolích.

Hlavní obsazení zůstává stejné

Pokud vás zajímá, kdo si ve třetí řadě zahraje, tak nebudete nijak překvapeni. A když, tak jenom pozitivně. To proto, že zde se herecké obsazení měnit nebude. Bude to Soňa Norisová, Jaroslav Satoranský, stejně jako Filip Tomsa, ale také nezapomínejme na to, že natáčení bude probíhat také s Janou Bouškovou a Táňou Medveckou. A kdy se můžete těšit na uvedení? Tato informace zatím není známa. I proto, že zatím ještě nedošlo ani k první klapce a tak to nějakou dobu přece jenom ještě potrvá.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018