Policie Modrava bude mít svou třetí řadu

Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. Už jeho první série přinesla TV Nova celkem velký úspěch. A tak neváhala a rozhodla se pro pokračování. Tím druhým to ale rozhodně nekončí, jelikož Policie Modrava se dočká i řady číslo tři. Právě nyní totiž dochází k finálním přípravám na samotné natáčení tohoto kriminálního seriálu, který v portfoliu komerční televizní jedničky patří k tomu úspěšnějšímu, co je možné sledovat.

Důvodem je sledovanost

Že bude třetí řada, bylo rozhodnuto už v loňském roce. Jenom došlo k tomu, že se tato informace podržela a až nyní došlo k jejímu odtajnění. Důvody, proč bude mít Policie Modrava třetí pokračování, jsou zřejmé. A souvisí hlavně se sledovaností. Pokud jde o tu průměrnou, tak musíme říci, že každý jeden díl sleduje okolo dvou milionů diváků. To je celkem dobrý záběr a tak by byla škoda seriál utnout, kdy se mu stále ještě daří.

Lokalita? Stále Šumava

Co si představit pod tím, že se natáčení třetí řady připravuje? Aktuálně dochází k tomu, že se vybírají ty správné lokace. Pozitivní zprávou je, že se Policie Modrava bude odehrávat stále na Šumavě. S ohledem na název by to vlastně ani jinak nešlo. Také probíhají jednotlivé castingy, aby mohlo dojít i hereckému obsazení jednotlivých epizodních rolích.

Hlavní obsazení zůstává stejné

Pokud vás zajímá, kdo si ve třetí řadě zahraje, tak nebudete nijak překvapeni. A když, tak jenom pozitivně. To proto, že zde se herecké obsazení měnit nebude. Bude to Soňa Norisová, Jaroslav Satoranský, stejně jako Filip Tomsa, ale také nezapomínejme na to, že natáčení bude probíhat také s Janou Bouškovou a Táňou Medveckou. A kdy se můžete těšit na uvedení? Tato informace zatím není známa. I proto, že zatím ještě nedošlo ani k první klapce a tak to nějakou dobu přece jenom ještě potrvá.

Aktuálně v tv světě
Za koncesionářské poplatky veřejnoprávní televize pořady nejenom sama vytváří, ale také je kupuje. Nyní uvedla, že ..
22.04.2018
Pokud sledujete některý z kanálu TV Prima pravidelně, jistě vám neunikly informace o tom, že jste se mohli účastnit ..
18.04.2018
Pokud si pod titulkem představíte to, že má televize Nova nového šéfa, o kterém se nic neví, je to z naší strany ..
15.04.2018
Česká televize ani na jaře nezahálí a má v plánu uvést hned dvojici nových seriálů. O těch můžeme aktuálně ..
11.04.2018
Pokud náš magazín čtete pravidelně, jistě vám neutekla informace o tom, že na Velikonoční pondělí dojde ke spuštění ..
05.04.2018
Zajímavé kriminální případy, nebo velmi krásná oblast Šumavy. To jsou dvě věci, které spojuje seriál Policie Modrava. ..
04.04.2018
Je jasné, že když Televize Seznam vstupovala na televizní obrazovky, rozhodně se od ní neočekávalo, že se hned zařadí ..
29.03.2018
Pokud vám připadá, že tento nadpis jste u nás již četli, tak vám musíme sdělit, že je to tak. Ale zároveň to ..
27.03.2018
I když se na televizních obrazovkách objevují stále nové, v nedávných měsících natočené kriminálky, nemělo by se ..
22.03.2018
Česká televize jako veřejnoprávní médium musí mít zcela pochopitelně široký záběr. Ten je patrný i z toho, co ..
20.03.2018