Pořad Aféry má nového moderátora

Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát do týdne. Pořad je primárně podstavený na bulvárních tématech, co ž může být také jeden z důvodů jeho celkové obliby. My se na tento pořad v našem článku zaměříme hlavně proto, že je s ním spojena změna moderátora. A jak se dozvíte, rozhodně to nebylo poprvé.

Kateřina Kristelová končí

Možná jste zaznamenali informaci o tom, že pořad Aféry by měl být dlouhou dobu spojený se jménem, kterým je Kateřina Kristelová. V tomto ohledu není tato moderátorka žádným nováčkem, ale přesto došlo k tomu, že tento pořad uvádět nebude. V podstatě lze říci, že skončila dříve, než začala. TV Barrandov však za ni již má náhradu, na kterou se mohou všichni diváci těšit již od 26.2. právě tento díl už budete spojený s novou tváří.

Bude to Pavel Novotný

A tvář je to skutečně velmi kontroverzní. Jedná se o známého Pavla Novotného. Ano, je to syn známého baviče a zároveň osoba, která má velmi blízko jak k bulváru, tak k různým kontroverzním výrokům. Zároveň je ale profesionálem na svém místě a tak se dá říci, že se do pořadu Aféry celkem dobře hodí. Do karet mu nahrává i jeho profesní minulost, která je spojena třeba s tím, že moderoval pořad Prásk!. Pokud jste ho sledovali, nemusíme připomínat, že byl spojený s konkurenční TV Nova.

Další z řady moderátorů

Pavel Novotný se tak stává jenom dalším z řady moderátorů bulvárního pořadu Aféry. A těch se už na TV Barrandov vystřídala celá řada. Poslední Kateřina Kristelová již byla zmíněna. Dále nesmíme zapomínat třeba na Heidi Janků, nebo poměrně zajímavého moderátora, kterým byl jeden čas dokonce i Michal Jagelka. A jak dlouho vydrží samotný Novotný? Uvidíme a nechme se překvapit. V porovnání s ostatními je to všeak z hlediska zkušeností asi nejpovolanější osoba.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018