Pořad Aféry má nového moderátora

Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát do týdne. Pořad je primárně podstavený na bulvárních tématech, co ž může být také jeden z důvodů jeho celkové obliby. My se na tento pořad v našem článku zaměříme hlavně proto, že je s ním spojena změna moderátora. A jak se dozvíte, rozhodně to nebylo poprvé.

Kateřina Kristelová končí

Možná jste zaznamenali informaci o tom, že pořad Aféry by měl být dlouhou dobu spojený se jménem, kterým je Kateřina Kristelová. V tomto ohledu není tato moderátorka žádným nováčkem, ale přesto došlo k tomu, že tento pořad uvádět nebude. V podstatě lze říci, že skončila dříve, než začala. TV Barrandov však za ni již má náhradu, na kterou se mohou všichni diváci těšit již od 26.2. právě tento díl už budete spojený s novou tváří.

Bude to Pavel Novotný

A tvář je to skutečně velmi kontroverzní. Jedná se o známého Pavla Novotného. Ano, je to syn známého baviče a zároveň osoba, která má velmi blízko jak k bulváru, tak k různým kontroverzním výrokům. Zároveň je ale profesionálem na svém místě a tak se dá říci, že se do pořadu Aféry celkem dobře hodí. Do karet mu nahrává i jeho profesní minulost, která je spojena třeba s tím, že moderoval pořad Prásk!. Pokud jste ho sledovali, nemusíme připomínat, že byl spojený s konkurenční TV Nova.

Další z řady moderátorů

Pavel Novotný se tak stává jenom dalším z řady moderátorů bulvárního pořadu Aféry. A těch se už na TV Barrandov vystřídala celá řada. Poslední Kateřina Kristelová již byla zmíněna. Dále nesmíme zapomínat třeba na Heidi Janků, nebo poměrně zajímavého moderátora, kterým byl jeden čas dokonce i Michal Jagelka. A jak dlouho vydrží samotný Novotný? Uvidíme a nechme se překvapit. V porovnání s ostatními je to všeak z hlediska zkušeností asi nejpovolanější osoba.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018