Pořad Aféry má nového moderátora

Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát do týdne. Pořad je primárně podstavený na bulvárních tématech, co ž může být také jeden z důvodů jeho celkové obliby. My se na tento pořad v našem článku zaměříme hlavně proto, že je s ním spojena změna moderátora. A jak se dozvíte, rozhodně to nebylo poprvé.

Kateřina Kristelová končí

Možná jste zaznamenali informaci o tom, že pořad Aféry by měl být dlouhou dobu spojený se jménem, kterým je Kateřina Kristelová. V tomto ohledu není tato moderátorka žádným nováčkem, ale přesto došlo k tomu, že tento pořad uvádět nebude. V podstatě lze říci, že skončila dříve, než začala. TV Barrandov však za ni již má náhradu, na kterou se mohou všichni diváci těšit již od 26.2. právě tento díl už budete spojený s novou tváří.

Bude to Pavel Novotný

A tvář je to skutečně velmi kontroverzní. Jedná se o známého Pavla Novotného. Ano, je to syn známého baviče a zároveň osoba, která má velmi blízko jak k bulváru, tak k různým kontroverzním výrokům. Zároveň je ale profesionálem na svém místě a tak se dá říci, že se do pořadu Aféry celkem dobře hodí. Do karet mu nahrává i jeho profesní minulost, která je spojena třeba s tím, že moderoval pořad Prásk!. Pokud jste ho sledovali, nemusíme připomínat, že byl spojený s konkurenční TV Nova.

Další z řady moderátorů

Pavel Novotný se tak stává jenom dalším z řady moderátorů bulvárního pořadu Aféry. A těch se už na TV Barrandov vystřídala celá řada. Poslední Kateřina Kristelová již byla zmíněna. Dále nesmíme zapomínat třeba na Heidi Janků, nebo poměrně zajímavého moderátora, kterým byl jeden čas dokonce i Michal Jagelka. A jak dlouho vydrží samotný Novotný? Uvidíme a nechme se překvapit. V porovnání s ostatními je to všeak z hlediska zkušeností asi nejpovolanější osoba.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018