Pořad Aféry má nového moderátora

Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát do týdne. Pořad je primárně podstavený na bulvárních tématech, co ž může být také jeden z důvodů jeho celkové obliby. My se na tento pořad v našem článku zaměříme hlavně proto, že je s ním spojena změna moderátora. A jak se dozvíte, rozhodně to nebylo poprvé.

Kateřina Kristelová končí

Možná jste zaznamenali informaci o tom, že pořad Aféry by měl být dlouhou dobu spojený se jménem, kterým je Kateřina Kristelová. V tomto ohledu není tato moderátorka žádným nováčkem, ale přesto došlo k tomu, že tento pořad uvádět nebude. V podstatě lze říci, že skončila dříve, než začala. TV Barrandov však za ni již má náhradu, na kterou se mohou všichni diváci těšit již od 26.2. právě tento díl už budete spojený s novou tváří.

Bude to Pavel Novotný

A tvář je to skutečně velmi kontroverzní. Jedná se o známého Pavla Novotného. Ano, je to syn známého baviče a zároveň osoba, která má velmi blízko jak k bulváru, tak k různým kontroverzním výrokům. Zároveň je ale profesionálem na svém místě a tak se dá říci, že se do pořadu Aféry celkem dobře hodí. Do karet mu nahrává i jeho profesní minulost, která je spojena třeba s tím, že moderoval pořad Prásk!. Pokud jste ho sledovali, nemusíme připomínat, že byl spojený s konkurenční TV Nova.

Další z řady moderátorů

Pavel Novotný se tak stává jenom dalším z řady moderátorů bulvárního pořadu Aféry. A těch se už na TV Barrandov vystřídala celá řada. Poslední Kateřina Kristelová již byla zmíněna. Dále nesmíme zapomínat třeba na Heidi Janků, nebo poměrně zajímavého moderátora, kterým byl jeden čas dokonce i Michal Jagelka. A jak dlouho vydrží samotný Novotný? Uvidíme a nechme se překvapit. V porovnání s ostatními je to všeak z hlediska zkušeností asi nejpovolanější osoba.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018