Pořad Ano, šéfe! bude pokračovat

Už se zdálo, že se nikdy nedočkáme dalšího pokračování. Ale šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha zřejmě baví objíždět české hospůdky a masakrovat jejich majitele, proto se rozhodl jít do dalších dílů. A právě nyní se chystá casting, do něhož se může přihlásit kdokoliv.

Bylo natočeno už několik sérií, všechny se těšily značnému diváckému ohlasu a i nyní je televize Prima reprízuje. A i když Zdeněk Pohlreich připravil i několik dalších pořadů se zaměřením na vaření, žádný neměl takový úspěch. A nejspíš i proto bude Ano, šéfe! pokračovat.

Škodoblibost diváků

I když tvůrci pořadu říkají, že má pozvednout českou gastronomii a vymýtit z restaurací zlozvyky a nedostatky, u diváků vítězí spíše zvědavost a škodolibost. Kdo by se nezasmál, když průvodce pořadem Pohlreich dělá podivuhodné obličeje nad ještě podivnějším jídlem? Kdo by se tajně nezaradoval nad tím, jak peskuje kuchaře, a přitom si nevzpomněl na vlastní zaměstnání, kde se k němu šéfové chovají podobně? A hlavně, Češi mají rádi jídlo – a proto je láká nahlédnout za oponu restaurací, do kuchyní a třeba se i inspirovat, kam si zajet na večeři. A  teď budou mít o další dávku smíchu i nových nápadů více.

Tipy od diváků

I když se diváci nemusejí nijak angažovat a jen se dívat na starší díly nebo se těšit na nové, mohou přispět i k tvorbě pořadu. Televize Prima vyzývá všechny, kdo vědí o restauraci se špatnou obsluhou, nedostatky na jídelním lístku nebo třeba i ty, kdo nějaké takové zařízení vlastní, aby poslali tip na tuto restauraci. Nebo se s ní rovnou přihlásili do Ano, šéfe! a naučili se, jak se to má opravdu dělat. Moderátor pořadu Zdeněk Pohlreich si jistě už teď brousí zuby na to, s kým se zase utká, jaké výkvěty české kuchyně i překombinované názvy děsivých jídel mu naservírují, i na to, jestli se mu podaří napravit alespoň jedny majitele restaurace a ukázat jim, že se to dá dělat i jinak. A diváci se zase budou bavit.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018