Pořad Ano, šéfe! nabídne poslední natočené díly

Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární pořad Ano, šéfe! Ten je spojený se známým šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem, který objížděl restaurace kterým se nedaří, a snažil se jim pomoci. Pořad má mít i svého nástupce, kterým bude Ano, šéfová! Už dle názvu je patrné, že koncept zůstane stejný a že se jenom změní hlavní hrdina na hlavní hrdinku.

Ano, šéfe! má ještě posledních 6 dílů

Než k tomu dojde, je třeba říci, že se a televizních obrazovkách Zdeněk ještě několikrát objeví. A to proto, že jeho pořad Ano, šéfe! má v záloze ještě posledních premiérových 6 dílů které nebyly odvysílány. Ty by tak měly být posední tečkou za daným pořadem. Nyní už pravděpodobně definitivní. I když známý kuchař o konci natáčení mluvil i dříve, stále v něm potřeboval. Nyní je však znám název nového pořadu, na který se objevují i výzvy restauracím. A to vypadá na skutečný konec.

Od 27.8.

Od kdy je možné se těšit na posledních šest prémiových epizod poslední řady? Termín odvysílání té prví má být 27.8. Jedná se o pondělí, se kterým bude daný pořad spojený i nadále. Po skončení posledního dílu bude očekávatelným krokem to, že by ho měl nahradit právě pořad Ano, šéfová! Zde se v hlavní roli objeví Jitka Pagana a její syn Santo. Pro mnohé to nejsou příliš známá jména, ale to se zcela jistě změní.

Dlouhá historie

Historie pořadu je skutečně zajímavá, jelikož celkem bylo natočeno 95 dílů. Většina byla samozřejmě spojena s restauracemi v České republice. V některých dílech však štáb zavítal také na Slovensko, do Německa, stejně jako do Spojených států amerických. Vždy se však jednalo o podniky, kterým se příliš nedařilo nebo měly problém, a hlavně se jednalo o podniky, které měly tuzemské majitele. To bylo hlavní kritérium samotného výběru.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018