Pořad Ano, šéfe! nabídne poslední natočené díly

Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární pořad Ano, šéfe! Ten je spojený se známým šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem, který objížděl restaurace kterým se nedaří, a snažil se jim pomoci. Pořad má mít i svého nástupce, kterým bude Ano, šéfová! Už dle názvu je patrné, že koncept zůstane stejný a že se jenom změní hlavní hrdina na hlavní hrdinku.

Ano, šéfe! má ještě posledních 6 dílů

Než k tomu dojde, je třeba říci, že se a televizních obrazovkách Zdeněk ještě několikrát objeví. A to proto, že jeho pořad Ano, šéfe! má v záloze ještě posledních premiérových 6 dílů které nebyly odvysílány. Ty by tak měly být posední tečkou za daným pořadem. Nyní už pravděpodobně definitivní. I když známý kuchař o konci natáčení mluvil i dříve, stále v něm potřeboval. Nyní je však znám název nového pořadu, na který se objevují i výzvy restauracím. A to vypadá na skutečný konec.

Od 27.8.

Od kdy je možné se těšit na posledních šest prémiových epizod poslední řady? Termín odvysílání té prví má být 27.8. Jedná se o pondělí, se kterým bude daný pořad spojený i nadále. Po skončení posledního dílu bude očekávatelným krokem to, že by ho měl nahradit právě pořad Ano, šéfová! Zde se v hlavní roli objeví Jitka Pagana a její syn Santo. Pro mnohé to nejsou příliš známá jména, ale to se zcela jistě změní.

Dlouhá historie

Historie pořadu je skutečně zajímavá, jelikož celkem bylo natočeno 95 dílů. Většina byla samozřejmě spojena s restauracemi v České republice. V některých dílech však štáb zavítal také na Slovensko, do Německa, stejně jako do Spojených států amerických. Vždy se však jednalo o podniky, kterým se příliš nedařilo nebo měly problém, a hlavně se jednalo o podniky, které měly tuzemské majitele. To bylo hlavní kritérium samotného výběru.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018