Pořad Muži proti ženám se dočkal nových pokračování

Poprvé jsme zábavnou show plnou celebrit, humoru a soutěžení, nazvanou jednoduše Muži proti ženám, mohli vidět na podzim. Tehdy zaznamenala slušný divácký úspěch a FTV Prima se nechala ohlasem povzbudit a připravila dalších pět pokračování. Ta jsou nyní ve vysílání.

Jedná se o jednoduchý koncept inspirovaný původně zahraniční soutěží The Battle of Sexes (Souboj pohlaví). Proti sobě tu stojí vždy čtveřice dam a stejně tolik mužů. Nejde o žádné neznámé tváře, ale celebrity známé z televizních obrazovek a stránek společenských časopisů. Jeden je vždy vůdcem, k tomu všechny povzbuzuje publikum, obdobně rozdělené na ženskou a mužskou část. Pak přicházejí na řadu nejrůznější typy úkolů, které týmy musejí plnit a zvítězit tak nad protivníkem. Jsou lepší muži nebo ženy? V čem má které pohlaví navrch a co komu dělá největší obtíže? Na to vše se pořad snaží vtipnou formou odpovědět a poskytnout tak televizním divákům nejen poučení, ale hlavně čas pro oddech a zábavu.

Nově ve starém kabátě

Protože první díl zaznamenal úspěch, FTV Prima nyní připravila dalších pět. Jeden už se na obrazovkách objevil v sobotu 24. ledna a další budou následovat. Hned na začátek ale diváci mohli sledovat týmy ve složení – Tereza Kostková, Gabriela Kratochvílová, Klára Doležalová a Jana Boušková (zastupující ženskou část populace) a proti nim stáli za muže Dalibor Gondík, Michal Kavalčík (neboli Ruda z Ostravy), Martin Zounar a do čtvrtice Václav Vydra.

Stejné složení

I když se týmy oproti poslednímu vydání a i těm budoucím změnily, alespoň něco zůstává při starém. Celou show má na starosti režisér Michael Čech a s výrobou mu pomáhá studio Star Works vlastněné Michalem Mazačem. Vedení FTV Prima je už má ozkoušené, proto jim svěřilo výrobu pořadu. Zda se dočkáme i dalších pokračování, záleží hlavně na divácích a jejich zájmu. Nic není vyloučené.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018