Pořad Utajený šéf patří k nejoblíbenějším

Pořad Utajený šéf, se kterým jako novinkou přišla TV Nova, jasně ukazuje, že je tématem, které mnoho lidí zajímá. Už máme za sebou hned dvě epizody této reality show, která je velmi zajímavou sondou do velkých firem. Tedy sondou přímo mezi zaměstnance, kam se v přestrojení vydává právě majitel firmy. A to mnohdy přináší řadu nečekaných zjištění.

Obě epizody dominovaly

Je to dáno nejenom tématem, ale je to dáno také tím, že TV Nova realizovala celkem zajímavé promo daného pořadu. A tak první epizoda dokázala přinést poměrně velký počet televizních diváků. Konkrétně musíme říci, že epizoda s libereckým hoteliérem byla v danou dobu nejsledovanějším pořadem. A to v nejdůležitější kategorii, kterou je divácká skupina starší patnácti let. Konkrétní čísla ukazují, že se na pořad Utajený šéf dívalo 960 tisíc lidí.

Ani druhá epizoda nebyla z hlediska sledovanosti žádným zklamáním. A to proto, že Utajený šéf zvítězil i druhou středu – tedy v rámci vysílání druhého dílu. Nutno ale dodat, že sledovanost celkem výrazně klesla. V dané skupině diváků to bylo o necelých 70 tisíc lidí.

Jak si stojí konkurence?

Daný pád sledovanosti by mohla být určitá předzvěst toho, že se následující středy Utajený šéf již neudrží na vrcholu. Hlavním konkurentem je zde Modrý kód, který vysílá TV Prima. Jeho sledovanost byla v daných dnech 888 tisíc a dále 849 tisíc lidí. Také klesala, ale Novu celkem zajímavě atakovala.

Pokud jde o třetí místo v hlavním vysílacím čase, tak ho bere Česká televize a její kriminálka Inspektor Max. Že jde o seriál celkem oblíbený, jasně dokazují čísla. První středu mluvíme o sledovanosti 709 tisíc lidí, a v druhém týdnu o sledovanosti 644 tisíc diváků. Sice je číslo od Novy a Primy celkem vzdálené, ale to nemusí znamenat, že se nějaká ta tisícovka diváků nepřesune k jinému kanálu.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018