Pořad Utajený šéf patří k nejoblíbenějším

Pořad Utajený šéf, se kterým jako novinkou přišla TV Nova, jasně ukazuje, že je tématem, které mnoho lidí zajímá. Už máme za sebou hned dvě epizody této reality show, která je velmi zajímavou sondou do velkých firem. Tedy sondou přímo mezi zaměstnance, kam se v přestrojení vydává právě majitel firmy. A to mnohdy přináší řadu nečekaných zjištění.

Obě epizody dominovaly

Je to dáno nejenom tématem, ale je to dáno také tím, že TV Nova realizovala celkem zajímavé promo daného pořadu. A tak první epizoda dokázala přinést poměrně velký počet televizních diváků. Konkrétně musíme říci, že epizoda s libereckým hoteliérem byla v danou dobu nejsledovanějším pořadem. A to v nejdůležitější kategorii, kterou je divácká skupina starší patnácti let. Konkrétní čísla ukazují, že se na pořad Utajený šéf dívalo 960 tisíc lidí.

Ani druhá epizoda nebyla z hlediska sledovanosti žádným zklamáním. A to proto, že Utajený šéf zvítězil i druhou středu – tedy v rámci vysílání druhého dílu. Nutno ale dodat, že sledovanost celkem výrazně klesla. V dané skupině diváků to bylo o necelých 70 tisíc lidí.

Jak si stojí konkurence?

Daný pád sledovanosti by mohla být určitá předzvěst toho, že se následující středy Utajený šéf již neudrží na vrcholu. Hlavním konkurentem je zde Modrý kód, který vysílá TV Prima. Jeho sledovanost byla v daných dnech 888 tisíc a dále 849 tisíc lidí. Také klesala, ale Novu celkem zajímavě atakovala.

Pokud jde o třetí místo v hlavním vysílacím čase, tak ho bere Česká televize a její kriminálka Inspektor Max. Že jde o seriál celkem oblíbený, jasně dokazují čísla. První středu mluvíme o sledovanosti 709 tisíc lidí, a v druhém týdnu o sledovanosti 644 tisíc diváků. Sice je číslo od Novy a Primy celkem vzdálené, ale to nemusí znamenat, že se nějaká ta tisícovka diváků nepřesune k jinému kanálu.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018