Pořad Utajený šéf patří k nejoblíbenějším

Pořad Utajený šéf, se kterým jako novinkou přišla TV Nova, jasně ukazuje, že je tématem, které mnoho lidí zajímá. Už máme za sebou hned dvě epizody této reality show, která je velmi zajímavou sondou do velkých firem. Tedy sondou přímo mezi zaměstnance, kam se v přestrojení vydává právě majitel firmy. A to mnohdy přináší řadu nečekaných zjištění.

Obě epizody dominovaly

Je to dáno nejenom tématem, ale je to dáno také tím, že TV Nova realizovala celkem zajímavé promo daného pořadu. A tak první epizoda dokázala přinést poměrně velký počet televizních diváků. Konkrétně musíme říci, že epizoda s libereckým hoteliérem byla v danou dobu nejsledovanějším pořadem. A to v nejdůležitější kategorii, kterou je divácká skupina starší patnácti let. Konkrétní čísla ukazují, že se na pořad Utajený šéf dívalo 960 tisíc lidí.

Ani druhá epizoda nebyla z hlediska sledovanosti žádným zklamáním. A to proto, že Utajený šéf zvítězil i druhou středu – tedy v rámci vysílání druhého dílu. Nutno ale dodat, že sledovanost celkem výrazně klesla. V dané skupině diváků to bylo o necelých 70 tisíc lidí.

Jak si stojí konkurence?

Daný pád sledovanosti by mohla být určitá předzvěst toho, že se následující středy Utajený šéf již neudrží na vrcholu. Hlavním konkurentem je zde Modrý kód, který vysílá TV Prima. Jeho sledovanost byla v daných dnech 888 tisíc a dále 849 tisíc lidí. Také klesala, ale Novu celkem zajímavě atakovala.

Pokud jde o třetí místo v hlavním vysílacím čase, tak ho bere Česká televize a její kriminálka Inspektor Max. Že jde o seriál celkem oblíbený, jasně dokazují čísla. První středu mluvíme o sledovanosti 709 tisíc lidí, a v druhém týdnu o sledovanosti 644 tisíc diváků. Sice je číslo od Novy a Primy celkem vzdálené, ale to nemusí znamenat, že se nějaká ta tisícovka diváků nepřesune k jinému kanálu.

Aktuálně v tv světě
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018