Pořad Utajený šéf patří k nejoblíbenějším

Pořad Utajený šéf, se kterým jako novinkou přišla TV Nova, jasně ukazuje, že je tématem, které mnoho lidí zajímá. Už máme za sebou hned dvě epizody této reality show, která je velmi zajímavou sondou do velkých firem. Tedy sondou přímo mezi zaměstnance, kam se v přestrojení vydává právě majitel firmy. A to mnohdy přináší řadu nečekaných zjištění.

Obě epizody dominovaly

Je to dáno nejenom tématem, ale je to dáno také tím, že TV Nova realizovala celkem zajímavé promo daného pořadu. A tak první epizoda dokázala přinést poměrně velký počet televizních diváků. Konkrétně musíme říci, že epizoda s libereckým hoteliérem byla v danou dobu nejsledovanějším pořadem. A to v nejdůležitější kategorii, kterou je divácká skupina starší patnácti let. Konkrétní čísla ukazují, že se na pořad Utajený šéf dívalo 960 tisíc lidí.

Ani druhá epizoda nebyla z hlediska sledovanosti žádným zklamáním. A to proto, že Utajený šéf zvítězil i druhou středu – tedy v rámci vysílání druhého dílu. Nutno ale dodat, že sledovanost celkem výrazně klesla. V dané skupině diváků to bylo o necelých 70 tisíc lidí.

Jak si stojí konkurence?

Daný pád sledovanosti by mohla být určitá předzvěst toho, že se následující středy Utajený šéf již neudrží na vrcholu. Hlavním konkurentem je zde Modrý kód, který vysílá TV Prima. Jeho sledovanost byla v daných dnech 888 tisíc a dále 849 tisíc lidí. Také klesala, ale Novu celkem zajímavě atakovala.

Pokud jde o třetí místo v hlavním vysílacím čase, tak ho bere Česká televize a její kriminálka Inspektor Max. Že jde o seriál celkem oblíbený, jasně dokazují čísla. První středu mluvíme o sledovanosti 709 tisíc lidí, a v druhém týdnu o sledovanosti 644 tisíc diváků. Sice je číslo od Novy a Primy celkem vzdálené, ale to nemusí znamenat, že se nějaká ta tisícovka diváků nepřesune k jinému kanálu.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019