Porota pořadu TheVoice je kompletně známá

Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady jiných je charakteristická tím, že zde rozhoduje hlavně hlas soutěžících, stejně jako je unikátní také v tom, že se soutěží v takzvaných týmech, které se sestavují jednotliví porotci. A právě o nich je tento text, jelikož jsou již známa všechna jména, která mají nejenom označení porotce, ale mají také označení kouče.

Vojtěch Dyk

Toho jistě není nutné nijak zvlášť představovat, jelikož na poli muziky je celkem známkou osobností. Stejně tak jde o osobu, která je známá z divadla, stejně jako ze šoubyznysu obecně. Půjde samozřejmě o jednu z mladších osobností, která bude mít za cíl přitáhnout i mladší divácké publikum.

Jana Kirschner

U této porotkyně musíme říci, že je osobou jako stvořenou pro podobný typ soutěže. Jedná se o velmi známou a úspěšnou zpěvačku, která je odbornicí na zpěv a hudební projev. I proto se dá očekávat vysoká míra odbornosti a kvalit, které přijdou vhod jak při hodnocení soutěžících, tak i při samotném sestavování týmu.

Kali

Dá se říci, že jde o jednoho z nejméně známých porotců v show TheVoice. Důvodem je fakt, že jeho žánrem není klasický pop, ale je to rap. Jelikož jde o styl hudby populární hlavně u mladší generace, je více než jasné, že by mělo jeho účinkování také přinést řadu nových diváků. Nechme se překvapit tím, jak se mu bude souzení výkonu dařit.

Josef Vojtek

Jenom málokdo by neznal skupinu Kabát, kde tento frontman stále působí. Navíc pro něho TheVoice není premiérou, jelikož v soutěži působil již dříve. A díky svému spíše rockovému zaměření je i zárukou toho, že v soutěži nepůjde nutně jenom o pop, jako je tomu v řadě konkurenčních pěveckých soutěží. A i když se to nezdá, Pepa Vojtek je díky účinkování v muzikálech také poměrně kvalitním zpěvákem, který má přehled i skvělý sluch.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018