Porota pořadu TheVoice je kompletně známá

Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady jiných je charakteristická tím, že zde rozhoduje hlavně hlas soutěžících, stejně jako je unikátní také v tom, že se soutěží v takzvaných týmech, které se sestavují jednotliví porotci. A právě o nich je tento text, jelikož jsou již známa všechna jména, která mají nejenom označení porotce, ale mají také označení kouče.

Vojtěch Dyk

Toho jistě není nutné nijak zvlášť představovat, jelikož na poli muziky je celkem známkou osobností. Stejně tak jde o osobu, která je známá z divadla, stejně jako ze šoubyznysu obecně. Půjde samozřejmě o jednu z mladších osobností, která bude mít za cíl přitáhnout i mladší divácké publikum.

Jana Kirschner

U této porotkyně musíme říci, že je osobou jako stvořenou pro podobný typ soutěže. Jedná se o velmi známou a úspěšnou zpěvačku, která je odbornicí na zpěv a hudební projev. I proto se dá očekávat vysoká míra odbornosti a kvalit, které přijdou vhod jak při hodnocení soutěžících, tak i při samotném sestavování týmu.

Kali

Dá se říci, že jde o jednoho z nejméně známých porotců v show TheVoice. Důvodem je fakt, že jeho žánrem není klasický pop, ale je to rap. Jelikož jde o styl hudby populární hlavně u mladší generace, je více než jasné, že by mělo jeho účinkování také přinést řadu nových diváků. Nechme se překvapit tím, jak se mu bude souzení výkonu dařit.

Josef Vojtek

Jenom málokdo by neznal skupinu Kabát, kde tento frontman stále působí. Navíc pro něho TheVoice není premiérou, jelikož v soutěži působil již dříve. A díky svému spíše rockovému zaměření je i zárukou toho, že v soutěži nepůjde nutně jenom o pop, jako je tomu v řadě konkurenčních pěveckých soutěží. A i když se to nezdá, Pepa Vojtek je díky účinkování v muzikálech také poměrně kvalitním zpěvákem, který má přehled i skvělý sluch.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019