Poslední prázdninový den ovládla televizní obrazovky druhá řada Temného Kraje

Poslední den prázdnin je již málokdo z lidí na dovolených a mnoho diváků se vrací zpět k televizním obrazovkám. Televize jsou si toho vědomé a tak již 31.8. ukončili své letní dvouměsíční prázdniny, během kterých většina pořadů přerušila své vysílání a dala si pauzu se seriály, aby vám neutekly žádné jejich díly. Nyní máme již k dispozici statistiky a víme, která TV stanice získala v tuto dobu největší sledovanost.

Na prvním místě je Temný Kraj

Poslední prázdninový den se začaly na našich obrazovkách objevovat jak staré známé, tak také nové pořady. Bylo proto velice očekávány statistiky a informace, jaká televize získá při přechodu srpna a září největší počet diváků a jaký z nabízených pořadů nejvíce zaboduje. Konkurence byla velká.Na prvním místě se umístila TV Prima, která po osmé hodině večerní představila pokračování svého klasického pořadu Temný kraj II. Ten po prázdninové pauze na své popularitě nic neztratil a ve statistikách dosáhl:

  • 919 tisíc diváků starších 15 let
  • Podíl 31,2% na celkové sledovanosti

Temný kraj můžeme na obrazovkách TV Prima vídat již od roku 2017. Jedná se o jeden z nejúspěšnějších seriálů této stanice za poslední dobu, který si podíl sledovanosti drží stabilně kolem 32%.V hlavních rolích zde hrají Lukáš Vaculík, Kristýna Fuitová Nováková, Jan Teplý, Martin Trnavský, Karel Zima, Saša Rašilov, Jan Novotný, Tereza Kostková a další.

Další pořady, které slavily úspěch

Za Primou se na druhém místě umístila Česká televize s pořadem Zázraky přírody. Ty však dosáhly téměř polovičního počtu zhlédnutí. TV Nova v tu dobu vysílala fantasy / sci-fi film Kong: Ostrov lebek. Po odvysílání pořadů kolem osmé hodiny jste mohli vidět na Primě seriál Polda, jež měl třetí největší sledovanost tohoto večera. Dosáhl na 484 diváků. Česká Televize představila film Angelika a sultán a na Nově jste mohli vidět krimi thriller 60 sekund. V tento večer jednoznačně u diváků vedly seriály před filmy.

Aktuálně v tv světě
Konec roku se nezadržitelně blíží a pokud jste milovníky televize, jistě vás zajímá, co si pro nás televizní stanice ..
04.12.2019
Diváci TV Barrandov se mohou těšit na nový pořad pod taktovkou Jaromíra Soukupa. Televize Barrandov uvede od úterý 19. ..
01.12.2019
Sledujete rádi programy stanic Československé filmové společnosti? Pak se od začátku prosince připravte na změnu. Dojde ..
28.11.2019
Podzim je obdobím, kdy se na našich televizních obrazovkách objevuje poměrně velké množství nových filmů a seriálů. ..
25.11.2019
Konec listopadu netrpělivě vyhlíží všichni, kdo se nějakým způsobem zajímají o televizní vysílání. Mělo by totiž ..
20.11.2019
Většina televizních kanálů již začíná pomalu odkrývat svá vánoční esa. Vždyť je taky na čase – Vánoce nás ..
16.11.2019
A je to tady zase. Rok se s rokem sešel a opět se začínají řešit Vánoce. Patrné je to jak na ulicích měst a obcí, ..
14.11.2019
Podzimní televizní sezóna je v plném proudu, v říjnu si nejsilnější pozici držela Nova, posilovaly ale hlavně Prima a ..
11.11.2019
Televizní diváky čeká velká změna. Řeč je samozřejmě o připravovaném přechodu na moderní vysílací standard DVB-T2. ..
05.11.2019
Blíží se velké výročí. 17. listopadu si připomeneme 30 let od sametové revoluce, kdy došlo ke změně režimu. Česká ..
03.11.2019