Poznejte zajímavá česká místa

Léto je jako stvořené pro zahraniční dovolenou, ale je i ideálním obdobím, pokud máte v plánu poznávat naši zemi. A k tomu vám může pomoci televizní obrazovka. Samozřejmě možnosti máte hned dvě. Buď cestovatelské pořady využít jako možnou inspiraci k tomu, kam se zajet podívat. Druhou možností je zůstat doma a poznat daná místa jenom prostřednictvím obrazovky. V obou případech je důležité, jaký kanál si naladíte. Doporučujeme Výlety na jedničku, které bude přes prázdniny vysílat regionální televize V1.

Vysílání každých 14 dní

Premiéra tohoto cyklu bude vždy ve čtvrtek, jednou ze 14 dní. Pokud vám náhodou uteče, nemusíte zoufat. Pořad se totiž na televizní obrazovce objeví ještě několikrát. První repríza proběhne vždy nejbližší neděli a další repríza proběhne následující čtvrtek. A pokud ani přesto nestihnete upoutávku na zajímavé místo, můžete si Výlety na jedničku pustit i online.

Z východních Čech

Jelikož je V1 východočeskou regionální televizí, je více než jasné, na jakou oblast se bude primárně soustředit. Jsou to právě zajímavá místa ve východních Čechách. Cílem je poté seznámit diváka nejenom s lákadly určitého místa, ale také s celou řadou praktických informací, které se budou hodit. Zavítat tak lze třeba do zajímavých zámků, do muzeí, ale i na hrady. Aby byly informace kompletní, nechybí také rozsáhlé info o tom, jak je to se vstupným, nebo jaká je prázdninová otevírací doba či kontakty.

Propojení s vaším mobilem

Poměrně zajímavé je na celém cyklu pořadů to, že není jenom obyčejným cestovatelským seriálem, ale má ambice stát se zajímavou cestovatelskou příručkou. A to z toho důvodu, že bude propojený s poměrně zajímavou aplikací Turista v mobilu. Ta vám kromě tipů může přinést třeba i informace o ideálním časovém plánu vaší cesty, nebo jak může být výlet náročný, pokud vyrazíte třeba pěšky, nebo na kole. Poté si stačí vzít chytrý telefon sebou a víte vše!

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018