Premiéra seriálu Slunečná se stala sobotní jedničkou ve sledovanosti

Sobotní večer je pro všechny televizní stanice top časem. Kdo nasadí nejlepší pořad je vždy důležité, jelikož kdy jindy se lidé rádi posadí k televizi a prostě relaxují? A jak to bylo minulou sobotu? Kdo se vytáhl na přední příčky? Nejsledovanějším pořadem sobotního večera a celého dne byla premiéra seriálu Slunečná, kterou sledovalo 1,28 mil. diváků (15+). K milionové hranici se přiblížila také reality show České televize Peče celá země.

Skoro jako příběh o Popelce

Slunečná je novinkou televize Prima, která slibuje rodinná dramata, napětí, lásku i šťastné konce. Jak už to ale u těchto seriálů bývá, všechno nejdřív musí být pěkně zamotané. Reakce diváků po skončení první epizody se ukázaly být vcelku pozitivní – příběh jako z Popelky, venkovské prostředí, výměna rolí… to vše diváky chytlo a příběh o penzionu Slunečná zatím slaví úspěch. Velkým lákadlem především pro ženské osazenstvo je herec Marek Lambora, který ztvárňuje bohatého podnikatele z Prahy, Janka. Je mladý, pohledný a bohatý – co víc si také od hrdiny takového seriálu přát. Seriál se ale hemží i řadou dalších dobře známých jmen. V hlavní roli se představily Eva Burešová a Bára Jánová. Dále se představí například Eva Holubová, Jan Šťastný, Veronika Arichteva, Eva Decastelo, Dana Batulková, Tereza Brodská, David Prachař a mnoho dalších. Televize tedy vsadila na tváře a jména, která dlouhodobě táhnou a slibují snad i poměrně kvalitní podívanou.

Cukráři stále táhnou

Na druhém místě ve sledovanosti se v sobotu umístila kuchařská show Peče celá země. Jednalo se už o druhý díl a stále si drží poměrně hezkou sledovanost na hranici milionu diváků. V pořadu můžeme sledovat cestu amatérských pekařů a cukrářů, kteří každý týden plní různorodé cukrářské výzvy a postupně se propracovávají až k titulu nejlepšího amatérského cukráře či pekaře v Česku. Show už minulý týden poměrně zaujala, jelikož vystupuje ze zavedené představy kuchařských show, kde vládne pevnou rukou lehce arogantní šéfkuchař. Peče celá země nabízí takřka opačný přístup, který může být pro mnohé diváky sympatičtější.

Aktuálně v tv světě
Na konci srpna proběhlo zasedání Rady ČT, na němž nový generální ředitel České televize Hynek Chudárek představil ..
04.09.2025
První série detektivní hry o život, která vychází z oblíbené táborové hry Městečko Palermo, si rozhodně vybudovala ..
02.09.2025
Když v roce 2008 vzal kina útokem letní film s hudbou kapely ABBA, málokdo tušil, o jaký hit se bude jednat. O deset let ..
27.08.2025
Již v sobotu 30. srpna 2025 zamíří na Primu první díl nového seriálu Mladá krev. Na co se můžete v 16 dílech ..
26.08.2025

Podzim se blíží a další televize představila divákům svůj program. Na jaké novinky se ..

25.08.2025
S nadcházejícím podzimem se jednotlivé televize předhánějí v nabídce zajímavých pořadů a nových seriálů. Televize ..
19.08.2025
Podzimní programové schéma ČT se nese v duchu hesla všechny barvy podzimu. Nabídka pořadů je totiž skutečně pestrá, ..
14.08.2025
Letní reality show Farma Česko je u konce a na televizních obrazovkách tak bude prostor pro další. Tentokrát se bude jednat ..
13.08.2025
Zajímáte se o českou drag scénu, nebo jde naopak zcela mimo vás? Pokud chcete blíže nahlédnout za oponu, nenechte si ujít ..
11.08.2025
Podzim se blíží mílovými kroky a je nejvyšší čas zjistit, na jaké pořady, seriály a filmy se mohou diváci těšit v ..
05.08.2025