Premiéra Zoo i Odznaku Vysočina přinesla podobný úspěch

Ve čtvrtek 13. ledna se na televizní obrazovky dostaly dva nové seriály komerčních stanic. Televize Prima přišla se seriálem Zoo a televize Nova s krimiseriálem Odznak Vysočina. Prozatím měly seriály podobnou sledovanost a mají i velmi podobné hodnocení od diváků.

Rodinný seriál ZOO vypráví příběh Viky Janečkové v podání Evy Burešové a Sidonie v podání Michaely Pecháčkové. Viky v seriálu řeší své problémy z minulého vztahu a nastoupí jako chůva do rodiny právníka. Sidonie je dcerou majitele sklářského impéria, kterou rodiče vyšlou studovat do Los Angels, ta však bez vědomí rodičů začne pracovat v zoologické zahradě. Seriál zobrazuje různé mezilidské vztahy a také prostředí zoologické zahrady. Záběry ze zoologické zahrady se natáčely v Safari parku ve Dvoře Králové nad Labem.

Kriminální seriál Odznak Vysočina se odehrává na Vysočině v menším městě Veselá, kde má sídlo také oddělení kriminální policie, které zde také řeší méně závažné i závažnější zločiny. Kromě kriminálních zápletek může divák také sledovat soukromé životy hlavních hrdinů. Základní tým vyšetřovatelů zde ztvárnili Martin Hofmann, Michal Suchánek, Patrik Děrgel, Monika Hilmerová a Simona Zmrzlá.

První díly, které byly odvysílané ve čtvrtek, byly divácky úspěšné. Nový seriál televize Prima ZOO sledovalo ve čtvrtek téměř 1,33 milionu diváků ve věkové skupině 15+. Seriál Odznak Vysočina sledovalo 1,39 milionu diváků ve stejné věkové kategorii. Sledovanost byla tedy téměř totožná.Také hodnocení diváků na webu ČSFD je podobné. První příčku si drží seriál Zoo, kterému prozatím diváci udělili 39% a v těsném závěsu je Odznak Vysočina, který má nynína ČSFD 35%.

Zoo se bude vysílat každý čtvrtek ve 20:15 na televizi Prima, Odznak Vysočina každý čtvrtek ve 20:20 na televizi Nova.

Aktuálně v tv světě
TV ČT1 připravuje nový komediální film s názvem Velká premiéra. Film bude poprvé v kině 21.7.2022. Tento film režíruje ..
25.05.2022
Seriál Chlap je vysílán na TV Nova každý čtvrtek od 20:20. První díl byl vysílán 10.3. Každý díl se odvysílá znovu ..
22.05.2022
Mixxxer show jede na Óčko TV už od roku 2012, jedná se o klasickou talkshow s hosty, ve většině případů se jedná o ..
17.05.2022
V tomto roce vyšla další sezona show Farmář hledá ženu, aktuálně bylo odvysíláno 7 dílů. Tato show se vysílá a ..
15.05.2022
Již od 10. května mohou diváci sledovat na televizi Nova novou řadu oblíbené reality show Utajený šéf. V této reality ..
08.05.2022
Již tento týden se dostane na televizní obrazovky oceňovaný dokument Jednotka intenzivního života. Dokument se zabýva ..
05.05.2022
Od 27. dubna se na obrazovky stanice Nova Fun dostane nová skečová show s názvem První dobrá.Tuto show vytvořili čtyři ..
01.05.2022
Minulé pondělí byl státní svátek, na večerním programu tak byla mimo jiné i pohádka. I přesto nejvyšší sledovanost ..
29.04.2022
Skupina Nova minulý vloni na podzim spustila zcela novou stanici pro ženy Nova Lady a zároveň provedla řadu programových a ..
23.04.2022
Česká televize na veletrhu v Cannes nakoupila nové seriály a filmy. Naopak prodala do zahraniční některé své pohádky ..
20.04.2022