Prima a Nova lákají na svůj vánoční a novoroční program. Žádná překvapení nečekejte

Většina televizních kanálů již začíná pomalu odkrývat svá vánoční esa. Vždyť je taky na čase – Vánoce nás čekají za šest týdnů a mnoho diváků už chce vědět, na co se mohou těšit. Televizní nabídka komerčních televizních stanic Nova a Prima přinese očekávané tituly.

Tradiční pohádky nezklamou

Štědrý večer bude na televizi Prima patřit pohádce Sedmero krkavců a později se diváci mohou těšit i na oblíbenou vánoční komedii Sám doma. Konkurenční Nova si na štědrovečerní podvečer nachystala pohádku Princezna se zlatou hvězdou na čele a na večerní vysílání pohádku Tři bratři nebo romantickou komedii PrettyWoman. Je však pravděpodobné, že většina diváků dá alespoň na část večera přednost nové pohádce na ČT.

Vánoce budou na obou komerčních televizích pokračovat na pohádkové notě. Malé i velké diváky potěší tradiční nabídka jako je například Pyšná princezna, Hrátky s čertem nebo Šíleně smutná princezna na televizi Prima. Nova zařadí do vánočního vysílání mj. pohádky Nejkrásnější hádanka, Jak se budí princezny nebo Mrazíka. Asi nikoho z diváků tento výběr nepřekvapí. Jedná se o tradiční a velmi oblíbené tituly, kterými televize sází na jistotu tak, aby lidem jako každý rok vytvořily ty pravé české Vánoce. Kromě pohádek se ale mohou těšit i na další oblíbené filmy jako je Harry Potter nebo komedie Poslušně hlásím, Anděl na horách či Kamarád do deště.

Poslední večer v roce ve znamení populárních show

A jak to bude vypadat v poslední večer v roce? Silvestrovský večerní vysílání bude opět patřit speciálním pořadům, které vycházejí z programových formátů vysílaných na těchto televizních stanicích. Nova má v plánu odvysílat od 20:20 speciální vydání pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Prima se podrží oblíbeného Česko Slovensko má talent nebo speciálního vídání primácké Partičky. Už máte jasno, na co budete koukat právě vy?

Aktuálně v tv světě
Konec roku se nezadržitelně blíží a pokud jste milovníky televize, jistě vás zajímá, co si pro nás televizní stanice ..
04.12.2019
Diváci TV Barrandov se mohou těšit na nový pořad pod taktovkou Jaromíra Soukupa. Televize Barrandov uvede od úterý 19. ..
01.12.2019
Sledujete rádi programy stanic Československé filmové společnosti? Pak se od začátku prosince připravte na změnu. Dojde ..
28.11.2019
Podzim je obdobím, kdy se na našich televizních obrazovkách objevuje poměrně velké množství nových filmů a seriálů. ..
25.11.2019
Konec listopadu netrpělivě vyhlíží všichni, kdo se nějakým způsobem zajímají o televizní vysílání. Mělo by totiž ..
20.11.2019
Většina televizních kanálů již začíná pomalu odkrývat svá vánoční esa. Vždyť je taky na čase – Vánoce nás ..
16.11.2019
A je to tady zase. Rok se s rokem sešel a opět se začínají řešit Vánoce. Patrné je to jak na ulicích měst a obcí, ..
14.11.2019
Podzimní televizní sezóna je v plném proudu, v říjnu si nejsilnější pozici držela Nova, posilovaly ale hlavně Prima a ..
11.11.2019
Televizní diváky čeká velká změna. Řeč je samozřejmě o připravovaném přechodu na moderní vysílací standard DVB-T2. ..
05.11.2019
Blíží se velké výročí. 17. listopadu si připomeneme 30 let od sametové revoluce, kdy došlo ke změně režimu. Česká ..
03.11.2019