Prima a Nova lákají na svůj vánoční a novoroční program. Žádná překvapení nečekejte

Většina televizních kanálů již začíná pomalu odkrývat svá vánoční esa. Vždyť je taky na čase – Vánoce nás čekají za šest týdnů a mnoho diváků už chce vědět, na co se mohou těšit. Televizní nabídka komerčních televizních stanic Nova a Prima přinese očekávané tituly.

Tradiční pohádky nezklamou

Štědrý večer bude na televizi Prima patřit pohádce Sedmero krkavců a později se diváci mohou těšit i na oblíbenou vánoční komedii Sám doma. Konkurenční Nova si na štědrovečerní podvečer nachystala pohádku Princezna se zlatou hvězdou na čele a na večerní vysílání pohádku Tři bratři nebo romantickou komedii PrettyWoman. Je však pravděpodobné, že většina diváků dá alespoň na část večera přednost nové pohádce na ČT.

Vánoce budou na obou komerčních televizích pokračovat na pohádkové notě. Malé i velké diváky potěší tradiční nabídka jako je například Pyšná princezna, Hrátky s čertem nebo Šíleně smutná princezna na televizi Prima. Nova zařadí do vánočního vysílání mj. pohádky Nejkrásnější hádanka, Jak se budí princezny nebo Mrazíka. Asi nikoho z diváků tento výběr nepřekvapí. Jedná se o tradiční a velmi oblíbené tituly, kterými televize sází na jistotu tak, aby lidem jako každý rok vytvořily ty pravé české Vánoce. Kromě pohádek se ale mohou těšit i na další oblíbené filmy jako je Harry Potter nebo komedie Poslušně hlásím, Anděl na horách či Kamarád do deště.

Poslední večer v roce ve znamení populárních show

A jak to bude vypadat v poslední večer v roce? Silvestrovský večerní vysílání bude opět patřit speciálním pořadům, které vycházejí z programových formátů vysílaných na těchto televizních stanicích. Nova má v plánu odvysílat od 20:20 speciální vydání pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Prima se podrží oblíbeného Česko Slovensko má talent nebo speciálního vídání primácké Partičky. Už máte jasno, na co budete koukat právě vy?

Aktuálně v tv světě
Pandemie tvrdě dopadla i na televizní sektor a většina televizních skupin musela začít přehodnocovat své plány a ..
20.09.2020
Podzim nás vítá za okny i na televizních obrazovkách. Na většině televizních kanálů bude podzimní nabídka sestávat ..
16.09.2020
S nástupem nového školního roku se situace vrací do starých kolejí také na televizních obrazovkách. Již od posledních ..
13.09.2020
Hodně se mluví o tom, co nabídnou hlavní televizní programy pro dospělé, ale bylo by škoda přehlédnout i zajímavou ..
10.09.2020
Televize Nova prozradila, jak se jí v loňském roce finančně dařilo. Z údajů vyplývá, že televizní skupina ..
06.09.2020
Pořad UčíTelka na České televizi nejednomu rodiči vytrhl během karantény trn z paty. A přestože jsme si mysleli, že se ..
03.09.2020
Během pandemie koronaviru došlo k nucenému odložení přechodu na DVB-T2. Byť situace stále není zrovna ideální, ..
30.08.2020
Podzimní televizní sezóna oficiálně startuje. Léto se rychle přehouplo a zejména komerční televize se opět pouští do ..
27.08.2020
Září se kvapem blíží a největší české televize již intenzivně pracují na spuštění podzimního vysílání. ..
23.08.2020
Letošní podzim bude na ČT 1 jiný než dřív. Podle doposud zveřejněných informací se zdá, že neuvidíme tolik ..
21.08.2020